Vegas Adventure - 5. kapitola

15. května 2013 v 20:18 | Tessee |  Glee Fanfiction - Vegas Adventure

... V předchozí kapitole zvítězila možnost B) Napadne tě spásná myšlenka, že Blainovi kamarádi by možná mohli vědět, co a kde se přesně včera stalo.
Co na Blainův sňatek řeknou jeho kamarádi? ...

AN: Ano, už jsem zase na chvíli tady :-) Přiznávám se, že jsem měla trochu autorský blok a moc se mi do toho psaní nechtělo. Ale přemohla jsem se a vyplodila jsem další kapitolu. Tak dejte vědět, jak to dopadlo :-D5
"A co tvoji kamarádi?" napadne tě najednou.
"Co s nima?"
"Nemůžeme se zeptat jich? Třeba budou vědět, kde jsme se vzali a všechno se tím vyřeší!" prohlásíš a úplně se rozzáříš štěstím. Tohle ti připadá jako dokonalý nápad, který musí vyjít. Ale Blaine se bohužel tak šťastně, jako ty, netváří. Jako by se mu ten nápad zrovna moc nezamlouval. Nakonec si ale povzdechne a přikývne.
"Máš pravdu. Možná bychom jim moli zkusit zavolat," řekne a vytočí číslo jednoho z nich.
"Ahoj Wesi," pozdraví, když mu to kamarád konečně zvedne. "Mám takový menší problém."
"Menší?!" oboříš se na něj, ale Blaine tě nevnímá a dál mluví s kamarádem.
"Pamatuješ si, s kým jsem včera večer odcházel?" zeptá se a pak chvíli jen přikyvuje a poslouchá hlas na druhé straně. "OK," řekne po chvíli. "Takže mojí jedinou možností je Thad," povzdechne si a tobě pomalu padá úsměv z tváře. "No, víš... vypadá to, že jsem se včera v noci tak trochu oženil a teď bych ten sňatek potřeboval anulovat," vysvětlí opatrně a pak si oddálí telefon od ucha. Ze sluchátka je slyšet jenom řev. Když se Wes trochu uklidní, poslouchá Blaine dál. "Promiň, ale je to trochu složitější na vysvětlování. Zkusím zavolat ještě tomu Thadovi a kdyby se to nevyřešilo, obrátím se na tebe. Zatím se měj," řekne nakonec a zavěsí.
"Takže?" zeptáš se nedočkavě.
"Bohužel to vypadá, že Wes, David, Jeff a Nick odešli dřív než my. Zůstal jsem tam údajně jenom s Thadem. Takže teď zkusíme zavolat ještě jemu.
"OK," řekneš a znovu napjatě sleduješ, jak vytáčí číslo. Blaine chvíli čeká, ale pak se zamračí a hovor ukončí. "Bohužel, má vypnutý telefon."
"Tak za ním zajdeme do hotelu," napadne tě a zvedáš se k odchodu. Ale Blaine tě zarazí.
"To bude k ničemu. Wes říkal, že jsme se nevrátili ani jeden. Tudíž Thad bude někde ve Vegas. A to ještě kdo ví jestli..." pronese.
"Jak to myslíš, kdo ví jestli?!"
"No... on Thad má takový zvyk se ztrácet, když se opije. Většinou se pak najde až po několika dnech a už několikrát se stalo, že se vrátil z úplně jiného města," řekne Blaine trochu provinile.
"Pane Bože," zaúpíš a máš chuť mlátit hlavou o stůl.
"Pořád ještě je tu možnost, že bychom mohli obejít místa, kde jsme se mohli vzít, a prostě to naše místo najít," navrhne chabě.
"Blaine, víš, kolik takových míst tu je? To by nám mohlo trvat třeba týden!" vyjedeš na něj a muž naproti tobě se stáhne a zatváří se jako vyděšené štěně.
"Promiň," omlouváš se mu. "Já jenom... já se prostě nechci rozvádět."
"Já taky ne," odpoví ti. "Ale napadá tě jiná možnost?" pokrčí rameny.
Zavrtíš hlavou a už zase se ti chce plakat. Vůbec si nedokážeš představit, jak zklamaný bude tvůj táta, až mu sdělíš, že ses v opilosti ve Vegas oženil za člověka, kterého vůbec neznáš. Přemýšlíš, co si o tobě lidi pomyslí, když budeš mít v už tak mladém věku status rozvedeného. A pak se podíváš na Blaina, který se tváří podobně, jako ty a uvědomíš si, že je na tom pravděpodobně úplně stejně, a že mu musí být stejně mizerně. Že v tom vlastně nejsi sám. A také, že o něm vlastně vůbec nic nevíš a je možné, že je to pro něj ještě mnohem horší, než pro tebe. Chvilku si pohráváš s prstýnkem, co máš stále ještě na prstu, a pak ti zvědavost nedá a rozhodneš se, že pokud má být tenhle kluk tvým exmanželem, že ho chceš alespoň trochu poznat.
"Co vůbec děláš v New Yorku?" zeptáš se. Blaine k tobě překvapeně zvedne hlavu, ale pak se trochu usměje.
"Studuju hudbu na NYU. Co ty?"
"Design, taky na NYU. A původně jsi taky z New Yorku?" vyptáváš se dál a sleduješ, jak Blaina překvapuje, že se ho na něco ptáš.
"Ne, původně jsem z Ohia. Naši pořád bydlí v Columbusu..."
"Cože?!" nevěříš svým vlastním uším. "Já jsem taky z Ohia. Z Limy."
"Wow, to je teda dobrá náhoda," zasměje se Blaine. "Chodil jsem na střední školu do Westerville. To je jenom dvě hodiny od Limy!" vydechne nadšeně.
Nakonec se oba docela rozpovídáte a ty postupně zjistíš, že jste oba dva zpívali ve sboru, že máte oba rádi muzikály a vůbec toho máte dost společného. Taky se dozvíš, že má Blaine jednoho bratra, se kterým dřív moc nevycházel, ale teď už jsou na tom lépe. Jenže Cooper, což je jeho jméno, teď bydlí v LA, kde se marně snaží uspět jako herec, takže se moc často nevídají. Blaine taky moc nevychází se svým tátou, který se nemůže smířit s tím, že je jeho syn gay. Ale maminka mu to všechno vynahrazuje, pokud to jen jde.
Ty se naopak rozpovídáš o své škole v NY, o svojí rodině, o kamarádech. Blaine si dokonce usmyslí, že prostě musí poznat Rachel, protože nemůže uvěřit, že taková holka opravdu existuje.
Když se konečně rozhodnete, že je třeba zase něco dělat, je skoro pět hodin odpoledne a ty nemůžeš uvěřit tomu, že jste strávili skoro pět hodin drahocenného času povídáním. Ale pomyslíš si, že to rozhodně byl velmi příjemně strávený čas.

Co uděláš dál?
a) Rozhodneš, že není jiná možnost, než zkusit obejít kaple v okolí hotelu, kde jste se probudili a zeptat se, jestli jste se tam vzali.
b) Chceš se sejít s Wesem a informovat se, jak by to bylo s případným rozvodem.
c) Něco jiného. (Tady můžete navrhovat, co vás napadne. Ale prosím nic perverzního! ;-D Když se mi něco hodně zalíbí, tak to použiju. Ano, přiznávám, docházejí mi nápady :-D)

TBC
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tessee Tessee | 15. května 2013 v 23:08 | Reagovat

:D Možná by bylo vhodné ještě podotknout, že pokud hlasujete pro možnost C, tak mi musíte tu vaší variantu napsat do komentářů ;-)

2 Janička Janička | Web | 16. května 2013 v 8:07 | Reagovat

Vzdám to. Pozvu Blaina na skleničku do nějakého baru a navrhnu, abychom se vrátili zpět do NewYorku a požádali o rozvod.

3 Kate Kate | 16. května 2013 v 10:56 | Reagovat

Sice sa budem navonok  tvarit že hladam možnost anulovat manželstvo, ale niekde vo vnutri si uvedomim, že si s Blainom dostrozumieme, a že ho chcem poznat viac... :D

4 Qweety Qweety | 16. května 2013 v 17:44 | Reagovat

Zjistím, že stejně není pravděpodobné obejít všechna místa pro vdávání, a tak se rozhodnu lépe poznat člověka s kterým jsem se vzala, třeba nakonec ten sňatek nebudu muset rušit...

5 Annie Criss Annie Criss | 16. května 2013 v 18:10 | Reagovat

Já sem svůj návrh psát nebudu , bo mě se líbí všechny před tím :D

6 Verča Verča | 16. května 2013 v 18:15 | Reagovat

Za C...hm..ale co s tím...
už vím....

nějaký ex-přítel jednoho nebo druhého...žárlivost...hraní si na strašnou zamilovanost...prozření...

co ty na to?

7 Christy Christy | Web | 16. května 2013 v 18:57 | Reagovat

Souhlasim s Qweety :-D sice se ,mi libi vsecky, ale ten tiez :-)

8 Tamuš Tamuš | Web | 19. května 2013 v 1:48 | Reagovat

C) Rekneš si "kašlem na to" a budete s Blainem žít šťastně až do smrti. :D (Ano, mám tendenci pořád ukončovat cizí povídky...)

Ale protože tohle je blbost, beru možnost A.

9 Tessee Tessee | 25. května 2013 v 13:40 | Reagovat

Uzavírám hlasování :-) Sice vyhrála možnost C, ale protože mi sem rozhodně všichni hlasující nenapsali svůj nápad, tak to propojím s áčkem :) Jinak samozřejmě moc děkuju všem, kteří mi sem nějakým tím nápadem přispěli. Určitě se něčím z toho inspiruju :-) Čím, to uvidíte v další kapitole ;-)

10 klainerkanka klainerkanka | Web | 16. července 2013 v 19:58 | Reagovat

Prosím tě neděs nás jako Nikča :/
Už jsou to skoro dva měsíce :/
Napiš jestli jsi v pořádku,prosím..

11 Tessee Tessee | 16. července 2013 v 20:09 | Reagovat

[10]: Neboj neboj, jsem v pohodě :-) Jenom mám novej job a absolutně nestíhám! :-D Snad se to časem poddá...

12 klainerkanka klainerkanka | Web | 19. července 2013 v 1:09 | Reagovat

[11]: Uff, díky bohu :-)
no doufám :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama