Thumbs up! - Take It Like A Man

5. března 2013 v 13:04 |  Thumbs up!

Take It Like A Man


Dnes doporučuji povídku 'Take It Like A Man' autorek penguinutopia a idoltina.

Popis: Blaine Anderson má všechno. Je členem polo klubu i šermířského klubu, je spoluzakladatelem charity Songbirds in schools, a je vedoucím zpěvákem univerzitního sboru, The Warblers. Během svého posledního ročníku na Kalifornské univerzitě, kde studuje sbormistrovství, nechce nic víc, než stát se budoucím panem Blainem Anderson-Smythem. Když se s ním ale Sebastian místo žádosti o ruku rozejde a odjede věnovat se více 'serióznímu' životu právníka na Harvardu, Blaine se rozhodne následovat ho do Bostonu a získat ho zpět. Jenže Harvard má více překážek, než Blaine očekával: náročné studium, Santanu Lopez a roztomilého absolventa jménem Kurt Hummel.

Sumarry: Blaine Anderson has it all. He's a member of both the polo and fencing clubs, founder of the charity Songbirds in Schools, and the lead soloist of the university's famous all-male a capella choir, the Warblers. In his senior year at UCLA, Blaine-- a show choir major -- wants nothing more than to be the future Mr. Blaine Anderson-Smythe. When Sebastian breaks up with Blaine instead of proposing and heads off to a more 'serious' life at Harvard Law, Blaine sets his sights on following the love of his life to Boston to win him back. But Harvard holds a lot more obstacles than Blaine anticipated: challenging coursework, Santana Lopez, and an admittedly cute graduate by the name of Kurt Hummel.

Povídka je anglicky, dokončená a má 12 kapitol. Je to A legally Blonde AU, takže kdo zná film Pravá blondýnka, najde tam hodně podobností. Ale také dost rozdílů :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama