Březen 2013

Vegas Adventure - 4. kapitola

15. března 2013 v 15:17 | Tessee |  Glee Fanfiction - Vegas Adventure


... V předchozí kapitole zvítězila možnost za B) Chceš jít hledat oddací list do hotelu.
Bude tam oddací list nebo budou nakonec přeci jenom muset spoléhat na Wesovu radu? A nebo si snad jeden z nich vzpomene, co se večer před tím stalo...? ...

AN: Vypadá to, že se nic neděje, ale píšu pro vás zároveň ještě dvě jednorázovky. Můžete se těšit na 'Pretending', která je AU a bude se odehrávat během Kurtova a Blainova posledního ročníku střední. A pak na pohádku, která je trochu na téma pohádky 'Princezna a žabák' a jemnuje se 'The Frog Prince'.

Thumbs up! - Crema

12. března 2013 v 15:59 Thumbs up!

Crema


Dnes doporučuji povídku 'Crema' autorky twobirdsonesong.

Popis: Kurt právě získal práci ve Vogue, jako asistent Carrie Bradshaw. Jeden z jeho úkolů je přinést jí každé ráno kávu. A zde vstupuje do hry Blaine, nesmělý barista, který ho zaujme. Tohle je příběh o tom, jak změnili životy jeden druhého.

Sumarry: Kurt's just landed a job at Vogue as Carrie Bradshaw's assistant. One of his tasks is to bring her coffee in the morning. Enter, Blaine, the shy, adorable barista who catches his eye. This is the story of how they change each other's lives.

Povídka je anglicky, dokončená a má 15 kapitol.

Thumbs up! - Take It Like A Man

5. března 2013 v 13:04 Thumbs up!

Take It Like A Man


Dnes doporučuji povídku 'Take It Like A Man' autorek penguinutopia a idoltina.

Popis: Blaine Anderson má všechno. Je členem polo klubu i šermířského klubu, je spoluzakladatelem charity Songbirds in schools, a je vedoucím zpěvákem univerzitního sboru, The Warblers. Během svého posledního ročníku na Kalifornské univerzitě, kde studuje sbormistrovství, nechce nic víc, než stát se budoucím panem Blainem Anderson-Smythem. Když se s ním ale Sebastian místo žádosti o ruku rozejde a odjede věnovat se více 'serióznímu' životu právníka na Harvardu, Blaine se rozhodne následovat ho do Bostonu a získat ho zpět. Jenže Harvard má více překážek, než Blaine očekával: náročné studium, Santanu Lopez a roztomilého absolventa jménem Kurt Hummel.

Sumarry: Blaine Anderson has it all. He's a member of both the polo and fencing clubs, founder of the charity Songbirds in Schools, and the lead soloist of the university's famous all-male a capella choir, the Warblers. In his senior year at UCLA, Blaine-- a show choir major -- wants nothing more than to be the future Mr. Blaine Anderson-Smythe. When Sebastian breaks up with Blaine instead of proposing and heads off to a more 'serious' life at Harvard Law, Blaine sets his sights on following the love of his life to Boston to win him back. But Harvard holds a lot more obstacles than Blaine anticipated: challenging coursework, Santana Lopez, and an admittedly cute graduate by the name of Kurt Hummel.

Povídka je anglicky, dokončená a má 12 kapitol. Je to A legally Blonde AU, takže kdo zná film Pravá blondýnka, najde tam hodně podobností. Ale také dost rozdílů :-)

AATY - 4. kapitola

5. března 2013 v 10:21 | Tessee |  Glee Fanfiction - After all those years

... "Panebožepanebožepanebože!" vlétl Kurt do Katiny kanceláře a zhroutil se na židli naproti ní.
"Um... stalo se něco?" zeptala se Kate kamaráda. ...

AN: Je sice trochu kratší, ale je tu další kapitola AATY :-) Taková trochu vyplňující...


Vegas Adventure - 3. kapitola

3. března 2013 v 17:23 | Tessee |  Glee Fanfiction - Vegas Adventure

V předchozí kapitole zvítězila možnost za A) Necháš se unést jeho pohledem a půjdeš s ním na pozdní snídani.
Dozví se Kurt něco víc o Blainovi? A jak co jejich nechtěný sňatek?