Únor 2013

Welcome!

25. února 2013 v 20:57 | Tessee |  Různé
So... as you maybe already figured, I'm doing a little research through questionaire at my menu side bar. And I found out I have visitors from other countries than Czech Republic and Slovakia! It really suprised me, but anyways... people who don't understand Czech, WELCOME! Usmívající se And because I'm really curious... would you tell me where are you from and how did you find my blog? Thanks a lot! Usmívající se Oh and I know this blog probably does say much to you, as you don't understand Czech, but you probably figured that it's mostly about Klaine fanfiction... thanks for chacking it out! Usmívající se

Tessee

PS: Sorry for my English! ÚžasnýSmějící se

Vegas Adventure - 2. kapitola

21. února 2013 v 19:42 | Tessee |  Glee Fanfiction - Vegas Adventure


V první kapitole zvítězila možnost za A - "Zkontroluješ, jestli je stejný prsten i na jeho ruce a začneš se ho vyptávat, kdo je a co se stalo."
Jaký je Kurtův kudrnatý spolunocležník? A pamatuje si, co se stalo předchozí noci?


Vegas Adventure

13. února 2013 v 11:38 | Tessee |  Glee Fanfiction - Vegas Adventure


Zdravím všechny. Nedávno jsem četla jednu povídku a ta mě přivedla na tenhle nápad. Povídka samotná mě moc nezaujala a nedočetla jsem jí :-D Ale ten nápad byl super a řekla jsem si, že zkusím něco podobného.
Jde o takovou interaktivní hru. Vy, jako čtenáři, budete v roli Kurta. Já budu psát vždycky krátké kapitoly a na konci vám dám dvě možnosti, jak by to mohlo pokračovat. Vy pak budete hlasovat a já na základě výsledků hlasování napíšu další kapitolu, kde vám dám na konci zase dvě možnosti pokračování. A tak dál, až do konce.
Upozorňuju, že vůbec netuším, co z toho vyleze a jestli to půjde. To uvidíme všichni až časem...
Tak co, jste pro? :-) Připojuju hned první kapitolku, tak můžete začít hlasovat. :-)

Tessee


Nebojte, jsem stále naživu! :-D

10. února 2013 v 10:25 | Tessee |  Různé
Vypadá to, že jsem pár lidí vyděsila, protože sem nic nepřidávám. Ale nebojte, jsem pořád tady a nehodlám to nijak měnit :-D Jenom jsem trochu nemocná (blbá chřipková epidemie) a měla jsem teď dost práce. Ale jinak jsem tu :-) A taky za všechno může moje lenost, znáte to... :-D Ale už zase začnu psát, slibuju ;-) Tak to se mnou prosím ještě chvilku vydržte.
Díky :)
Tessee

A tohle sem dávám jenom proto, že se mi ten song líbí :-D


PS: Neviděla jsem už tři díly... dejte mi prosím vědět, až se daj zase dohromady. Dík :-D