Be my prince - 17. kapitola

4. listopadu 2012 v 4:18 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince... Sledoval točící se láhev a připadal si trochu jako když se ve filmu zpomalí scéna, aby hrdinovi mohly proběhnout hlavou všechny myšlenky, když ho nejednou překvapilo nadšené vypísknutí jeho blonďatého kamaráda. ...


AN: Tak je tu zase jeden Princ. Bohužel se mi tam nakonec nějak vytratili New Directions, ale snad se vám to stejně bude líbit :-)17
Warblerská párty probíhala přesně, jak si Kurt představoval. Daltonští studenti se sice navenek tvářili jako spořádaní a dobře vychovaní mladí muži, ale ve skutečnosti to stejně byla jenom banda obyčejných puberťáků, kteří se dokážou pořádně rozjet, když na to dojde. A taky, že na to došlo. A navíc Warbleři přizvali i New Directions, kterým se nějakým záhadným způsobem podařilo propašovat na kolej alkohol. Kurt byl přesvědčen o tom, že to byl Puck, kluk s čírem, který se tvářil jako drsňák, ale Quinn tvrdila, že je ve skutečnosti romantik.
Párty byla v plném proudu a Blaine a Kurtem věděli, že je to součástí Operace Klaine, ale Thad jim odmítal prozradit, co je má dát tentokrát dohromady. Údajně to bude větší zábava, když budou překvapení. Jenže bylo už docela pozdě a kluci z New Directions i Warblers měli dost alkoholu v krvi a pořád se nic nedělo. Kurta dokonce napadlo, že na to v té euforii zapomněli.
Rozhlédl se kolem sebe, ze své pozice na jednom z kožených gaučů, a chvíli pozoroval svoje kamarády. Všichni se dobře bavili a princ byl rád, že se jim konečně podařilo alespoň na chvíli zapomenout na prohru v soutěži sborů. Quinn a Mercedes se na druhé straně místnosti bavily s Wesem a Davidem a vypadalo to, že si celkem dobře rozumí. O kousek vedle stáli Jeff a Brittany v družném rozhovoru a z dálky to vypadalo, že řeší nějakou děsně důležitou věc. Jak je ale Kurt znal, nejspíš se to týkalo Brittanina kocoura a jak ho odnaučit kouřit, nebo něčeho podobného. Nick se, jako vždycky, držel poblíž svého blonďatého přítele, ale bavil se s Tinou a Thadem a na Jeffa dával pozor jen tak po očku. Kurt nevěděl, o co se snaží Santana, ale zdálo se, jako by zkoušela sbalit každého kluka v místnosti. Kurt se musel zasmát a zakroutit hlavou. Santana chodila s Brittany a byla s ní evidentně šťastná. Ale jak se zdálo, nevynechala jedinou příležitost trochu si s klukama pohrát, když ji ještě neznali. A také jí to vycházelo. Její vítězoslavný úšklebek na tváři to dokazoval.
Kurt si také všiml, že nevidí Finna a Rachel. Ale dalo se to předpokládat. Rachel na něj měla spadeno už od chvíle, kdy se viděli poprvé na oficiální večeři Hummelů. A později, když se znovu potkali na Sectionals a konečně si vyměnili svá čísla, protože Rachel uznala, že teď, když ani jeden z nich nepostoupil dál, už nejsou rivalové, Finn byl v podstatě pořád jako přilepený ke svému telefonu a posledních pár dní se s ním nedalo už ani mluvit. Takže Kurt předpokládal, že jsou někde v soukromí a radši ani nepřemýšlel nad tím, co se tam děje.
Blaine byl momentálně v rozhovoru se Samem, Artiem, Mikem a Joshem, dalším Warblerem a podle jejich zapálených výrazů Kurt odhadoval, že se jejich konverzace týká nejspíš nějaké videohry nebo filmu. Pucka Kurt taky nikde neviděl, ale vzhledem k tomu, že jim pomalu docházel punč, co kluk s čírem začátkem večera připravil, Kurt odhadoval, že dělá v kuchyni další várku.
Zdálo se, že se všichni baví a i když Kurt tak trochu doufal, že proběhne Operace Klaine a on a Blaine se budou konečně moct přestat skrývat, svůj účel splnila alespoň ta párty. Původně šlo přeci o to, aby se Warbleři zase rozveselili, ne?

"Ahoj, proč se nebavíš?" přisedl si k němu o chvilku později Blaine.
"Já se bavím. Sleduju všechny kolem sebe v alkoholovém opojení a to je zábava," zasmál se jeho přítel.
"A ty nepiješ?"
"Já snáším alkohol dost špatně a toho bych se radši vyvaroval," prohodil Kurt.
"To znám," zakřenil se Blaine a Kurtovi došlo, že jeho přítel evidentně taky dobrovolně nepil.
"Tím líp," usmál se Kurt. "Alespoň můžeme být střízliví spolu a až všichni odpadnou, někam se vytratíme."
Blaine se rozesmál, ale Kurt si všiml, jak se mu při tom návrhu rozsvítily oči. Oba dva si pak chvíli povídali a bavili se pohledem na jejich opilé kamarády, když se najednou odněkud objevil Wes a s flaškou v ruce hlasitě zařval: "Sedm minut v nebi! Jdeme hrát sedm minut v nebi!" Všichni kolem se rozjásali a začali tvořit uprostřed místnosti místo, aby si mohli sednout do kruhu. Kurt se podíval tázavě na Blaina, ale ten jenom pokrčil rameny a šel se taky zapojit. Princ si povzdechl a připojil se. Nebyla to jeho nejoblíbenější hra, ale pořád lepší, než flaška, kde se člověk polibku s případným nechtěným protějškem prostě nevyhne. Ne, že by měl něco proti líbání, právě naopak. Ale na to měl Blaina a to mu stačilo. Nehledě na to, že vidět Blaina líbat někoho jiného by bylo peklo. Tohle bylo mnohem lepší.

Přibližně o hodinu a půl později Kurt změnil názor. Flaška padla na Blaina už tolikrát, že skoro nezbýval nikdo, kdo by s ním v té komoře nebyl. Kromě Kurta, ovšem. A jeho přítel navíc vypadal, že si to náramně užívá. Kurta napadlo, že jestli byl plán jejich kamarádů donutit ho v rámci Operace Klaine žárlit, tak se jim to povedlo. Princ cítil, že pokud se něco nestane, tak každou chvíli vybuchne.
"Kurte, jsi na řadě!" zvolal Jeff a nadšeně si sedl vedle něj. Princ se zhluboka nadechl a modlil se ke komukoliv kdo byl někde nahoře, aby flaška padla na Blaina. Protože cítil, že pokud bude muset do té skříně s někým jiným, už to nevydrží a prostě to všem řekne. Sledoval točící se láhev a připadal si trochu jako když se ve filmu zpomalí scéna, aby hrdinovi mohly proběhnout hlavou všechny myšlenky, když ho nejednou překvapilo nadšené vypísknutí jeho blonďatého kamaráda.
"Blaine! Hurá!" Kurt se otočil na Jeffa a sledoval, jak vyskočil a začal svoje nadšení doplňovat čímsi, co vypadalo jako vítězný tanec. Pak si uvědomil, co že se to stalo a vzápětí cítil, jak ho z druhé strany vzal Blaine za ruku a s úsměvem ho odváděl do komry. Ještě než tam vešli, všimli si, jak se v místnosti rozhostilo ticho. Kurt by se byl rozesmál tomu, jak jsou jejich kamarádi 'nenápadní', ale nestihl to, protože jakmile se za nimi zavřely dveře, Blaine ho okamžitě vášnivě políbil.
"Blaine," zašeptal po chvilce Kurt a trochu se odtáhl.
"Co?" zaúpěl Blaine a natáhl se pro další polibek. Ale Kurt ho zastavil.
"Počkej chvíli."
"Ale na co? Není tohle hlavní smysl celé téhle hry?" Kurt přikývl a chtěl ještě něco dodat, ale Blaine si ho zase přitáhl k sobě. "Celý večer se nemůžu dočkat, až tě budu moct líbat," zašeptal proti Kurtovým rtům. "A navíc, když se za pár minut otevřou dveře a oni nás uvidí, celé to konečně skončí a pak už nebudu muset nikdy čekat až budeme sami, abych mohl udělat tohle," zašeptal a konečně ho zase políbil. Kurt chtěl ještě protestovat a trochu mu vyčinit, že strávil polovinu téhle hry ve skříni s někým jiným, ale nakonec si to rozmyslel, protože Blainovým polibkům prostě nedokázal odolat.
Trvalo to ale jenom chvilku, než se ve společenské místnosti rozrazily dveře a ozvalo se hlasité: "Tak to se to tady děje?"
Blaine a Kurt se od sebe odtrhli a Kurt se lekl, že je přišel někdo zkontrolovat a že budou mít průšvih. Ale při pohledu na Blainovu tvář, k jeho překvapení, neviděl strach, ale spíš hněv.
"No to snad nemyslí vážně?!" pronesl naštvaně. Princ se chtěl zeptat, co se děje, protože Blaine to evidentně věděl. Ale to už jeho přítel rozrazil dveře komory a doslova vylítl ven se slovy: "Kdo ho sakra zavolal?!" Kurt vyšel za ním a podíval se, kdo že to přišel. U dveří stál mladý muž se zářivým úsměvem a jakmile spatřil Blaina vrhl se k němu se slovy: "Čau brácho!" a pak ho pevně objal. Blaine se nechal, ale po chvíli se z objetí vymanil a obrátil se na Warblery.
"Tak kdo z vás to byl?" zeptal se. Kurtovi stačil jeden pohled na blonďaté torpédo, co měl za kamaráda, aby mu došlo, že to byl on. Jeff se tvářil provinile a snažil se pomalu se schovat za Nicka. Kurtovi to přišlo vtipné, ale jeho přítel se zlobil a protože se zdálo, že se Jeff nehodlá přiznat, přistoupil princ k Blainovi, chytil ho za ruku, aby ho trochu uklidnil, a ukázal na Jeffa.
"Jeffe, co tě to sakra napadlo?!" obořil se na něj okamžitě Blaine. Jeff se ještě trochu víc přikrčil za Nicka, který ho tak nějak automaticky chránil, a pípl: "Promiň, Blaine." Blaine chtěl ještě něco dodat, ale tentokrát ho přerušil Cooper.
"To je Kurt?" zeptal se Wese a ukazoval na prince. Wes přikývl a Cooper si změřil svého bratra a jeho přítele pohledem. Pak se na jeho tváři objevil poťouchlý úšklebek. "A vysvětlí mi někdo, proč je mám dávat dohromady, když už jsou dávno spolu?" zeptal se.
"Cože?" nechápal David.
"Jak to víš?" přidal se Wes. "To není možné!" bránil se představě, že by ho Blaine s Kurtem převezli.
Cooper se zase ušklíbl, založil si ruce na prsa a jeho bratr ho napodobil. Blaine už tenhle jeho výraz viděl mnohokrát a tušil, co přijde. Cooper ho znal více než dobře a dokázal ho vždycky přesně odhadnout.
"Stačí se podívat na jejich pusy a je naprosto jasný, co v tý skříni dělali," prohodil.
"To nic nedokazuje. Hráli jsme Sedm minut v nebi," řekl vzpurně Wes.
"Pche. Svýho bráchu znám a kdyby šlo jenom o sedm minut v nebi nebo první pusu, rozhodně by do toho nešel takhle naplno. Ale tohle," ukázal na Blainovy a Kurtovy rty, "dokazuje, že to rozhodně nebylo poprvé." Kurt si nemohl pomoct, ale cítil, že je rudý snad úplně všude. V podstatě o nic nešlo, ale to, jak to Cooper podal, ho přivádělo trochu do rozpaků. Štěstí, že Blaine se nedal vyvést z míry.
"Coopere, právě jsi jim zničil jejich největší radost!" pronesl.
"Jakou?" zaúpěl Cooper.
"Tihle čtyři se nás tu snaží dát dohromady skoro od začátku školního roku," řekl a ukázal na Wese s Davidem a Jeffa s Nickem. "Dneska se jim to mělo konečně povést a pak si přijdeš ty a všechno vyslepičíš."
"Ale jak jsem to měl vědět?" bránil se Cooper.
"Nijak," řekl Blaine. "Ale neměl jsi sem vůbec jezdit! Víš, že to máš od minule zakázané," prohlásil důrazně a Kurtovi připadalo, jako by Blaine byl tím starším z bratrů.
"Ale když tady je vždycky taková sranda," zaúpěl zase Cooper a Blaine se zase zamračil.
"Ne! Žádná sranda nebude! Ty se teď hezky sebereš, nasedneš do auta a odjedeš odkud jsi přijel," nařídil přísně Blaine.
"Ale bráchooo..."
"Ne, žádné brácho. Já si dokážu moc dobře představit, jak by tohle dopadlo. Vy dva dohromady jste hotová pohroma," ukázal na Jeffa a Kurt jenom sledoval, jak se blonďákovi i Cooperovi objevily v očích jiskřičky nadšení, pravděpodobně protože je oba napadlo, co by spolu mohli provést.
"Ach jo," trucoval Cooper a Kurt měl vážně pocit, jako by mu bylo maximálně deset. "Tak já teda zase jedu, no," pronesl s přehraným povzdechem. "Mějte se tu hezky," řekl a ještě se vrhl ke Kurtovi, který se nestačil ani leknout, když ho Cooper pevně objal. "Rád jsem tě poznal, Kurte. Buď na bráchu hodnej!" Kurt ho malinko poplácal po rameni a řekl: "Budu. A taky jsem tě rád poznal, Coopere."
Pak se Cooper naposledy na všechny zářivě usmál, zamával a odešel.
V místnosti pak zavládlo na chvíli ticho. Jako první se vzpamatoval Blaine, chytil Kurta jednou rukou kolem pasu, aby si ho přitáhl k sobě, a pronesl nonšalantně směrem ke svým kamarádům: "To máte z toho, že se mícháte do cizích vztahů." Pak se naklonil ke svému příteli a sladce ho políbil. Jejich kamarádi je chvíli tiše pozorovali, než propukli v jásot a Blaine s Kurtem se ocitli v objetí Jeffa a Brittany, kteří jim radostí kvíleli do uší.

Později, když se všichni zase usadili, se Blaine a Kurt dali do vysvětlování, jak dlouho už jsou spolu a jak věděli o Operaci Klaine. Wes vypadal zklamaně, ale Blaine věděl, že je ve skutečnosti rád. A pro Kurta bylo hlavní, že se mohl v klidu po zbytek večera choulit v náručí Blaina a že věděl, že už se nebudou muset skrývat.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ilovegleeglee ilovegleeglee | E-mail | Web | 4. listopadu 2012 v 10:34 | Reagovat

Kráááásná kapitolka...:) O_O

2 Andílek Andílek | Web | 4. listopadu 2012 v 10:59 | Reagovat

krásný vážně krásný a Cooper :D  :D

3 Tamy Tamy | 4. listopadu 2012 v 17:07 | Reagovat

- ...nemůžeš napsat ještě alternativu, kde jsou do skříně zavření Niffíci? *puppy face* :D
- Warbler party! WARBLER PARTY!! Ou jé :D :D
- OU OU!!! Já vím! Do skříně zavřeli Wese a jeho kladívko!!
- Né!
- Jó!
- Né!
- Jó!
- Fuj, Finchel :DD
- Jó!
- Né!
.
.
.
.
.
.
.
.
Tak já snad radši půjdu psát..

4 Nicole Damita Nicole Damita | 4. listopadu 2012 v 18:12 | Reagovat

Veľmi pekné :-D

5 Kat Kat | Web | 4. listopadu 2012 v 20:25 | Reagovat

A tak je to konečně venku. Chtěla bych vidět výrazy všech Warblerů, když jim to Cooper vyslepičil. :D těším se na další kapitolu :)

6 Karin Karin | 26. února 2017 v 22:36 | Reagovat

Tak on jim to překazí jak jej Blain zperoval to nylo hustý. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama