Be my prince - 16. kapitola

15. října 2012 v 20:53 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince


... "Musíme něco udělat, Blaine. Musíme je nějak rozveselit," prosil ho a zkusil na něj jeho vlastní zbraň, štěněčí pohled.
"Tak fajn," přikývl jeho přítel, neschopen odolat. "Napadá tě něco?" ...


16
Thad seděl na gauči a nepřítomně koukal před sebe. Ve společenské místnosti bylo plno, ale naprosto nezvykle ticho. Dokonce ani Jeff neměl náladu na svoje obvyklé legrácky. Od soutěže uplynuly už dva dny, ale Warbleři se nějak nemohli srovnat s porážkou, která je potkala. Nikdo o tom nechtěl mluvit, nikdo neměl náladu se bavit, poprvé se každý radši věnoval učení, než zábavě.
Nejhůř ze všech na tom byl Wes. Od chvíle, kdy porota ohlásila vítěze, s nikým nepromluvil. Dokonce ani se svým nejlepším kamarádem Davidem. A s tím mluvil vždycky a o všem. Letošek byl pro Wese posledním rokem na Daltonu a tak nějak doufal, že se dostanou až do národního kola. Věnoval tomu téměř všechen svůj čas. Ale konec v soutěži byl pro něj konec všeho.
Kdyby to alespoň byli New Directions, kdo je porazil, to by se ještě dalo přežít. Jenže letošek byl bohužel prokletý a do jejich skupiny na poslední chvíli připadli i Vocal Adrenaline, odvěký nepřítel všech sborů, a naprosto nečekaně je převálcovali. Warbleři i New Directions byli naprosto zničení.

"Takhle už to dál nejde," řekl Kurt svému příteli, když se opatrně podíval do společenské místnosti a pak se zase zavřeli v kuchyni.
"Jsou smutní, ta je nech," řekl také posmutněle Blaine a posadil si ho na klín.
"Já jsem taky smutný, ale neznamená to přece konec světa," bránil se princ.
"Pro některé z nich ano. Co třeba Wes. Sbor je jeho život," vysvětloval Blaine.
"Já vím, ale porážky k životu patří. A tenhle smutek už začíná být až příliš depresivní," durdil se Kurt. "Mám pocit, že jediný, kdo se mnou od toho vyhlášení promluvil, jsi ty a Finn. Dokonce i Jeff je potichu a to už je prostě vrchol," rozčiloval se a Blaine ho políbil na krk, kde se mu objevila žíla, jak se rozčiloval. To Kurta malinko zklidnilo. "Vždyť se podívej, nikoho už ani nezajímá, jestli jsme nebo nejsme spolu."
"Tak jim dej chvilku čas, lásko. Oni se z toho dostanou. Ty nejsi ve sboru tak dlouho, tak tě to asi tolik nezasáhlo..."
"Ale ty jsi tam úplně stejně dlouho jako oni a přesto nejsi tolik depresivní," oponoval stále Kurt.
"To protože mám dokonalého přítele, který mi nedovolí být v smutný," zaculil se Blaine a Kurt mu vlepil pusu.
"Musíme něco udělat, Blaine. Musíme je nějak rozveselit," prosil ho a zkusil na něj jeho vlastní zbraň, štěněčí pohled.
"Tak fajn," přikývl jeho přítel, neschopen odolat. "Napadá tě něco?"
Kurt se chvíli zamyslel a pak se mu najednou rozsvítili jeho modré oči. "Napadá!"
"A co?"
"Schválně... co rozveselí Warblery a bude ve výskledku skvělé i pro nás?" zeptal se s úsměvem Kurt a Blaine pokrčil rameny. "Když je necháme vyhrát v jejich Operaci Klaine, přece," pronesl vítězoslavně. "Představ si, jak se budou tvářit, když jim to konečně vyjde," zasnil se a Blaine se rozesmál.
"Možná máš pravdu. Ale nevadí ti, že neuvidíš jejich výrazy, když by zjistili, že jsme se dali dohromady sami a už dávno?" ptal se.
"Neboj lásko. Později, až tu nebude ta deprese, jim to řekneme . Mám fotky, které to dokazují," mrkl na svého přítele Kurt. Blaine se usmál, políbil ho a společně se pustili do vymýšlení jejich nového plánu.

"OK, oficiálně vyhlašuju konec smutku!" prohlásil Thad druhý den odpoledne, když se sešel se svými kamarády zapletenými do Operace Klaine. Večer před tím mluvil s Blainem a souhlasil, že jeho a Kurtův plán je skvělá příležitost, jak dostat na jejich kolej zase dobrou náladu.
"Já se obávám, že u mě to nefunguje takhle jednoduše, Thade," ozval se Wes potichu ze své postele, kde ležel schoulený do klubíčka a na prsou si držel své milované kladívko.
"Wesi, já chápu, že jsi z toho smutný, já jsem taky, ale nemůžeme přece truchlit do nekonečna," snažil se mu domluvit Thad.
"A proč ne?" zeptal se zase Wes. "Já myslím, že by mi to docela šlo."
"Obávám se, že mě teď asi taky nic nerozveselí," pronesl dramaticky Jeff, který seděl na klíně Nickovi.
Thad se podíval po svých kamarádech, kteří seděli kolem něj jako bez života a zhluboka si povzdechl. Nechápal, jak je to všechny mohlo tak dostat. On byl taky smutný, ale tohle bylo už opravdu trochu moc.
"Tak a dost, tohle prostě musí přestat," řekl rázně a David se na něj otočil.
"A co pro to navrhuješ udělat?" zeptal se kamaráda.
"Pokračovat v Operaci Klaine. To je ostatně jediná zábava, která vás dostane do varu," zamumlal a sledoval, jak se alespoň Jeffovi rozsvítily ty pověstné jiskry v jeho očích.
"No, to možná není zas až tak špatný nápad," pípl blonďák a malinko, aby si toho nikdo nevšiml, se usmál. "Co myslíš, že bychom měli udělat? Mě už došly všechny nápady a než dorazí Coo... teda... umm..." zakoktal se, když si uvědomil, že se málem prořekl. "Co chci říct je, že mě nic nenapadá," pronesl nakonec a zabořil obličej do Nickova ramene. Nepochyboval o tom, že to z něj jeho přítel později dostane, ale prozatím ho jenom pohladil a dal mu pusu do vlasů.
"Já bych jeden nápad měl," řekl Thad. "Zatímco jste tu všichni seděli a truchlili, vymyslel jsem, že bychom mohli uspořádat Warblers párty a na ní hrát 'Sedm minut v nebi'."
"Paráda, zavřeme je do skříně!" zvolal Jeff, najednou plný energie.
"Mám k tomu dvě věci," vložil se do toho David. "Za prvé, jak chceš zařídit, aby šli do skříně zrovna oni dva? A za druhé, uvědomuješ si, že všichni Warbleři jsou kluci, že jo? Víš dobře, že proti gayům vůbec nic nemám, ale po pravdě, Sedm minut v nebi asi nikoho kromě těchhle dvou," ukázal na Nicka a Jeffa "a Blaina a Kurta nikoho moc nezaujme," řekl.
"To mě taky napadlo," přikývl Thad. "A proto jsem vymyslel, že na naší párty přizveme New Directions. Jsou na tom ostatně stejně jako my," pokrčil rameny. "Předpokládám, že trocha rozptýlení jim neuškodí."
David se nad tím zamyslel a nakonec souhlasně přikývl. Chtěl ještě něco dodat, ale opět ho přerušilo Jeffovo radostné vypísknutí.
"Jůů, skvěle! Jdu to hned zavolat Brittany! Ta bude nadšená!" zavolal a někam odběhl. Nick láskyplně zavrtěl hlavou.
"Jdu za ním. Domluvím to se Santanou," řekl a vydal se za svým přítelem.
"Pořád jsi nám ještě neřekl, jak to uděláme, aby se Kurt a Blaine dostali spolu do skříně," řekl David Thadovi.
"No, to je věc, kterou musím ještě domyslet," zamračil se Thad trochu.
"Uděláme to pomocí magnetů," ozval se najednou ze svého místa na posteli Wes, který až do teď potichu truchlil. Oba dva kamarádi se na něj překvapeně podívali.
"Magentů?" zeptal se Thad.
"Jo. Budem to muset nějak našvindlovat, ale snad to půjde," pokrčil rameny, trochu se usmál, a pak se zase s povzdechem přitulil ke svému kladívku.AN: Hru Seven minutes in heaven jsem přeložila doslovně - v češtině jí neznám, tak mi to případně odpusťte. A omlouvám se všem, kdo čekali Sectionals, ale nakonec jsem se rozhodla je přeskočit, protože pro tenhle příběh nejsou tak důležité.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nicole Damita Nicole Damita | 15. října 2012 v 21:13 | Reagovat

Skvelé ani nevadí že tam Sectionals nie je som zvedavá ako to vymyslia aby tam Kurta a Bleina dostali.Teším sa na to :-)

2 NikiKr NikiKr | Web | 15. října 2012 v 21:18 | Reagovat

DOKONALE, tak jako vzdy.
"s povzdechem se pritulil ke svemu kladivku"
opet uzasne napsana kapitolka! Jinak se uz strasne tesim na Kurta a Blainea ve skrini! :-D :-D :-D

3 Andílek Andílek | Web | 15. října 2012 v 21:52 | Reagovat

jééé Princ :-) usmívá se a jásá jak blbeček :D :D. Povedená kapitolka a samozřejmě Operace Klaine. Jsem zvědavá jak dostanou Kurta s Blainem do skříně

4 ada ada | 15. října 2012 v 21:58 | Reagovat

uzasny!!!!!!! Nemuzu se dockat na sedum minut v raji

5 LeNa LeNa | 15. října 2012 v 23:02 | Reagovat

Naprosto se těším až dorazí Coo... teda... umm... :-D

6 Engli Engli | 16. října 2012 v 17:12 | Reagovat

Íííík! :D to bylo ... no v první řadě příliš krátké :D... já pořebuji rozhodně více princátka Kurta ... a teď jsem si začala představovat, že se Jeff zase potká s Brittany a mám výraz mentálně zaostalého jedince ... hm a teď si představuji co by v té skříni asi tak mohly dělat ... a teď nevím jestli se ještě někdy dokážu tvářit, že mám IQ více než 70 :D

7 Hladový hobit Tamy Hladový hobit Tamy | 16. října 2012 v 19:22 | Reagovat

-"Já se obávám, že u mě to nefunguje takhle jednoduše, Thade," ozval se Wes potichu ze své postele, kde ležel schoulený do klubíčka a na prsou si držel své milované kladívko. ...tak, ode dneška oficiálně shippuju Wedívko (Wes+kladívko)
:DDDD

- Tessee:(...)a zabořil obličej do Nickova ramene. Nepochyboval o tom, že to z něj jeho přítel později dostane, ale prozatím ho jenom pohladil a dal mu pusu do vlasů.
  Tamy: http://media.tumblr.com/tumblr_m8nl1702rD1r8m7fc.gif Thooo jéé thááák kawaii !!!

- Nemůžeš se prostě na New Directions vys*at a udělat z toho gay party? :D (Omlouvám se, ale já si prostě náladu zvedám tím, že běhám po městě a když vidím dva pěkné kluky vedle sebe zařvu na ně "ABRAKA GAY!")

8 Hviezda Hviezda | 16. října 2012 v 19:23 | Reagovat

Kapitola super, to je jasné :-) Je to tvoja poviedka a ty si ju až musíš písať tak ako chceš a ja ti do toho nemienim kecať, ale to neznamená, že pri vyvrcholení OK nečakám niečo dramatickejšie ako sedem minút v nebi. Hádam to ten Cooper alebo ktokoľvek dáko ešte zamotá. Som zvedavá, ako to dopadne, lebo ja na tú skriňu jednoducho neverím :-D

9 Tessee Tessee | Web | 16. října 2012 v 20:22 | Reagovat

Děkuji všem! :-)

[7]: Tamy, možná někdy příště... v jiné povídce, kde bude Dalton škola pro gaye :D tady se mi to fakt nehodilo :D a taky jste všichni byli nadšení ze scény Brittany a Jeffa, tak jsem vám chtěla dopřát ještě jednu ;-)
[8]: Nevím,jak moc dramatické to bude :D každopádně Cooper samozřejmě vstoupí na scénu a trochu to tam rozvíří :-D
A taky prosím nezapomeňte, že konec OK není konec povídky. Kurt pořád ještě skrývá jedno tajemství, ne? ;-)  :-P

10 ilovegleeglee ilovegleeglee | E-mail | Web | 17. října 2012 v 16:41 | Reagovat

Dóóókonaléé....;)

11 Karin Karin | 26. února 2017 v 22:27 | Reagovat

Parádní. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama