Říjen 2012

The simple hug

21. října 2012 v 1:57 | Tessee |  Niff


AN: Tak mí Niffíci jsou konečně tady!Smějící se Doufám, že se vám povídka bude líbit. Je to zase klišé nejklišovatější, ale když já to mám takhle nejradšiRozpačitýSmějící se

Tessee


Be my prince - 16. kapitola

15. října 2012 v 20:53 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince


... "Musíme něco udělat, Blaine. Musíme je nějak rozveselit," prosil ho a zkusil na něj jeho vlastní zbraň, štěněčí pohled.
"Tak fajn," přikývl jeho přítel, neschopen odolat. "Napadá tě něco?" ...


Peace & Love - 2. kapitola

12. října 2012 v 1:16 | Tessee |  Glee Fanfiction - Peace&Love


... "Je mi to líto, Kurte," zašeptal Blaine a po tvářích se mu koulely slzy, stejně, jako Kurtovi. "Ale kdybys mi mohl odpustit, mohl bys jít se mnou a být sám sebou. Teď už by to šlo," snažil se naléhat Blaine. "Já už tě nechci znovu ztratit, teď, když jsem tě zase našel." ...

AN: Tak je tu další kapitola. Snad se vám bude zase líbit Usmívající se Odkazy na písničky jsou jako vždy na konci. 'Beatles rocks!'Thumbs up! - Jitters

11. října 2012 v 16:50 Thumbs up!

Jitters


Dnes doporučuji povídku 'Jitters' autora/ky whatiknew.

Popis: Blaine Anderson vstává každý den v 5 hodin ráno, aby servíroval kávu se Santanou Lopez. A to je ještě ta nejjednodušší část jeho dne. Když začne jako druhák na NYU, Blaine se snaží zkoordinovat jeho dobývání pozice na Tisch, zatímco se snaží přijít na to, jak promluvit na toho krásného kluka, který začal navštěvovat jeho kavárnu. Povídka může obsahovat draky.

Sumarry: Blaine Anderson gets up at 5am every day to serve coffee with Santana Lopez. And that is the easiest part of his day. As he starts his sophomore year at NYU, Blaine tries to navigate his inevitable conquering of Tisch while figuring out how to talk to the beautiful boy who's started frequenting the coffee shop. There might be dragons involved.

Povídka je anglicky, dokončená a má 7 kapitol. V povídce jsou obrázky, jejichž autorkou je opět contesstylus neboli pencilpushingenthusiast na tumblr.


Peace & Love - 1. kapitola

8. října 2012 v 22:05 | Tessee |  Glee Fanfiction - Peace&Love

... "Já vím, zlato, ale vůbec netuším, kde je nějaké občerstvení. Musíme hledat dál, nic jiného nám nezbývá," pokrčil nešťastně rameny a zmateně se rozhlížel kolem sebe. Teď to bylo ještě mnohem složitější, protože už byla tma a světel v areálu moc nebylo. ...

AN: Já jenom doufám, že vás teď to blonďaté stvoření moc nezklame, když jste si ho tak pěkně vysnili Smějící se Pamatujete jak jsem říkala, že je tahle povídka hodně provázaná s písničkami? Tak to jsem nelhala... tady máme hned tři Úžasný Odkazy na youtube jsou na konci.

Peace & Love - Prolog

7. října 2012 v 19:58 | Tessee |  Glee Fanfiction - Peace&Love

...Netrvalo to ani dvě minuty, než se dveře do jeho pokoje otevřely a dvě ruce ho sevřely v pevném objetí. ...


Peace & Love

7. října 2012 v 19:49 | Tessee |  Glee Fanfiction - Peace&Love


Popis: Kurt a Blaine se znovu setkávají po osmi letech na hudebním festivalu. Jsou šedesátá léta, kult Hippies se stále více rozrůstá a hlásá mír a lásku. Najdou k sobě, v tomto rušném období, Kurt s Blainem zase cestu?
Postavy: Kurt, Blaine, OC
Pozn.: Navazuje na povídku "Our secret love"

AN: A je to tady, dámy a pánové!!! Konečně začíná pokračování povídky 'Our Secret Love', které už vám tak dlouho slibuju. Doufám, že alespoň z části splním vaše očekávání a že se vám to bude líbit. Stejně, jako Our secret love je tahle povádka provázaná s hudbou. Upozorňuju, že ve všech kapitolách budou celé texty písniček, které většinou mají význam pro děj. Vím, že někdo to nemá rád, ale tady v té povídce se snažím vždycky vybírat písničky, jejichž texty přímo souvisí s aktuální náladou postav či dějem. Samozřejmě vám tam vždycky hodím i odkaz na danou písničku na youtube, abyste si mohli poslechnout originál, pokud ji neznáte. Většinou se jedná o písničky z 50., 60., někdy i 70. let. Nezaručuju, že byly všechny opravdu nahrány tak, aby je Blaine a Kurt mohli reálně znát už v polovině 60. let, ale co se dá dělat... Smějící se
To je úvodem asi všechno. Usmívající se A teď už vzhůru k Prologu ->

Thumbs up! - Fortune Favours The Brave

6. října 2012 v 10:00 Thumbs up!

Fortune Favours The Brave


Dnes doporučuji povídku 'Fortune Favours The Brave' autora/ky pureklaination.

Popis: Blaine Anderson byl na Daltonu celý život. Někdo by mohl říct, že je zazobaný, ale většina by řekla, že je až příliš čestný. Když ho díky nedorozumění vykopnou z Daltonu i z domu, musí se obrátit na svého bratrance, aby mu pomohl postavit se zase na nohy. Ale Mike má svoje vlastní plány i život. Přestup na McKinleyho střední je pro Blaina nevyhnutelný, ale zkoušky, párty, letní tábor a někdo, kdo se do něj zamiluje, to nebylo v jeho plánu. Pokud se dostane přes tohle, dostane se už přes všechno. Kuráž.

Sumarry: Blaine Anderson has been at Dalton his whole life. Some would say he's privileged, but most would describe him as honourable to a fault. When a misunderstanding sees him kicked out of home and Dalton, he has to seek his cousin's help to rebuild his life. But Mike has plans and a life of his own. Enrolling at McKinley was inevitable for Blaine, but exams, parties, summer camp, and someone falling in love with him weren't on the agenda. Surely if he can get through this, he can get through anything. Courage.

Povídka je anglicky, dokončená a má 5 kapitol.

Peace & Love - Help!

5. října 2012 v 22:55 | Tessee |  Glee Fanfiction - Peace&Love

Help!Úžasný

Tákže... už jsem vám zase (po několikáté) slíbila pokračování Our secret love Smějící se Potřebuju ale vaši pomoc... poraďte mi prosím dva love songy, jeden pro Blaina, druhý pro Kurta, ze 60. nebo 70. let. Napadá vás něco? Měly by být oba pozitivní a romantické.

Díky Smějící se

Tessee

Thumbs up! - Swing the Spinning Step

5. října 2012 v 10:00 Thumbs up!

Swing the Spinning Step


Dnes doporučuji povídku 'Swing the Spinning Step' autorky mybriefeternity neboli Jenny.

Popis: Kurt Hummel, redaktor v The New York Sentinel, právě dostal svou jedinečnou příležitost stát se reportérem, jít v přestrojení na místní střední školu a napsat o ní článek. Jeho práci mu ale znesnadňují lidé, které potká (především učitel angličtiny s vášní pro tento předmět a slabostí pro motýlky) a věci, které se zjistí- o střední škole i o sobě.

Summary: Kurt Hummel, a copy-editor at The New York Sentinel, just got his big break: the chance to become a reporter, go undercover at a local high school and write an expose. His job is made a lot more complicated by the people he meets (one in particular, an English teacher with a passion for his subject and a penchant for bowties) and the things he learns - both about high school and about himself.

Povídka je anglicky, dokončená a má 6 kapitol.
Pozn.: Povídka je inspirovaná filmem Never Been Kissed (1999).