Blainův bratr

23. září 2012 v 14:46 | Tessee |  Fanfiction Glee - Jednorázovky
Blainův Bratr

Inspirace tímhle: AU: In which Blaine doesn't know he has a twin brother, but the twin knows about Blaine and Kurt. So he decides to flirt with him.
AU: Blaine neví, že má bratra dvojče, ale jeho dvojče ví o Blainovi i Kurtovi. Takže se rozhodne s Kurtem flirtovat.

AN: Pro Peth, která mě o to poprosila :-)Blaine Anderson právě rozebíral s Tinou a Artiem písničku, kterou budou druhý den zpívat v Glee, když najednou Tina vyjekla a ukázala kamsi před sebe. Blaine a Artie se podívali tím směrem a oběma spadla brada.
"Co. Je. To?" zeptal se roztřeseným hlasem Blaine, hledíce na postavu, která se momentálně blížila ke skříňce jeho přítele Kurta. Kluk, který se velmi sebevědomě nesl chodbou McKinleyho střední, měl na sobě úzké, velmi dobře padnoucí kalhoty, černou košili obepínající jeho vypracované tělo, červeno, černo bíle pruhovaného motýlka u krku a žluté brýle Wayfarer zastrčené za bílým páskem u kalhot. To všechno by však nebylo nijak moc zvláštní, kdyby ten kluk nebyl jako vejce vejci podobný Blainovi.
Trojice kamarádů šokovaně sledovala, jak si kluk upravil motýlka a opřel se o skříňku těsně vedle té Kurtovy. Blainův modrooký přítel si napsrejoval svůj stále dokonalý účes a všiml si, kdo že se to vedle něj zastavil.
"Proč jsi oblečený, jako bys byl v nějaké chlapecké kapele?" zakřenil se, když si prohlédl oblečení kluka, kterého považoval za svého přítele. Ten jenom pokrčil rameny a zářivě se na Kurta usmál.
Opodál už Blaine málem praskal žárlivostí. Tohle byl jeho přítel. A žádný jeho dvojník s ním nebude flirtovat! Už už se chtěl rozběhnout Kurtovi na pomoc, když si najednou všiml, jak modroočko toho kluka zarazil, když mu chtěl dát pusu.
"Co je to s tebou? Vždyť víš, že ve škole na chodbě ne!" ohradil se Kurt a Blaine se rozhodl do toho konečně vstoupit.
"Co je? Copak nechceš dát svému příteli ani pusu?" laškoval ten kluk, když ho najednou Blaine odstrčil pryč. A přesně v tu samou chvíli si Kurt všiml, že před ním najednou stojí jeho přítel dvakrát a šíleně zaječel.
"Co se to tu proboha děje?!" domáhal se hlasitě odpovědi.
"No to by mě taky zajímalo!" křičel zpátky Blaine a obrátil se na svého dvojníka. "Kdo sakra jsi?! A proč flirtuješ s mým přítelem?!"
"Blaine?" ujišťoval se Kurt a Blaine přikývl, že je to opravdu on. Vzápětí se mu Kurt vrhl do náručí a on cítil, jak se jeho přítel třese. "Co se to děje? Kdo to je?" ptal se znovu Kurt.
"Já nevím, lásko," odpověděl mu Blaine a znovu se zamračil na kluka, který je celou dobu pobaveně sledoval.
"OK. Možná, že je na čase, abych se představil," řekl. "Blake Morgan," natáhl k Blainovi svou ruku. "Těší mě, brácho."
Blaine, Kurt a všichni jejich kamarádi, kteří se mezi tím nashromáždili kolem, otevřeli pusu dokořán.
"B-brácho? Jak, brácho? Já nemám bráchu! Teda... mám bráchu, Coopera. Ale... ale žádného dalšího..."
"Sorry, jestli tě zklamu, ale myslím, že tohle je dost dobrý důkaz o tom, že máš," řekl Blake nonšalantně, ukazujíc na svůj obličej.
"Ty vole, vypadá úplně jako ty!" řekl z ničeho nic nadšeně Puck, který se objevil, kdo ví odkud.
"Já sakra vidím, že vypadá, jako já!" zakřičel nervózní Blaine a cítil, jak ho Kurt trochu pevněji objal, čímž ho malinko zklidnil.
"Hele, já vim, že je to dost divný, ale možná by bylo lepší to všechno probrat někde v klidu?" navrhl opatrně Blake. "Slibuju, že všechno vysvětlim a odpovim na každou otázku kterou budu vědět."
Blaine si ho chvíli mlčky prohlížel a rozhodoval se, jestli jít nebo ne.
"A za to s Kurtem se omlouvám," dodal upřímně Blake. "To měl bejt jenom takovej vtípek. Já ani nejsem gay," pokrčil rameny a Kurt na něj hodil svůj nejlepší 'bitch face' co uměl.
"Sejdeme se ve čtyři v Lima Bean. A beru s sebou Kurta," oznámil Blaine Blakovi s podmračeným výrazem. Pak se, i s Kurtem, obrátil na podpatku a oba dva se vydali na další hodinu, která je čekala.

Blaine a Kurt vešli do své nejoblíbenější kavárny. Blaka uviděli téměř okamžitě, protože seděl u jejich obvyklého stolu. Tentokrát už měl na sobě džíny a koženou bundu, a ve vlasech neměl žádný gel, takže se mu kroutily do neposedných kudrlin. Zašli si rychle koupit své kávy a pak se k němu připojili.
"Takže?" začal Blaine bez pozdravu a posadil se naproti Blakovi. Nějak neměl náladu se s tím klukem, co tvrdil, že je jeho brácha, vítat.
"Zajímavá volba kávy," podotknul Blake a podíval se na bratra.
"Prosím?" nechápal Blaine.
"Vy dva jste tu asi často, co? Když jsem přišel, ani se mě nezeptali a už mi dali tvou objednávku," vysvětloval.
"Můžeme prosím přejít rovnou k věci?" vložil se do toho Kurt, protože cítil, jak Blaine začíná být nervózní.
"Jasně," přikývl Blake a trochu zvážněl. "Takže...um... nevim, jestli to víš, ale jsi adoptovaný," začal zostra.
"Cože??!!" vykřikl Blaine na celou kavárnu. "Já nejsem adoptovaný! Já. Nejsem. Adoptovaný!"
"Sakra, doufal jsem, že to budeš vědět," zamumlal trochu nešťastně Blake. "Podívej, Blaine, pro mě to taky nebylo jednoduchý, když jsem se to před několika měsíci dozvěděl. Ale co mám jako dělat? Moje rodina je moje, i když s nima nejsem pokrevně spřízněnej. Prostě to tak je a už se s tím nedá nic dělat."
"Ale..." chtěl Blaine protestovat, ale došlo mu, že Blake má asi pravdu. "Takže, tys to taky nevěděl?" zeptal se už zase klidněji.
"Ne."
"A jak...?"
"Před pár měsíci zjistili, že jsem nemocnej a potřebuju novou ledvinu. No a když pak vyšlo najevo, že ani mí rodiče, ani moje sestry nejsou vhodnými dárci, museli naši s pravdou ven."
"Pane bože," zašeptal Kurt. Najednou mu bylo Blaka trochu líto.
"Takže... proto jsi za mnou přišel? Chceš ledvinu?" zeptal se Blaine a srdce se mu rozbušilo při představě, že by to měl podstoupit. Ale Blake se jenom usmál.
"Už ne. Měl jsem štěstí. Snoubenec mojí ségry se ukázal jako vhodný dárce a jednu ledvinu mi věnoval. Po pravdě, to, že mám dvojče, jsem zjistil až po operaci," dodal a Blaine přikývl. "To víš, když se člověk zotavuje z takovýho zákroku, je to docela nuda. A nevěřil bys, co všechno se dá dneska najít na internetu."
"Zjistil jsi něco o... o naší biologické matce a otci?" zeptal se opatrně Blaine. Kurt ho držel za ruku a cítil, jak se trochu roztřásl.
"Zjistil," přikývl Blake. "Teda... o matce."
"A?"
"Zemřela při porodu. Otec je neznámý a žádné další příbuzné nemáme. Nebo alespoň nikdo nezjistil, že bychom měli."
"Oh," vydechl Blaine. Nevěděl, jestli má být radši, že jeho biologičtí rodiče nežijí nebo jestli má být naštvaný, že se s nimi nemůže už nikdy setkat.
"Nás dva rozdělili klasicky během adopce. Nikdo asi nechtěl dvojčata."
"A naši rodiče... chci říct, ti adoptivní... to věděli? Že jsme dva?" zeptal se Blaine.
"Jak ti tvoji, to nevim. Ale ti moji ne. Dost je to překvapilo, když se to dozvěděli."
"Tys jim to řekl?" divil se Blaine.
"Jasně. Říkám jim všechno," odvětil Blake.
"Jak jsi věděl, kde Blaina najít?" vložil se do rozhovoru Kurt.
"Jak jsem řek, na internetu se dá dneska najít všechno. Zas tak moc Blainů Andersonů, co by měli stejný datum narození a vypadali stejně jako já, neni."
Blaine se napil své kávy, která doteď stála netknutá před ním a přemýšlel. Bylo toho na něj trochu moc. Co má člověk dělat, když najednou po sedmnácti letech života zjistí, že jeho rodiče nejsou jeho, a že po světě chodí člověk, co vypadá úplně stejně jako on?
"Můžu se zeptat ještě na něco?" prohodil Kurt a Blake přikývl. "Jak jsi věděl... o nás?" ukázal na sebe a na Blaina.
"Nic proti, ale Blainův facebook není zrovna moc chráněný," řekl s úsměvem. "Z těch fotek se to tak nějak nedalo nepoznat."
"A tobě to... um... nevadí?" zeptal se ještě Kurt.
"Ne, proč?" nechápal Blake.
"No, některým lidem by asi vadilo, kdyby se dozvěděli, že jejich bratr je gay," řekl Kurt.
"Já jsem vyrostl v San Franciscu, takže tohle je mi jedno. Nechápu, proč to lidi řeší," pokrčil rameny a Blaine se poprvé od chvíle, kdy zjistil, že má dvojče, usmál.
"A teď žiješ kde?" zeptal se.
"V Chicagu. Tátu tam před pěti lety přeložili," řekl Blake.
Chvíli mezi nimi nastalo ticho a bylo vidět, že všichni nad jejich nově nastalou situací přemýšlí.
"Blaku, co chceš teď dělat?" zeptal se nakonec Blaine.
"Já nevím," pokrčil jeho bratr rameny. "Možná... trochu líp se poznat? Moje ségry už se nemůžou dočkat, až vás oba potkají," řekl s úsměvem.
"Oba?" nechápal Kurt.
"Jasně. Moje mladší sestra, Milly, když viděla tvoje oblečení na fotkách, tak mi řekla, ať se bez tebe nevracím," řekl se smíchem. "Ona je do hadrů blázen," protočil oči.
"Já taky!" vypískl nadšeně Kurt a Blake i Blaine se rozesmáli.

Zbytek odpoledne se nesl v duchu hlubšího seznamování a plánování. Oba bratři se dohodli, že bude nejlepší, když Blaine nejdřív řekne všechno své rodině a pak se všichni domluví na nějakém dlouhodobějším řešení jejich situace. Blaine si nebyl jistý, jak jeho rodiče budou na tuhle, poněkud šokující, zprávu reagovat, ale v tu chvíli to hodil za hlavu, protože seděl ve své oblíbené kavárně, se svým milovaným Kurtem a se svým nově nalezeným dvojčetem.

"Jo a mimochodem, víš, kdo z nás je starší?" zeptal se Blaine a Blake se trochu zakabonil.
"Ty," prohodil kluk v kožené bundě.
"Jo! Konečně jsem starší bratr!" zvolal vítězoslavně Blaine a Kurt i Blake se rozesmáli.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ada ada | 23. září 2012 v 15:29 | Reagovat

Bože to bylo skvělýýýýýýý!!!!!! A Bitch face

2 Peth Peth | 23. září 2012 v 15:31 | Reagovat

Miluju tě Tessee :D A teď už Princátko šup! :D

3 Andílek Andílek | Web | 23. září 2012 v 15:41 | Reagovat

jééé to je senzační! úžasné

4 Tamy Tamy | 23. září 2012 v 16:27 | Reagovat

Aww, Kurtík dělá bitch face..to je tak ňuňu představa :D A jestli mne dámy omluvíte, jdu si sehnat bydlení v Chicagu..Blake bude můj.. :DDD (Pardon, já si nemohla pomoct :D)

5 Peth Peth | 23. září 2012 v 16:43 | Reagovat

[4]: *zašlápne toho ječícího hobita(tzn Tamy) do země a razí si cestu pro Blakea sama*

6 Ječící hobit Ječící hobit | 23. září 2012 v 16:44 | Reagovat

[5]: *vyhrabe se a s rozeběhem mrskne po Peth lopatu*

7 Peth Peth | 23. září 2012 v 16:47 | Reagovat

[6]: *elegantně se vyhne lopatě a pošle na ječícího hobita Finchel spipperky. Dál jde směr Chicago*

8 Hladový hobit Tamy Hladový hobit Tamy | 23. září 2012 v 16:49 | Reagovat

[7]: *Nechá veverčí mafii vykonat svou práci mučením Finchel shipperek a na létajícím koberci předlétává Peth*

9 Peth Peth | 23. září 2012 v 16:50 | Reagovat

[8]: *zavolá svoje Zmijozelské druhy, které shodí Tamy z koberce do smradlavé žumpy* Se mnou si nezahrávej

10 Tamy celá od žumpy Tamy celá od žumpy | 23. září 2012 v 16:54 | Reagovat

[9]: *Do žumpy s sebou stáhne i Zmijozelské druhy Peth, kteří jí ještě rádi dostanou ven, a po vysprchování dohání Peth na kolečkových bruslích*

11 Tessee Tessee | Web | 23. září 2012 v 17:00 | Reagovat

Wow... mně se tady strhla bitva o Blaka :D ale to nemusíte děvčata... beztak jsou ve skutečnosti trojčata a jejich bi bratr Bill, co žije v Texasu, je taky nezadaný :D

12 Peth Peth | 23. září 2012 v 17:02 | Reagovat

[10]: *hodí před Tamy drobný štěrk na kterém kolečkové brusle slibují dost pěknou tlamu*

13 Tamy Tamy | 23. září 2012 v 17:03 | Reagovat

[12]: *uhne*

14 Peth Peth | 23. září 2012 v 17:05 | Reagovat

*veme si Tessee a posadí ji před psací stroj, vytáhne revolver a přiloží ke spánku* Piš Prince!

15 Tamy Tamy | 23. září 2012 v 17:06 | Reagovat

[14]: *vymění psací stroj za notebook*

16 Tessee Tessee | Web | 23. září 2012 v 17:06 | Reagovat

[14]: Jak mám psát, když se tu strhla takhle dramatická bitva?! :D Je to napínavý! Pořád čekám, kdo se k němu dostane jako první! :-D

17 Tamy Tamy | 23. září 2012 v 17:14 | Reagovat

[16]: Peth! Příměří! Tessee musí psát!

18 Peth Peth | 23. září 2012 v 17:15 | Reagovat

*ve chvilce Tamiiny nepozornosti se dostane do Chicaga, popadne Blakea, který jen vykulí oči. Zavře ho do svého tajného krytu, který Tamy v životě nenajde* už můžeš psát

19 Tamy Tamy | 23. září 2012 v 17:16 | Reagovat

[18]: *podplatí Watsona aby jí ten úkryt našel a s Blakem unikne na Bahamy*

20 simplyrambling simplyrambling | Web | 20. října 2012 v 10:50 | Reagovat

*doufá, že neruší při psaní*
Pěkné. Líbilo se mi to s tou ledvinou, že to nebyl důvod, proč Blake přijel. Em :)

21 Karin Karin | 1. března 2017 v 16:33 | Reagovat

Tak tohle byl geniální nápad. :-)  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama