Be my prince - 15. kapitola

28. září 2012 v 18:24 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince

... "No právě! Byl by ochotný chodit v jednom oblečení celé měsíce. Proto ho sem tam musím donutit jít se mnou," snažil se vysvětlit Kurt se slzami na krajíčku. ...


AN: Nevím, jak se to stalo, ale vyšla mi z toho tntokrát taková trochu zbytečná kapitola... Smějící se No uvidíte... Úžasný


15
Konečně nadešel den, na který se všichni Warblers zároveň těšili a netěšili - den Sectionals. Letos se jejich soutěž konala v Columbusu, takže to neměli ani moc daleko. Ale díky Wesově přehnané nervozitě byli na místě jako první, a to v osm hodin - celé dvě hodiny před začátkem. Blaine s Kurtem měli štěstí, že se Warbleři nakonec rozhodli nechat jejich duet i na soutěž, protože díky tomu se mohli vymluvit na to, že půjdou zkoušet a vytratit se pryč.

Seděli v malé kavárničce naproti budově, kde se soutěž konala a povídali si. Ale jak čas postupoval, všiml si Blaine, že je jeho přítel čím dál tím tišší a pravděpodobně nervóznější.
"Děje se něco, zlato?" zeptal se a chytil ho za ruku. Kurt se na něj jen podíval, slabě se usmál a zavrtěl hlavou. "Vždyť vidím, že se něco děje. Už nejmíň deset minut mlčíš. A to se stává jenom, když se něco děje," vysvětlil Blaine. Kurt pozvedl obočí a trochu se zamračil.
"Chceš tím snad říct, že moc mluvím?" zlobil se naoko.
"Ale vůbec ne, lásko. Chci jenom říct, že když nemluvíš, vím, že se něco stalo," snažil se to Blaine zachránit. Princ protočil oči a povzdechl si.
"Nic se neděje, jenom jsem prostě nervózní. Tohle bude moje první pěvecké vystoupení před tolika lidmi a já se bojím, že to zkazím."
"Ale nezkazíš. Lásko, umíš tu písničku snad i pozpátku. Zpívali jsme si jí asi tisíckrát a nikdy jsi neudělal jedinou chybu. Uvidíš, že to dopadne skvěle. Budeš tam na tom pódiu úžasný, vím to," usmál se na něj. "A navíc, budu tam s tebou."
Kurt mu smutně úsměv oplatil. "Ale co když mě ta tréma přemůže. Co když zpanikařím?" děsil se s hrůzou v očích.
"Když zpanikaříš, tak to zachráním," mrkl na něj Blaine a doufal, že mu Kurt alespoň trochu věří.

Po chvíli, kdy ho ještě Blaine uklidňoval, se Kurt konečně trochu přestal bát a začali se bavit o něčem jiném, když k nim najednou přišly jejich kamarádky z New Directions.
"Ahoj, vy dva," pozdravily je Quinn a Rachel s úsměvem na tváři a Kurt i Blaine je objali.
"Ahoj, co vy tady?" zajímal se Kurt.
"Pravděpodobně to, co vy. Kafe na ulkidnění před soutěží. Taky jste tak nervózní?" zeptala se blondýnka a Kurt energicky přikývl.
"To já teda nejsem vůbec nervózní," řekla Rachel a Quinn protočila oči. "Já bych mohla vystupovat kdykoliv a kdekoliv. I kdyby mě někdo v noci probudil a řekl mi, že mám jít zpívat před publikum, budu připravená podat ten nejlepší výkon," pronesla se sebevědomým výrazem, zatímco její tři kamarádi zadržovali smích.
"Samozřejmě, Rachel. Od tebe bych nečekal nic jiného," řekl Blaine, rozesmál se a s ním i Quinn a Kurt.
"Jen počkejte, jak vám to nandám," podotkla brunetka a založila si ruce na prsa.
"Nevšímejte si jí. Před soutěží se vždycky chová nesnesitelně," popichovala ji Quinn. "Radši mi řekněte, jak to jde s tou vaší akcí. Už na vás přišli?" zajímala se.
"Ještě ne. Naposledy nás nechali zpívat duet a když jsme na konci předstírali, že naše flirtování během toho bylo jenom jako, Wes se málem složil," smál se Blaine při té vzpomínce.
"To jsem zvědavá, kdy jim to dojde," přidala se Quinn.
"Já doufám, že brzy. Už mě nebaví se schovávat," pronesl Kurt tak trochu pod fousy a Blaine ho konejšivě pohladil.
"Myslím, že byste měli uspořádat něco jako velké odhalení," pronesla Rachel zasněně.
"A nebo jeden den prostě přijít na snídani ruku v ruce a tvářit se, jako by to bylo běžné. Myslím, že to by je možná dostalo víc," přidala se Quinn.
"Mě je to jedno. Hlavně, aby už to bylo," dodal Kurt a Blaine si povzdechl.
"Zlato, jestli chceš, tak jim to klidně můžeme říct hned. Jestli už tě to tolik štve, tak se nemusíme skrývat. Přeci jsme to dělali, protože to byla legrace. Ale jestli už tě to nebaví..."
"Jenomže to je právě to," posteskl si princ. "Mě to pořád přijde legrační, když vidím jejich výrazy. Ale pak zase vidím Jeffa a Nicka jak jsou spolu a v tu chvíli si nepřeju nic jiného, než ti dát pusu přede všemi. Cítím se rozporuplně," vztekal se sám na sebe.
"Víš co, počkáme ještě týden a pokud už s ničím nepřijdou a nebo pokud jim to nedojde, už s tím přestaneme, ano?" Kurt se usmál, přikývl a naklonil se k Blainovi pro malý polibek. Pak se oba dva kluci otočily zpátky na svoje kamarádky a zjistili, že na ně obě dvě koukají jako by právě viděli happyend sladké romantické komedie.
"Co je?" zeptal se Kurt.
"Vy dva jste tak roztomilí, že to ani není možné," vydechla Rachel. "Kéž bych měla taky takový vztah."
"Třeba ti to vyjde s Finnem," pošťouchla jí její blonďatá kamarádka.
"Quinn!!" zhrozila se Rachel a rychle se podívala, jestli si Kurt s Blainem všimli Quinniny poznámky.
"S Finnem?" zajímal se Kurt. "S mým bratrem Finnem?"
"Odkud znáš Finna?" nechápal Blaine.
"Ugh, Quinn, říkala jsem ti, že o tom nemáš mluvit," sykla na ní brunetka trochu naštvaně, ale Quinn jenom protočila oči a usmála se.
"Od chvíle, co se potkali, nemluví o nikom jiném," vysvětlila Kurtovi.
"A kde se potkali?" dožadoval se odpovědi zmatený Blaine. Quinn se už už nadechovala k odpovědi, ale Kurt v tu chvíli vykulil oči a rychle jí skočil do řeči. "Jednou jsem vzal Finna nakupovat a potkali jsme holky," řekl rychle. Nemohl dopustit, aby ho Quinn nebo Rachel prozradily. Obě dívky se na Kurta podívaly a došlo jim, že vlastně nesmí říct nic o jeho titulu. A tak jenom obě přikývly. Blaine pokýval hlavou, ale zatvářil se trochu ublíženě.
"Co je?" zeptal se Kurt, protože poznal, že mu něco je.
"Nic," pronesl Blaine.
"Vždyť vidím, že něco ano. Taky to na tobě poznám, víš?" narážel na jejich předchozí rozhovor.
"Já jenom, že mě jsi nikdy před tím, než jsme spolu jeli do Limy, nakupovat nevzal," prohodil Blaine potichu.
"Ale zlato, tohle bylo ještě před tím, než jsme byli spolu," snažil se to Kurt vysvětlit, celý zoufalý. "Přece bys nežárlil na Finna. Je to můj bratr."
"Ale Finn ani nenakupuje rád," stěžoval si dál Blaine.
"No právě! Byl by ochotný chodit v jednom oblečení celé měsíce. Proto ho sem tam musím donutit jít se mnou," snažil se vysvětlit Kurt se slzami na krajíčku. Quinn a Rachel s hrůzou pozorovaly jejich výměnu.
"Vidíš, co jsi způsobila?!" zašeptala Rachel.
"Já vím! Co budeme dělat?" byla blondýnka celá zoufalá.
To už se ale Blaine podíval na Kurta a poznal, že by se mohl každou chvilku rozbrečet, pokud do něj bude ještě chvíli šít. Najednou mu ten pohled na jeho přítele přišel hrozně smutný, a tak se zvedl, oběhl stůl a rychle ho sevřel v náručí.
"Promiň," omlouval se a cítil, jak se Kurt trochu uklidňuje. Ani jeden si nevšiml, jak si obě dvě dívky oddechly.
Po vypjaté chvilce, kdy Blaine držel Kurta v náručí, si zase všichni sedli a začali si povídat. Rachelin zájem o Finna byl v tu chvíli zapomenut.

Mezitím v budově, kde se připravovala soutěž, začal Wes trochu vyšilovat, a tak se mu všichni, kromě Davida, radši klidili z cesty. Jeff a Nick se vydali do foyer, kde byl malý bar.
"Nicku, Nicku, myslíš, že tohle jsou naši soupeři?" tahal svého přítele za rukáv a ukazoval na druhou stranu místnosti, kde právě vstoupila banda děcek v jejich věku. Nick objednal dvě coly a podíval se za sebe.
"Já nevím, ale je to možné, zlato," podotkl a otočil se zpět, aby mohl zaplatit.
"Hmm," zamyslel se Jeff a pohrával si se svou neviditelnou bradkou. "Vypadají jako celkem těžcí soupeři," usoudil nakonec rádoby znalecky.
"Z čeho tak usuzuješ?" smál se Nick a vedl ho ke křesílkům, co byly opodál.
"Já nevím. Prostě tak vypadají," řekl. Nick zavrtěl hlavou, láskyplně se zasmál a podal mu jeho cocacolu.

"Hej, vy dva," zavolala na ně černovlasá dívka, která se k nim blížila, s blondýnkou po boku. "Vy jste ti ptáci?"
"Prosím?!" vykulil na ni Nick oči a Jeff se k němu trochu přitiskl.
"Ti ptáci? Ti... Warbleři?" upřesnila to a Nick s Jeffem přikývli. Dívka chtěla něco dodat, ale blondýnka jí předběhla.
"Vy dva jste delfíni?" zeptala se s roztomilým úsměvem. Nick s Jeffem se na sebe podívali a pak se tázavě otočili na černovlásku. Ale ta se mezitím naklonila k blondýnce.
"Britt, oni nevědí, co to znamená," vysvětlila jí sladce. Blondýnka se na chvíli zamyslela a pak se na ně zase otočila.
"Jste delfíni, tak, jako Ku..." chtěla se zeptat, ale černovláska ji rychle přerušila, když si uvědomila, že vlastně jako Kurta a Blaina neznají.
"Britt se ptá, jestli jste gayové," řekla na rovinu. Nick automaticky chytil Jeffa za ruku a oba dva pomalu přikývli. Nevěděli, jakou reakci čekat. Blondýnka se sice zdála sladká a roztomilá, ale reakce její kamarádky se předvídat nedala. Naštěstí ale najednou blondýnka radostně vypískla a vrhla se jim do náručí.
"To se super! Já ráda poznávám nové delfíny. Zatím znám jenom mě a Santanu a pak Kur..."
"Brittany," přerušila ji znovu Santana a vzala ji za ruku. "Nechtěla jsi náhodou jít panu Tubbingtonovi koupit bonbóny?"
"Jé, já bych na to úplně zapomněla!" vypískla znovu. "Díky, San," dodala, vlepila jí rychlou pusu na tvář a odběhla k baru. Santana se otočila na dvojici před sebou.
"Tohle je normální?" zeptal se Jeff a Santana se zamračila.
"Máš s tím snad problém?"
"Ne, vůbec ne. Je roztomilá," řekl a usmál se. Santana se trochu uklidnila a přikývla.
"Santana Lopez," podávala Jeffovi a Nickovi ruku. "A támhle to je moje přítelkyně Brittany," ukázala ještě k baru.
"Já jsem Nick a tohle je můj přítel Jeff," představil je a Santana si s oběma potřásla rukou.
"Takže... jste ti ptá... teda Warbleři, ano?" ujišťovala se znovu Santana.
"Jo, ale jestli chceš vědět náš setlist, tak to ti říct nemůžeme. Wes by nás umlátil svým kladívkem. Jsem si stoprocentně jistý, že ho má s sebou," řekl Jeff poněkud vyděšeně. Černovláska se na něj podívala jako by se zbláznil, ale pak se rozhodla to nechat plavat.
"OK, to je jedno... mě nejde o váš setlist. Ostatně, Berry by se zbláznila, kdybychom ještě teď něco měnili," protočila oči. "Chci jenom vědět, kde je váš vedoucí zpěvák. Um... Britt se ho chce... na něco zeptat."
"Blaine?" zeptal se Nick.
"Je to váš vedoucí zpěvák?"
"Je," přikyvoval Jeff.
"No, takže kde můžeme najít Blaina?" zeptala se znovu a netrpělivě protočila oči.
"Um... já nevím... myslím, že jsem ho naposledy viděl s Kurtem. Ale netuším, kam šli," pokrčil Nick rameny. "A proč s ním chceš mluvit?" zajímal se podezřívavě.
"To ti nemůžu říct. Ale neboj, váš setlist je mi vážně ukradenej," dodala. "Moc jste mi nepomohli..." řekla, než jí přerušila nadšená Brittany.
"San, podívej! Podívej, co tam měli!" mávala pytlíkem bonbonů. "Moje nejoblíbenější!"
"Ó můj bože! Moje taky!" přidal se k ní najednou Jeff, zvedl se z křesílka a začal, společně s Brittany, radostně poskakovat. Brittany se nadšeně usmála, otevřela pytlík a nabídla mu. Následně se mezi nimi strhla zapálená diskuse o tom, která příchuť je nejlepší. Santana si přisedla vedle Nicka a oba dva chvíli pozorovali své drahé polovičky.
"To je normální?" zeptala se po chvíli.
"Naprosto," přikývl Nick a dál sledoval rozradostněného Jeffa a Brittany. "Myslím, že by se z nich mohli stát kamarádi," dodal po chvíli.
"Myslím, že už je pozdě tomu zabránit," povzdechla si Santana, vytáhla kdo ví odkud pilník na nehty a začala si upravovat manikůru.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gee Gee | Web | 28. září 2012 v 18:56 | Reagovat

Můj sen se stal skutečností!
Brittaniff rocks!
A Brittany je prostě skvělá.
"Já ráda poznávám nové delfíny." *s hlasitým řevem vyletí z okna*
Myslím, že si musím pořídit nějaké delfíní tričko, aby mě Britt snáž rozeznala :D [:tired:] <-- já tyhle smajlíky tak miluju. Jsou tak strašně roztomilí!
Dobře, to bylo mimo lajnu.
Ale když se k Britt přidá Jeff a začnou diskutovat nad bonbóny *jumping around*
Ale já úplně zapomněla na ten zbytek! Musím být hodně nadšená. A nebo se na mě podepisuje ten paralen...
Vynervovaní Klainíci jsou prostě skvělí. Asi mě nikdy neomrzí se je pořád dokala představovat. Nebo ty nepovedené momentky :D
Kurt brečící na Finnovým stylem oblékání :D
Chudák.

2 Tessee Tessee | Web | 28. září 2012 v 19:05 | Reagovat

:D Jo, jednou jsem tu slíbila, že napíšu Brittanu a Niffa v jedné místnosti... tak je to tu :D Jsem ráda, že to snad alespoň trochu potěšilo :-)
A brzo se uzdrav, Gee! :-)

3 Andílek Andílek | Web | 28. září 2012 v 19:20 | Reagovat

Ptáci...ehm Warblers mě dostali :D  :D. Delfíni opět na scéně také :D  :D. Klainíci dokonalý, chudáci :D  :D a hlavně brečící Kurt. Britany s Jeffem no snad není co dodat :D  :D. Skvělý a úžasný

4 Tessee Tessee | Web | 28. září 2012 v 19:25 | Reagovat

[3]: Děkuju :-D

5 Engli Engli | 28. září 2012 v 20:45 | Reagovat

Jsem si téměř jistá, že se mi tam líbilo více věcí, ale ten konec to totálně zabil a já si nic předtím nepamatuji :D. Britany je kouzelná jako vždy a já se asociací s delfíny už asi nezbavím do konce svých dní :D , ale dát ji dohromady s Jeffem to už se téměř rovná pokusu o vraždu čtenářů. :D Já chci být zabitá znovu!!!

6 Axel Axel | 28. září 2012 v 22:09 | Reagovat

Ten konec *to* mě zabil a teď už nejsem schopen čehokoliv.

7 Tessee Tessee | Web | 28. září 2012 v 22:26 | Reagovat

Note to myself: Need to stop killing my own readers :D  :-P
Jinak jsem hrozně ráda, že se vám líbí spojení Jeff a Brittany :-D

8 Gee Gee | Web | 29. září 2012 v 10:40 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=bEc8JENjyfo&feature=related

Asi už jsem perverzní :D

9 Tessee Tessee | Web | 29. září 2012 v 13:51 | Reagovat

[8]: :D Super!:D

10 Denn Denn | 29. září 2012 v 21:58 | Reagovat

[8]: WTF?
Nerad to používám, ale tady nevím jinak...

Brittany je geniální! Myslím, že jsem mrtvý, ale nevím o tom.
Zbytek kapitoly to zanechává poněkud ve stínu, ale mám takový dojem, že tam byl ubrečený Kurt, kterého přiváděla do zoufalství Finnova garderoba :)

PS: Delfíní tričko chci táákýý

11 LeNa LeNa | 2. října 2012 v 20:54 | Reagovat

Po tomhle, jsem delfín!!!!!!!!!!!!!!!! :-D  :-D  :-D  :-)

12 NikiKr NikiKr | Web | 7. října 2012 v 19:26 | Reagovat

"Vy dva jste delfíni?" zeptala se s roztomilým úsměvem...
Prostě úžasné! Úplně tu Britt vidím. Tuhle kapitolku jsem si prostě zamilovala. Nick, Jeff, Britt, Santana <3
.
Těším se na pokračování !!!
Mimochodem bacha na to, co píšeš, někdo by se mohl také udusit smíchy!!! O_O

13 Tessee Tessee | Web | 7. října 2012 v 19:55 | Reagovat

[12]: Děkuju! :-) Já doufám, že se mi tu nikdo neudusí! To není mým záměrem ;-) :D

14 Karin Karin | 26. února 2017 v 22:23 | Reagovat

To je nápor na bránici tahle povídka :D  :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama