Be my prince - 14. kapitola

23. září 2012 v 18:48 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince

... "Jestli se to dozví Blaine, tak nás zabije. Znáš Coopera, je schopný sem kvůli tomu přijet."
"No a? Aspoň by Blaina konečně dokopal k nějakému jednání. Cooper je jediný, kdo na něj platí," založil si ruce trucovitě na prsa.
"To sice jo, ale my to pak odneseme," zamumlal. ...AN: Pod pohrůžkami Peth a Tamy vznikla další kapitola :-D (Za to chci vědět, kdo z vás dvou vyhrál!) Písnička You can't hurry love vyšla jako vítězná v mojí malé anketě, která tu byla. V kapitole nejsou všechna slova, protože nejsou zas tak důležitá a protože tu písničku většina lidí zná. Ale kdyby náhodou ne, dala jsem tam odkaz na video, které ta slova obsahuje. Tak se kdyžtak koukněte :-)
Zdravím a přeji příjemné počtení!
Tessee14
Blaine a Kurt seděli v odlehlejší části Daltonských pozemků, kam málokdy, v tuhle roční dobu, někdo chodil. Svůj duet, o kterém už teď stoprocentně věděli, že je součástí Operace Klaine, si vyzkoušeli už nejméně desetkrát. Momentálně se k sobě tiskli, aby jim nebyla zima a z kelímků usrkávali horkou kávu. Rozhodli se, že během toho, co budou zpívat, spolu budou co nejvíce flirtovat, aby se jejich kamarádi natěšili, a když skončí, budou dělat, jako by se nic nestalo. Nebyla v tom žádná věda, ale byli si jistí, že Jeff, Wes a David se z toho zblázní.
"Čí myslíš, že to byl nápad?" zeptal se Kurt.
"Jeffův, to je jasné," zasmál se Blaine. "Mám pocit, že všechny nápady, co použijí, jsou jeho. Jenom nechápu proč." Kurt přikývl a přidal se k jeho záchvatu smíchu.

Mezitím uvnitř jejich koleje Jeff pobíhal hyperaktivně po pokoji a hledal jednu ze svých učebnic. Nick mezitím seděl u svého stolu a soustředěně psal esej, kterou měl mít na druhý den.
"Myslíš, že už to konečně vyjde?" zeptal se blonďák svého přítele a vlezl pod svou postel, podívat se, jestli jeho učebnice není tam.
"Co, zlato?" zeptal se Nick trošku nepřítomně.
"No ten jejich duet," vystrčil Jeff hlavu z pod postele.
"Já ti nevím," otočil se na něj Nick a pozvedl obočí, když zjistil, kde Jeff je. "Co tam děláš?"
"Hledám učebnici na matiku."
"Vždyť jí máš tady," ukázal na Jeffův stůl a blonďák se zahihňal: "Super, díky!"
"Není zač," odpověděl Nick. "Ale abych ti odpověděl... opravdu si myslíš, že to, že spolu budou zpívat duet, je donutí si přiznat, že se chtějí?" zapochyboval.
"Copak tebe by náš společný duet nedonutil přiznat si, že mě chceš?" zhrozil se Jeff.
"Lásko, to je něco jiného. Já k tomu nepotřebuju duet," řekl Nick a posadil si Jeffa, který mezi tím vylezl z pod postele, na klín.
"Teď ne. Ale v začátcích...?"
Nick se zasmál při vzpomínce na to, když Jeff přestoupil na Dalton. "Myslím, že tehdy bych s tebou do žádného duetu nešel. Hrozně jsi mě štval."
"Ne ne," nasadil Jeff štěněčí obličej a Nick jemně políbil jeho trucovitě našpulené rty.
"To jo. Nenechal jsi mě chvilku na pokoji."
"Protože jsi se se mnou nechtěl bavit," vysvětloval Jeff.
"To teda chtěl. Jenže tys mě tou svou hyperaktivitou děsil," smál se Nick.
"A už tě neděsím?" zaculil se blonďák.
"Už jsem si zvykl," řekl Nick, objal ho a znovu ho políbil.
"Skvěle. Ale co ten duet Blaina a Kurta?" vrátil se k tomu zase Jeff a Nick trochu protočil oči, i když s úsměvem. Jeff byl prostě roztomilý, když něco řešil. "Cooper tvrdil, že duet je zaručená výhra," dodal.
"Moment!" zarazil se Nick. "Tys o tom už zase mluvil s Cooperem?" zamračil se trochu a Jeff se zatvářil provinile. "Jeffe, lásko, vždyť jsme ti říkali, abys mu nevolal. Jestli se to dozví Blaine, tak nás zabije. Znáš Coopera, je schopný sem kvůli tomu přijet."
"No a? Aspoň by Blaina konečně dokopal k nějakému jednání. Cooper je jediný, kdo na něj platí," založil si ruce trucovně na prsa.
"To sice jo, ale my to pak odneseme," zamumlal Nick pod fousy a v duchu se modlil, aby ten duet vyšel a Cooper nepřijel.

Všichni Warblers byli nachystaní ve zkušebně a Wes zabušil svým kladívkem, aby si zjednal klid.
"Vážení Warblers," začal svůj oficiální proslov jako obvykle. "Jak už všichni víte, dnes budeme zkoušet duet Blaina a Kurta, You can't hurry love. Dozvěděl jsem se, že oba dva zkoušeli, takže by neměl být žádný problém. Všichni ostatní znají svoje party?" zeptal se a všichni Warblers přikývli. "Výborně," usmál se. "Takže můžeme jít na to. Dejte do toho všechno. Chci vidět emoce," obrátil se na Blaina a Kurta a ti se oba dva usmáli a přikývli.
Jelikož to byla první zkouška a choreografie ještě nebyla, všichni, kromě Kurta a Blaina zůstali sedět nebo postávali okolo gaučů, zatímco oni dva šli doprostřed. Warblers začali zpívat podklad a Kurt se pustil do počáteční sloky.
I need love, love; Ooh, ease my mind...
Po celou dobu, co zpíval, se na Blaina usmíval a sem tam na něj laškovně mrknul. To už ale přišla řada na jeho přítele a ten si ho přitáhl za ruku k sobě, tak, jak měli nacvičeno, a zpíval přímo jemu.
How many heartaches must I stand, Before I find the love to let me live again...
Oba dva si celý duet nesmírně užívali, ve vhodných částech se objímali nebo drželi za ruce a sem tam se po očku podívali na své kamarády, kteří přímo čišeli nadšením, že se jim to snad konečně podařilo. Kurt a Blaine se k sobě měli jako ještě nikdy. A když jejich písnička skončila, dokonce to vypadalo, že se políbí.
Jeff, Nick, Wes, David a dokonce i Finn zatajovali dech napětím. Jenže pak se od sebe Kurt a Blaine najednou odtáhli.
"Tak co? Mělo to dostatek emocí?" zeptal se Blaine a měl co dělat, aby se nerozesmál nad jejich výrazy.
"To snad ne!" zaúpěl Wes.
"Tohle už není možné!" přidal se David.
"Já jim nevěřím!" dupnul si nohou Jeff.
"Ach jo," povzdechnul si Nick.
"Tak nic, no," pokrčil rameny Finn a svalil se na jednu z pohovek.
Kurt, Blaine i Thad zadržovali smích, co se dalo.
"Co se děje, kluci?" zeptal se Kurt nevinně.
"Nic, nic. Právě, že vůbec nic!" vybuchl Wes a snažil se zase uklidnit hlubokými nádechy.
"Ale mělo to dost emocí, ne?" přisadil si Blaine.
"Až moc," zamumlal David a snažil se pomoct uklidnit svého nejlepšího kamaráda.
Jeff se naklonil k Nickovi a zašeptal: "Jdu zavolat Cooperovi. Tohle už je moc." A než ho stačil Nick zastavit, vyběhl ze zkušebny ven.
Blaine a Kurt si to užívali a těšili se, jak se tomu později zasmějou, až budou spolu sami. Prozatím se posadili zpátky na svá místa a poslouchali připomínky Wese, kterému se konečně podařilo se trochu uklidnit.

"Tady Cooper. Jak to šlape?" ohlásil se Blainův bratr do telefonu.
"Špatně," spustil rozzlobeně Jeff. "Vůbec to nefungovalo. Oba dva spolu celou dobu, co zpívali, flirtovali jak pominutí. A pak, jakmile skončili, už se zase tvářili stejně, jako vždycky. Vůbec nic to s nima neudělalo, Coopere!" stěžoval si blonďák.
"Bože můj... ten prcek je ale nevšímavý!" zlobil se Cooper. "Co máte v plánu dál?" chtěl vědět.
"Nevíme. Coopere, potřebujeme tvojí pomoc. Přijeď, prosím," žadonil Jeff.
"Hmmm.... no tak dobře. Vypadá to, že se do toho přeci jenom budu muset vložit," vydechl Cooper. "Přijedu, ale Blainovi ani slovo, jasné?" instruoval Jeffa. "Nesmí se o mě za žádnou cenu dozvědět. To by ho zbytečně zaplašilo. Blainey z nějakého neznámého důvodu nemá rád, když se míchám do jeho záležitostí."
"To nechápu. Vždyť ty máš vždycky nejlepší nápady!" odvětil Jeff.
"To já říkám taky! Ale on mě nikdy neposlouchá," hartusil Cooper.
"No nic, už musím jít zpátky na zkoušku. Měj se," rozloučil se Jeff s Cooperem a vydal se zase do zkušebny, tentokrát s úsměvem na tváři. Byl si jistý, že Cooper, ten to konečně vyřeší.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Peth Peth | 23. září 2012 v 19:00 | Reagovat

Vyhrála jsem já, jako vždy. A chci další díl!

2 Tamy Tamy | 23. září 2012 v 19:04 | Reagovat

- Já tak šíleně moc miluju, když píšeš Torprta (Dobře, pro méně vzdělané existence, Niffa) Oni jsou tak šíleně moc ňuňu =3
- Fajn.. miluju i Slavíky :D A hysterického Wese :D
- Miluju i když se někdo plete do Kurtova/Blainova života.
- Miluju tolik věcí, že musím vypadat jako všemilující trotl..

A btw.. Od teď zvedám telefon slovy: "Tady Tamy, jak to šlape?" :DD

3 Tessee Tessee | Web | 23. září 2012 v 19:10 | Reagovat

OK, Tamy, vypadá to, že na tebe zbyl třetí brácha Bill ;-)  A jestli se fakt někdy takhle ohlásíš do telefonu, chci to vědět! :D Já taky miluju Toprta, a proto se mi tam dneska zcela nenápadně objevili :-D

[1]: A ty máš smůlu, tři věci za den už fakt nedám! :-D  :D

4 Andílek Andílek | Web | 23. září 2012 v 20:05 | Reagovat

a jéje Cooper v akci, to jsem teda zvědavá :D  :D, fakt jsem zvědavá co vymyslí dál, už se moc moc moc těším na pokračování

5 Tamy Tamy | 23. září 2012 v 20:09 | Reagovat

[3]: No natáčet se při každém hovoru nebudu.. :DD A jsem si jistá, že tu Torprt scénu budu po dnešku umět nazpaměť *čte si ji znovu a znovu*

6 LeNa LeNa | 23. září 2012 v 20:25 | Reagovat

Panebože! Ohryzala jsem si všechny nehty a smála se :D to bylo úžasný, Jeffa zbožňuju a nemůžu se dočkat až Cooper dorazí na scénu!!!

7 Tessee Tessee | Web | 23. září 2012 v 21:28 | Reagovat

[5]: Já nemyslela, že se máš natáčet! Jenom mi dej vědět :D

8 Peth Peth | 23. září 2012 v 23:00 | Reagovat

[3]: J8 píšu za den až šest dílů Tessee!

9 Tessee Tessee | Web | 23. září 2012 v 23:04 | Reagovat

[8]: Ty jsi blázen :-D :D a nebo máš nadpřirozené schopnosti :D

10 Gee Gee | Web | 24. září 2012 v 16:26 | Reagovat

Tohle je tak strašně sladký!
Skvělý po čínský nudlový polívce. Zkoušel jste na tom někdo žít šest let? Ne? Dobře, uvidíme, jak mě to zdegeneruje, napíšu na to bakalářku...
Slavící jsou jako vždy naprosto boží.
Nevím, jestli mám radši Niffáky nebo hysterku Wese (válím se smíchy po zemi ještě teď) nebo Thada (je geniální).
Pravděpodobně mám nejradši už jenom ten princip, že se pletou Klainíkům do života. Operace Klaine (ten název prostě neomrzí).
To nemyslíš vážně, že na ně pošleš ještě Coopera! A takhle Harmony, nechceš tam dát ještě ji?
Bránice je velice důležitý orgán, Tessee. Potřebuji ji celou, nenamoženou a nerozmlácenou o podlahu (v tomto stavu asi nevydrží dlouho).
Uznávám, jsem blá-cvo-šílenec. Ale mám na to dokonce i papíry :P

11 Dennxel Dennxel | 24. září 2012 v 18:24 | Reagovat

Jů, tohle je skvělý.
Nechceme nikoho opakovat, je to nepřekonatelné.
Ale přece jenom... hysterický Wes, hysterický Wes!
Hááááááááááááááááááááááááááá!!!
A jedna důležitá věc... Gee, co náš fic? Bude, nebude? :D

12 Gee Gee | Web | 24. září 2012 v 18:52 | Reagovat

Už to TAM JE asi tak hodinu.

Tessee, pardon za spamování blogu, ale ti dva, no, neumějí zacházet s čímkoliv a i heslo na tummyho zapoměli.

13 Tessee Tessee | Web | 24. září 2012 v 19:00 | Reagovat

[10]: Gee, ne, že se mi zmrzačíš! Jsi jedna z mých důležitých čtenářek! :D nemám to radši psát míň vtipné? ;-) :-D
[11]: Děkuju, vy dva! :-)

14 Tessee Tessee | Web | 24. září 2012 v 19:01 | Reagovat

[12]: Jůůů! Gee napsala fanfic! Jdi si to přečíst :-)

15 Suzz Suzz | 24. září 2012 v 19:16 | Reagovat

Gee napsala fic! Tímto děkuji Dennxelu za neuvěřitelnou tupost, se kterou jsou schopni používat komunikačních prostředků. :-P

16 Nicole Damita Nicole Damita | 24. září 2012 v 21:23 | Reagovat

parádne ten Jeff je proste boží :-D. Teším sa ako to dopadne keď príde Cooper

17 blinker blinker | Web | 27. září 2016 v 17:45 | Reagovat

online pujcky příbram :-|

18 Karin Karin | 26. února 2017 v 22:15 | Reagovat

Usmívám se jak sluníčko jsem zvědavá co bude až přijde Cooper. :D  [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama