Be my prince - 13. kapitola

9. září 2012 v 23:27 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince

... "Rozinky, mňam!" vykřikl ještě s plnou pusou a Nick ho láskyplně napomenul, aby nejdřív spolkl, než bude mluvit. Jeff se jenom zaculil, vložil sobě i jemu do úst další sušenku a posadil se mu na klín. ...AN: Další kapitola je tu... Opět díky Peth :-D

13
Kurt byl v kuchyni a zrovna dával na plech první dávku svých pověstných sušenek, když ho někdo zezadu objal a líbnul na tvář. Princ okamžitě poznal svého přítele a v obličeji se mu automaticky objevil úsměv.
"Blaine, co když nás někdo uvidí," lamentoval, ale bylo poznat, že mu to stejně vůbec nevadí. Spíš naopak.
"Neuvidí," řekl Blaine, bradu opřenou o Kurtovo rameno. "Všichni ještě hrajou," narážel na přátelský fotbalový zápas, který se odehrával mezi jednotlivými daltonskými kolejemi a jehož se všichni, kromě Kurta, účastnili.
"A co, že ty už jsi tady?" zeptal se princ a vložil plech sušenek do rozpálené trouby.
"Hmm, nech mě chvíli přemýšlet," zlobil ho Blaine a otočil si Kurta v náručí čelem k sobě. "Jednak naše kolej prohrává a mě se nechtělo vidět tu hrůzu," začal a Kurt se pousmál. "Pak taky, protože mi začínala být zima..."
"Říkal jsem ti, aby ses lépe oblékl," napomenul ho Kurt s úsměvem.
"Mhm," přikývl Blaine. "No a taky jsem dostal chuť na sušenky. Zapomněl jsem něco?" škádlil kudrnatý kluk svého přítele a vysloužil si hravý šťouch do žeber. Blaine se nevinně usmál.
"No dobře. Tak hlavně proto, že můj nejúžasnější přítel tu byl úplně sám a pekl sušenky, jen aby jeho nenasytní kamarádi měli co jít, až skončí, a já jsem si nemohl nechat ujít příležitost ho přijít obejmout a políbit," řekl a přitiskl své rty jemně na ty před sebou. Kurt se usmál a šťastně mu polibek opětoval. Po chvíli se od sebe konečně odtáhli a Blaine se zvědavě podíval na těsto, ze kterého Kurt připravoval sladkou pochoutku.
"Ty budou s čokoládou?" zeptal se.
"Ne, s rozinkami," zavrtěl Kurt hlavou a pro jistotu zkontroloval, jak je na tom dávka, která je v troubě.
"Hmm, mňam," zasnil se Blaine a Kurt se usmál. Jeho přítel sice dělal, jako že ho sušenky vlastně zas až tak nezajímají, ale princ si už stačil všimnout, že jich dokáže spořádat skoro tolik, co Jeff, když na to přijde. Naklonil se k němu a zašeptal mu do ucha: "A možná, že udělám i tvoje oblíbené oříškové." Blainovi se okamžitě rozsvítily v očích jiskřičky a spontánně Kurta opět políbil. Princ si jen utvrdil, že heslo 'Láska prochází žaludkem,' je v Blainově případě velmi pravdivé.
Oba dva pak společně pekli další a další plechy sušenek a využívali prázdné koleje k letmým dotekům a polibkům, než slyšeli, že se jejich kamarádi vracejí v poměrně bujaré náladě. Blaine si s drobným povzdechem sedl k jednomu ze stolů, aby to nebylo tolik nápadné, a čekal, kdy se ve dveřích kuchyně objeví první strávník.

"Sušenkyyy!" ozvalo se z poza dveří a během několika vteřin vtrhlo do kuchyně blonďaté tornádo. "Kde jsou?" ptal se Jeff nedočkavě Kurta a bloudil očima po celé místnosti, zatímco princ si založil ruce na prsou a pobaveně ho sledoval.
"Lásko, myslím, že tímhle způsobem z Kurta nic nedostaneš," prohodil Nick, který vstoupil hned za Jeffem. Blonďák se na svého přítele tázavě otočil a Nick jenom pozvedl obočí. V tu chvíli to Jeffovi konečně došlo a znovu se podíval na Kurta. "Prosííím," zaúpěl a vytasil štěněčí pohled ne nepodobný tomu, co používal Blaine. Kurt se rozesmál a zakroutil hlavou.
"Až tě jednou budu chtít uplatit, vím, jak na tebe," pronesl a podal blonďatému kamarádovi vlastní mísu sušenek. Jeff jednu strčil do pusy a rozzářily se mu oči.
"Rozinky, mňam!" vykřikl ještě s plnou pusou a Nick ho láskyplně napomenul, aby nejdřív spolkl, než bude mluvit. Jeff se jenom zaculil, vložil sobě i jemu do úst další sušenku a posadil se mu na klín.
Kurt sledoval jejich láskyplné chování a povzdechl si. Poprvé od chvíle, co s Blainem začali před svými kamarády tajit, že jsou spolu, se mu chtělo to vzdát a prostě Blaina taky políbit přede všemi. Sice ho bavilo sledovat, jak se jejich kamarádi snaží je dát dohromady a jejich výrazy, když si myslí, že se jim to nedaří. Ale když viděl, jak se k sobě Nick a Jeff mají, trochu si posteskl. Blaine si všiml jeho posmutnělého výrazu a toho, jak hledí na dvojici před sebou, a trochu ho píchlo u srdce. Už to byly tři dny, co se s Kurtem vrátili z Limy a jejich kamarádi se zatím nevytasili s žádným dalším pokusem. Blaine čekal, že to budou zkoušet pořád dokola, ale nic se nedělo. Dokonce se i každý den ptal Thada, jestli je něco nového, ale pokaždé se dozvěděl jen to, že Wes a David ještě ani nesvolali znovu tým Operace Klaine. Kudrnatý kluk začínal být čím dál tím netrpělivější. A věděl, že jeho milovaný přítel je na tom stejně. Smutně se na něj podíval, aby mu dal najevo, že ví, jak se cítí.
Naštěstí se v tu chvíli objevili v kuchyni také Finn, Wes a Thad a odvedli Kurta od smutných myšlenek. Princ všem přidělil osobní misky se sušenkami a s radostí sledoval, jak jim chutná.

Později ležel modrooký princ v náručí svého kudrnatého přítele. Díky tomu, že o nich Thad věděl, mohli využívat alespoň Blainův pokoj, pokud se s Thadem domluvili, že chtějí být alespoň na chvilku sami. A Thad, jako hodný kamarád, je kryl.
Blaine hladil modroočka po zádech a užíval si, že ho má v náručí, když Kurtovi najednou zazvonil telefon. Princ zaúpěl a neochotně se natáhl po přístroji. Podíval se, kdo mu volá, a překvapeně vykulil oči. Na displeji svítil nápis TÁTA. Kurt si spočítal, že u nich doma musí být už po půlnoci a trochu se vyděsil, že mu volá tak pozdě. Zvedl telefon a opatrně tátu pozdravil: "Ahoj. Děje se něco?"

Blaine sledoval, jak jeho přítel trochu zbledl v obličeji, když viděl, kdo mu volá, ale nestihl se ho zeptat, kdo to je. Pak už mu nezbývalo, než sledovat Kurtovu stranu rozhovoru a doufat, že se neděje nic vážného.

"Ahoj synu. Děje se pouze to, že celý den nepřijímáš moje hovory na Skypu," odpověděl trochu vyčítavě Burt. Princ vykulil oči.
"Ó můj bože, dneska byl náš skypovací den?!" vyjekl Kurt a okamžitě se začal cítit děsně provinile, protože to bylo poprvé, co na tátu zapomněl kvůli tomu, že celý den myslel na svého přítele.
"Byl," odpověděl král.
"Promiň mi to, prosím!" omlouval se mu Kurt okamžitě, ale jeho táta se jenom zasmál.
"To je v pořádku, Kurte. Jsem si jistý, že máš důležitější věci na práci, než telefonovat s rodiči. Konec konců, Finn se taky neozýval. Jenom jsme se chtěli s Carol ujistit, že jste v pořádku."
"Jsme v pohodě," ujistil ho princ. "Myslím, že Finn zrovna hraje videohry," přemítal a protože už se trochu uklidnil když zjistil, že se doma nic nestalo, uvelebil se automaticky zpátky Blainovi do náručí.
"Fajn," zasmál se jeho táta. "Řekni mu, aby zítra zavolal Carol."
"Vyřídím mu to," přikývl Kurt.
"Jo a nezapomeň, že na Vánoce přiletíme," připomněl mu táta, jako v každém jejich rozhovoru.
"Já vím, říkáš mi to pokaždé," odvětil princ a protočil trochu oči.
"Dobře, dobře. Já jenom, abys nezapomněl," lamentoval Burt. "No nic. Už budu končit, protože tady už je po půlnoci. Zavolej mi zítra, ano?"
"Samozřejmě. Zítra se ti ozvu. A ještě jednou se omlouvám, že jsem dneska zapomněl," omlouval se znovu Kurt.
"Hlavní je, že se nic nestalo. Tak ahoj," loučil se táta.
"Ahoj a dobrou noc," řekl Kurt a společně s tátou zavěsil.
Kurt odložil mobil zpátky na noční stolek vedle Blainovy postele a uvelebil se zpátky do jeho náručí.
"Všechno v pořádku?" ujišťoval se jeho přítel. Z Kurtova rozhovoru vytušil, že se nic vážného nestalo, ale jeho výraz napovídal, že je smutný.
"Všechno v pořádku. Ale zapomněl jsem, že mi má dneska volat táta," řekl provinile.
"To je mi líto, zlatíčko. Ale tak hlavně, že se nestalo nic vážného, ne?" konejšil ho.
"To ano. Ale stejně... ještě nikdy jsem na naše hovory nezapomněl," povzdechl si. "Nevidět ho tak dlouho je těžší, než jsem si původně myslel."
Blaine už nevěděl, jak ho utěšit slovy, tak ho jenom pevněji objal. Cítil, jak se k němu Kurt tiskne a doufal, že mu to alespoň trochu pomůže.

Přibližně o půl hodiny později se znovu ozval telefon. Tentokrát byl ale Blainův a ohlašoval příchozí zprávu. Blaine si ji přečetl a vykulil oči.
"Co se děje?" strachoval se Kurt.
"Píše mi Thad. Vypadá to, že se sem řítí Jeff, Wes a David," řekl Blaine trochu vyjeveně.
Kurt si stačil jen tak tak přesednout do bezpečné vzdálenosti, když první jmenovaný vtrhl dveřmi dovnitř a plácl sebou vedle Kurta.
"Čau," pozdravil je a tvářil se nevinně, což v Blainovi i Kurtovi vyvolalo automaticky pocit, že se něco chystá. Vzápětí už dveřmi prošli i Wes a David a posadili se naproti nim.
"Copak nikdo z vás neumí klepat?" naštval se naoko Blaine.
"Ne, když je to důležité," pronesl Wes a zadíval se na kamarády před sebou. "Přišli jsme vám oznámit, že jsme se s Warblers dohodli, že budete na Sectionals zpívat duet," oznámil jim důležitě.
"Vy jste se dohodli?" zeptal se Kurt.
"Ano. Všichni souhlasili," řekl David.
"A proč jsme u toho nebyli my dva?" nechápal Blaine.
"Protože jste zrovna nebyli po ruce," vysvětlil Wes, jako by nic. Blaine si povzdechl. "OK. A co je to za song?" zeptal se, protože cítil, že nemá cenu se s nimi hádat. Wes se nadechl k odpovědi, ale Jeff ho předběhl.
"You Can't Hurry Loveod Philla Collinse," zvolal blonďák nadšeně. Blaine a Kurt se na sebe podívali a trochu se pousmáli. Bylo jim jasné, že fáze dvě v Operaci Klaine je konečně tady.

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tamy Tamy | Web | 10. září 2012 v 15:49 | Reagovat

-JEFF!JEFF!JEFF!..JEFF!JEFF!JEFF!! :DDDDD
-Torprt!!! (Né, to nikdo krom Tessee nepochopí :D)
-Klaine!
-Operace Klaine!!
-Moje komentáře nedávají smysl!!
-Ou jééé!

2 Tessee Tessee | 10. září 2012 v 16:15 | Reagovat

Torprt jede! Ou jéé! :-D

3 Tamy Tamy | Web | 10. září 2012 v 16:37 | Reagovat

[2]: Né, mé Ou jéé je jako epidemie! Přenáší se na všechny Oo

4 Gee Gee | Web | 10. září 2012 v 17:33 | Reagovat

*válí se po zemi*
Já mám takový deja-vu až to není možný (tomu nebude nikdo kromě Dennxelu rozumět, my tu máme nesrozumitelných věcí).
Operace Klaine ve své druhé fázi... ono to má druhou fázi? Já myslela, že lepší už to být nemůže.
Warblers, kteří se snaží dát Klainíky dohromady, jsou vždycky tak skvělí, až to není zdravé.
Jeffy! Mě pořád přichází do hlavy ta myšlenky dát Niffa s Brittanou dohromady a udělat OBŘÍ masakr ;-)
Jeff: Sušenkyyyyy!
Já, pořád ještě v mojí anglické fázi-stázi: Suše-co? Sušenky... a dopr... alespoň sprostá slova nezapomínám...
Tři hodiny němčiny, dvě hodiny angličtiny a pak latina... a pak mám mluvit česky. To už po mě chtějí moc.
A pokud bych měla mít ještě druhého bratra, chci Finna... pod podmínkou, že mi ne...sežere všechno arašídové máslo (oni tady mají arašídové máslo! Yaaaaaaaaaaaaaay!!!!! Měli jste mě vidět. Popadla jsem tousťák a malinovou marmeládu a teď nejím nic jiného :D)
A jo... na mojí skvělé nové škole je sbor. Já IDIOT jsem si vzala třetí hlas (v minulém sboru jednou odpadl kluk, tak jsem zpívala za něj a od té doby mám rozsah až někam po bariton, ó bože) a jenom ten spirituál (Swing low, sweet charion) má pro mě rozsah skoro dvě oktávy, protože začínám na e2 a končím někde u malého g... co jsem to sobě udělala?
Já nevíííím.
Tímto chci také poděkovat Peth za vytrvalou bombardaci, která ústí v přidávání nových kapitol *bow*
Tamy, z toho si nic nedělej, vidíš jak OBROVSKÝ smysl dávají moje komentáře?
Vidíš, žádný.
Nebo nějaký? Ne. definitivně ne.
Ale já jsem autista, já můžu :P

PS: Phil Collins! Já se třesu v očekávání :D :D

PPS: Můj učitel mi dal 4-řku jenom za to, že jsem zmínila, že ve Velkém Gatsbym je homoerotický subtext (on tam OPRAVDU JE, přisahám! Četl ten zabedněnec vůbec konec druhé kapitoly? Grrr...). Já si něco udělám... já si něco udělám... já si udělám kyj a jednu mu fláknu! :P

PPPS: Vybíjím si na nebohém blogu moje melancholické myšlenky :D

PPPPS: Příště mu rozeberu Baladu o žaláři v Readingu a bude! Ha! Yaaay!

PPPPPS: Vidíte to? Vidíte to? Tamy, vidíš jak úžasně smysluplné Tvé komentáře jsou?

5 Tamy Tamy | Web | 10. září 2012 v 17:52 | Reagovat

[4]: *tříská smíchy hlavou o stůl*  Jo, strašně smysluplné.. :'DDDD

6 Tessee Tessee | 10. září 2012 v 17:53 | Reagovat

Samozřejmě, že to má druhou fázi, když první jim nevyšla ;-) A Niff a Brittana bude! :-D Jenom si ještě nejsem jistá kdy...
BTW Gee, co to máš proboha za školu? Tolik jazyků O_O z toho bych se zbláznila! :D Ale sbor je super! Sama ráda vzpomínám na svých osm let strávených sborovým zpěvem :-D

7 "Dennxel" "Dennxel" | Web | 10. září 2012 v 20:36 | Reagovat

Phil Collins - to bude super *potutelné chechtání* Škodolibí Klainíci - oujééé! Vidíte to? Všechno je to nakažlivé. Vysoce nakažlivé.
Niffbrittana! Yaaay <-- Vidíte to?
Rozeberou Dalton na atóóóóóómýýýý!
Jo!

Gee, sklapni.

D: Deja-vu jak vyšitý *brečí smíchy* Ta Tessee neví, co nám dělá.

A: Staré vzpomínky vyplouvají na povrch... hůůůů!

D: A s tím rozsahem si děláš srandu, ne?

A: A s těma jazykama dej taky pokoj, máme z tebe deprese. Zapomenout na sušenky...

D: *valí se smíchy po zemi*

A: rofl

D: Mohl bys přestat s tím FBkováním?

A: Já věděl, že tě naštvu! Ha! Nemám FB...

D: Hurá.

A: Tohle kdyby četl nějaký psychiatr... poslal by náš komentář na vyšetření schizofrenie...

D: Chudák komentář... :P

A: Vidíte to? Ten Geein cynismus je taky nakažlivý.

And...

Peth, thx!

Tamy, vidíš tenhle komentář? Ať se snažíme, jak se snažíme (a že do našich komentářů vkládáme mnoho snahy), nenalézáme v nich žádný smysl.

8 Andílek Andílek | Web | 10. září 2012 v 21:01 | Reagovat

Operace Klaine druhá část, to jsem zvědavá co naši Klaine vymyslí :D  :D

9 Suzz Suzz | 10. září 2012 v 21:27 | Reagovat

Tak.
Tý brďo, tady je to skvělý! <-- musím vypadat dost divně.
Nevím, jak bych se nacpala do téhle komunity (už je tu plno :P).
Každopádně povídka je skvělá, Slavíci ještě lepší, přečetla jsem to na jeden zátah.
Operace Klaine! Ten název! Tohle musím číst už jenom kvůli tomu názvu! Wheez!
Dennxel!
Já nevím, ale myslím, že G. se zblázní až zjistí, že ti dva začali používat její ship-name.

10 Hviezda Hviezda | 10. září 2012 v 21:52 | Reagovat

Prečo ja som vždy všade posledná? Ale asi si môžem gratulovať, pretože tu mám kopec komentárov na prečítanie :-D. No tom som zvedavá, čo zas vymyslia, pretože ten prvý plán bol tak od veci, až by sa človeku zdalo, že jednoducho musí vyjsť. Klaine operanti z toho museli byť riadne v šoku, že sa K&B "nedali" dokopy. Ináč, potešilo ma slovo přístroj :-P.

11 Tessee Tessee | 10. září 2012 v 23:15 | Reagovat

[7]: Ta Tessee neví, co vám dělá, ale docela by jí to zajímalo :D

[9]: Klidně se sem nacpi! Milerádi tě tu uvítáme :-D Jinak díky!

A samozřejmě děkuji i všem ostatním! :-)

12 ilovegleeglee ilovegleeglee | Web | 11. září 2012 v 16:34 | Reagovat

Supeeeer, už chci další díl :-D  :-D  :-D

13 Tamy Tamy | Web | 11. září 2012 v 17:31 | Reagovat

Dobře vyhráli jste, Vaše komentáře jsou naprosté nesmyslné debility.. stačí? :D :D :D

14 Gee Gee | Web | 11. září 2012 v 17:48 | Reagovat

[7]: Jóóó! My ship-name! Oh yes! Schizofrenický komentář xD

[9]: Suzzy! Ahóój! Co ty tu děláš? :D Yaay!

[11]: Vzpomínáš, jak jsem zmiňovala, jak se kluci dali dohromady na ex-gayi? Tohle to neuvěřitelně připomíná. Popravdě už jsi nás párkrát odcitovala. Jak (asi) Denn podotkl, byla jsem Thad v bledě modré... nebo zelené, co já vím.
Chudáci z toho musí mít šok :-D <-- vytlemený

[13]: Jasně že jo! Vidíš snad něco jiného?

PS: šipky <--- jsou taky nakažlivé!

15 Karin Karin | 26. února 2017 v 18:18 | Reagovat

Jsem zvědavá co si opět vymysli. :-)

16 Jane Jane | Sobota v 5:08 | Reagovat

Zajímavý jsem zvědavá jak to dopadne . Nejlepší je to ze zrovna you can't hurry love poslouchám tak je to trochu vtipné :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama