Be my prince - 11. kapitola

1. září 2012 v 23:20 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince... "Jé, můj delfín je tady! Můj delfín je tady!" další blonďatá dívka se k nim přiřítila a vrhla se Kurtovi do náručí. Ten se rozesmál a objal ji. ...
A/N: Pozdě, ale přece. Zvládla jsem to napsat a zveřejnit ještě dneska, a tak mě Peth nepřijde mučit :-D Hurá!


11
Byla středa odpoledne, Blaine s Kurtem byli na cestě do Limy a Blainovo auto najednou začalo, přesně podle plánu jeho kamarádů, zpomalovat. Blaine zajel na kraj silnice a zastavil.
"A je to tady," řekl a vypnul motor.
"Co je tady?" nechápal Kurt.
"První část Operace Klaine," vysvětlil Blaine.
"Co je proboha Operace Klaine?" nechápal princ.
"Myslím, že je na čase, abych ti vysvětlil, kam jedeme," odpověděl mu Blaine. "Jak víš, naši milí kamarádi si na nás sázejí. Ale kromě toho si ještě usmysleli, že nás dají jaksi dohromady pomocí 'Operace Klaine'" znázornil Blaine rukama uvozovky. "Jejich plánem bylo, že nás nechají spolu jet autem do Limy, moje auto se cestou rozbije, což vysvětluje proč jsme se právě zastavili, a ty až to půjdeš opravit, v což doufám," uculil se, "tak budeš tak sexy, že ti neodolám," mrkl na něj. Kurt trochu zrudl a vykulil oči.
"Wow," pronesl potichu modrooký princ. Blaine se usmál, naklonil se k němu a políbil ho.
"Jsi roztomilý, když se červenáš," řekl a Kurt se taky zaculil.
"Dobře, takže..." snažil se začít logicky uvažovat Kurt. "Za prvé, proč jsi mi nic neřekl? Za druhé, proč jedeme do Limy? A za třetí, jak víš, že to zvládnu opravit?" chrlil ze sebe princ. Blaine se zase usmál a chytil ho za ruku, aby ho trochu uklidnil.
"Za prvé, protože jsem potřeboval, aby to vypadalo pro ně věrohodně. A jim jsem řekl, že ti řeknu, že jedeme na výlet. Za druhé, do Limy jedeme pro to, že nás naši milí kamarádi posílají špehovat New Directions." U toho Kurt vykulil oči a už už chtěl protestovat, ale Blaine ho ještě stihl přerušit. "A za třetí, tvůj táta je automechanik, ne? A podle Finna se v autech dost vyznáš," povytáhl tázavě obočí. Kurt si povzechl.
"OK, v autech se vyznám, to je pravda. A hned se na to půjdu mrknout, ale nejdřív mi řekni jednu věc... nehodláš doufám jít vážně špehovat New Directions, že ne?" Kurt se popravdě trochu lekl, když to Blaine řekl. Všechny holky z New Directions ho znaly a byly to jeho kamarádky, což ovšem Blaine nevěděl. Bylo jisté, že jít je špehovat je pro Kurta naprosto nemožné. A navíc, co když se některá z nich prořekne o jeho titulu? Na to rozhodně nebyl připravený.
"Ne tak docela," odpověděl mu Blaine na otázku. "Wes s Davidem si vymysleli, že je půjdeš špehovat ty, protože ty lépe zapadneš a budeš umět předstírat, že do té školy patříš."
"To nejde!" přerušil ho vyděšeně Kurt.
"Neboj se, lásko," konejšil ho jeho přítel. "Já jsem si totiž naštěstí, na rozdíl od nich, zjistil, že New Directions dneska pořádají Night of Neglect, kde budou zpívat opomíjené zpěváky. Je to veřejná akce, takže na ní můžeme jít a navíc se ztratíme v davu, takže nás nikdo z nich neuvidí. Nikoho nenapadne, že jsme z Warblers," řekl Blaine, nadšený ze svého plánu. Jenže Kurt už tak šťastný nebyl. O tomhle vystoupení New Directions od svých kamarádek slyšel. A proto věděl, že je velmi nepravděpodobné, že by se s Blainem ztratili v davu. Podíval se na nadšený výraz svého přítele a s povzdechem se rozhodl, že bude muset s pravdou ven.
"Lásko, myslím, že bych ti měl něco říct," zatvářil se trochu provinile a Blaine se okamžitě vyděsil, že se na něj Kurt naštval.
"Víš, jak jezdím občas nakupovat?" zeptal se princ a jeho přítel přikývl. "Tak ten důvod, proč nechci, aby se mnou někdo jezdil je, protože jezdím nakupovat do Limy s holkama z New Directions," řekl poslední část věty Kurt rychle, aby to měl za sebou, a sklopil zrak do klína. Blaine se na něj chvíli díval a snažil se srovnat si v hlavě, co právě slyšel. Kurt netrpělivě čekal na jeho reakci a po chvilce se mu jí dostalo.
"A jak se s nimi proboha znáš?" nechápal Blaine.
"Umm... s Quinn jsme se potkali v jednom butiku a dali jsme se do řeči. Nakonec jsme spolu nakupovali celý den a příště sebou vzala i kamarádky. Poznal jsem všechny holky z jejich sboru," vymýšlel si opatrně Kurt. Pravdu říct nemohl, ale doufal, že tohle znělo věrohodně. Naštěstí to Blainovi znělo spíš provinile a měl nutkavou potřebu ho ujistit, že mu to nevadí.
"A proč jsi mi to neřekl?" zeptal se.
"Bál jsem se, že bys byl naštvaný, že se bavím s konkurencí," pronesl Kurt tak trochu pod fousy, se zrakem stále upřeným do klína.
"Lásko, ale mě to přeci nevadí," pohladil ho konejšivě po tváři a Kurt se na něj konečně podíval. "Wesovi a ostatním to radši říkat nebudeme, ale mě je to přeci jedno. Já vím, že zbožňuješ nakupování a s nimi se ti určitě nakupuje líp, než samotnému." Kurt se usmál. Nemohl uvěřit tomu, jak chápavý jeho přítel byl.
"Takže teď asi chápeš, že nebudeme moct jít na jejich vystoupení," řekl princ.
"A proč ne? Alespoň se uvidíš se svými kamarádkami," řekl nadšeně Blaine.
"Vždyť ale vědí, že jsem z Warblers, Blaine. Jestli mě tam Rachel uvidí, tak nás oba zabije. Věř mi, že ta holka je toho schopná, když jde o špehování."
"Tak se schováme v davu," našpulil Blaine rty a zadíval se na Kurta svým pověstným štěněčím pohledem. Princ si jenom promnul obličej v dlaních a podíval se na něj zpátky.
"Blaine, já už jsem o tom jejich koncertu slyšel. A obávám se, že nemají moc fanoušků od kterých by se očekávalo, že tam přijdou. Popravdě, podle toho, co mi říkali, tak tam nejspíš budou sami," bránil se Kurt z posledního. Jenže k jeho překvapení se Blaine nadchnul ještě víc.
"No tak je alespoň podpoříme my dva! Prosím, Kurte," vytasil znovu štěněčí oči.
"Tak dobře," rezignoval nakonec princ. "Ale napíšu jim radši předem, že dorazíme," řekl Kurt. Blaine ho nadšeně objal, políbil a nechal ho, aby dal svým kamarádkám echo. Pak Kurt vyšel konečně opravit Blainovo auto, což mu trvalo jen několik minut, a nakonec se vydali směr Lima.

Konečně dorazili k McKinleyho střední. Přesně, jak Kurt očekával, na parkovišti bylo jen pár aut, která s největší pravděpodobností patřila lidem z New Directions. Vypadalo to, že budu v hledišti sami. K jeho překvapení byly ale kamarádky více než rády, že s Blainem dorazí. Quinn mu ještě během jejich cesty napsala nadšenou zprávu, že se na ně už všichni těší a že Rachel je sice trochu proti, ale že ji všichni zpacifikovali. Také ho ujistila, že přesně, jak Kurt chce, nebudou se vůbec zmiňovat o jeho titulu. A tak se nakonec modrooký kluk na jejich vystoupení docela těšil.
Dovnitř vstoupili ruku v ruce. Jednak si chtěli užít, že se nemusí schovávat před svými kamarády, jednak se chtěl Kurt pochlubit, protože od chvíle, co se dal s Blainem dohromady, s žádnou ze svých kamarádek ještě nemluvil, a také se oba dva cítili tak nějak jistější ruku v ruce se svým přítelem.
"Kurte!" ozvalo se nadšeně za nimi a když se otočili, běžela k nim drobnější blondýnka a mávala.
"Ahoj Quinn," pozdravil ji princ a objal dívku. Vzápětí jí chtěl představit Blaina, ale než to stihl, ozvalo se za nimi vypísknutí.
"Jé, můj delfín je tady! Můj delfín je tady!" další blonďatá dívka se k nim přiřítila a vrhla se Kurtovi do náručí. Ten se rozesmál a objal ji.
"Ahoj Brittany."
"Ahoj delfínku," pozdravila ho znovu a pak se zadívala přes jeho rameno na Blaina. "Ahoj, ty jsi taky delfín?" Blaine vykulil oči a tázavě se zadíval na svého přítele. Ten se jen usmál. "Ano, Brittany, on je taky delfín."
"Jé a je to tvůj delfín?" vypískla znovu.
"Ano, můj delfín," zazářil Kurt a objal Blaina kolem pasu. "Dámy, dovolte mi, abych vám představil Blaina, svého přítele," řekl pyšně. Quinn se šťastně usmála a podala si s Blainem ruku, zatímco Brittany ho okamžitě přivítala svým objetím.
"Tak pojďte, ostatní jsou ve zkušebně," řekla Quinn a vedla je všechny chodbami ke místnosti, kde byli shromážděni všichni z New Directions.

Po poměrně dlouhém vítání, kdy všechny dívky vesele štěbetaly s Kurtem a sdělovaly mu co je u nich nového a že jsou rády, že se dal s Blainem konečně dohromady, zatímco Blaine rozebíral s kluky hudbu a počítačové hry, se všichni konečně přesunuli do hlediště. Přesně, jak Kurt očekával, nebyl v hledišti nikdo jiný, než oni dva s Blainem a ti z New Directions, kteří zrovna nezpívali. Ale zdálo se, že to nikomu nevadí. Všichni se velmi dobře bavili a dokonce ani Rachel moc neprotestovala proti tomu, že tam Kurt s Blainem jsou. I když museli oba dva odpřisáhnout, že neřeknou nikomu z Warblers, co viděli. Po skončení se pak všichni společně přesunuli do Breadsitx.

"Takže nikdo z nich zatím neví, že jste spolu?" ujišťovala se Mercedes po tom, co jim všem Blaine s Kurtem povyprávěli, jak se dali dohromady a co si na ně jejich milovaní kamarádi vymysleli za šaškárnu.
"Ne. A ještě dlouho se to nedozvědí. Myslím, že výhra bude, když to vzdají," zasmál se Blaine.
"Já myslím, že je od nich hezké, že vás chtěli dát dohromady. Vždyť jste kolem sebe chodili tak dlouho," pronesla Rachel a Kurt ji zpražil pohledem.
"Možná to myslí dobře, ale nemají se do nás co míchat. Dali jsme se dohromady i bez nich. A už vůbec si na nás nemají co sázet," napružil se a Blaine ho chytil za ruku, což ho zase trošku zklidnilo.
"Alespoň si z nich teď vy dva můžete dělat srandu," řekla Mercedes. "Docela mě zajímá, jak dlouho jim to vydrží, než to vzdají," zachichotala se.
"Na jednu stranu doufám, že dlouho, protože bych docela rád viděl, jak jsou z nás už zoufalí. A taky mě zajímají další Jeffovy šílené nápady," zasmál se Blaine při představě, čeho všeho je jejich blonďatý kamarád schopný. "Ale na druhou stranu by bylo celkem fajn, kdybychom si nemuseli pořád dávat pozor, jestli nás někdo z nich neviděl," podíval se na Kurta. Ten přikývl, objal ho kolem pasu a položil si hlavu na jeho rameno.
"Tak když budete chtít být mezi kamarády a přitom spolu, můžete nás přijet navštívit," navrhla Tina a všichni nadšeně souhlasili a začali se domlouvat na dalším srazu.

Když se pak Kurt s Blainem vraceli zpátky na Dalton, měli oba vynikající náladu a nejraději by strávili každou další minutu spolu jeden druhému v náručí. Ale představa pohledů jejich kamarádů, když zjistí, že se cestou nestalo nic podle jejich představ, byla přeci jen lákavější. A tak se na parkovišti v autě naposledy políbili a vydali se do jámy lvové.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Peth Peth | Web | 2. září 2012 v 9:57 | Reagovat

Já tě budu mučit i tak drahá :D

2 Áďa Áďa | 2. září 2012 v 10:33 | Reagovat

Zas úůůůžasná kapitola!!!!!

3 Gee Gee | Web | 2. září 2012 v 11:52 | Reagovat

Brittany! Udělejte někdo nejlepší věc v celém širém vesmíru a dejte ji s Jeffem a Nickem dohromady na nějakou šílenou akci (další bitka s jíídléém).
Delfín? A on je tvůj delfín?
Debilní imaginace.
A ještě jedna momentka: "Co je proboha Operace Klaine?"
Chtěla bych Kurta vidět, jak zbledl, mrkl a díval se na Blaina nevěřícným pohledem.
Musel to být docela šok, jinak bych ho netipovala na uživatele slova proboha.

PS: jedna úžasná autorka jménem rachiefish právě dokončila první část svého historického ficu a opravdu stojí za to číst, protože jsem to komentovala dneska ve dvě ráno :D (http://www.scarvesandcoffee.net/viewstory.php?sid=4134)

PPS: Jop, to byla reklama :D

PPPS: Zase to přeháním se smajlíky :D:D:D Ó bože.

PPPPS: Toť k mému slibu psát inteligentní komentáře.

PPPPPS: Nikdy se mi to nepovede.

PPPPPPS: Tohle začíná vypadat šíleně.

4 Dennlis Dennlis | 2. září 2012 v 12:20 | Reagovat

Delfín. Ó ne. Už je to tu zase.
Já opravdu, opravdu chci, aby to Warblers vzdali a asi tak pět minut po kompletním 'give up' přistihli Klaine 'making out'.
To by bylo skvělé *pobíhá okolo počítače a nadšeně tleská*

PS: To jsi mi o tom nemohla říct dřív? Ale ta povídka je naprosto dokonalá. A ty tvoje komentáře! Pro tvoje komentáře musí chtít autoři zabíjet! :-D

5 Axel Axel | 2. září 2012 v 12:49 | Reagovat

Delfín. Ne. No way. Brittany!
To už jsme všichni tou Geeinou úchylkou nakazili?
Asi jo.
A jen tak mimochodem, tyhle džíny nos častěji :D (není tu ďábelský smajlík).
Teesee, chceš fanboys, máš fanboys! Ty to máš ještě lepší - máš couple fanboys! No řekni, není to skvělé?

PS: Kolik věcí mám dělat naráz? Teen Wolf a ještě haldu fanfiction... ale DA je asi sakra dobrá, vzhledem k tomu, co napsala Gee k 9. kapitole... asi z toho musela být dost vedle.

6 Tessee Tessee | Web | 2. září 2012 v 13:15 | Reagovat

[1]: O.Ou...
[2]: Díky :-)
[3]: Brittany a Jeff v jedné místnosti, to vůbec není špatný nápad! :-D
[4]: Něco takového mě taky napadlo :D Ale kdo ví, jak se to nakonec vyvine :-D
[5]: Ale no tak kluci... ;-) To je právě nejlepší! :D

7 Andílek Andílek | Web | 2. září 2012 v 14:00 | Reagovat

úžasný! Delfín jéééé. Brittany je prostě Brittany :D :D

8 KateA. KateA. | 2. září 2012 v 20:58 | Reagovat

Božíí .. :P Nemůžu se dočkat další kapitoly a toho co vymyslí dál .. :D

9 Tamy Tamy | 2. září 2012 v 21:46 | Reagovat

Delfííínííí! Jeff!! Brittany!! Rozbitý auto!! Dohazovači!Warblers!!!! YAAAY!!

10 Dennlis Dennlis | 3. září 2012 v 6:45 | Reagovat

[9]: Proboha! Ono je to fakt nakažlivé!

A... Gee, hodně štěstí na gyplu (pořád mi ten termín šestiletý přijde divný... blah), v Praze a tak - nikoho jako tebe tam ještě neměli!
A svatosvatě slibuji, že už si konečně pořídím tumblr. Fakt, že jo!

11 Karin Karin | 26. února 2017 v 18:05 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá kdy to práskne. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama