Září 2012

Be my prince - 15. kapitola

28. září 2012 v 18:24 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince

... "No právě! Byl by ochotný chodit v jednom oblečení celé měsíce. Proto ho sem tam musím donutit jít se mnou," snažil se vysvětlit Kurt se slzami na krajíčku. ...


AN: Nevím, jak se to stalo, ale vyšla mi z toho tntokrát taková trochu zbytečná kapitola... Smějící se No uvidíte... Úžasný


Thumbs up! - A Week At The Lake

28. září 2012 v 0:37 Thumbs up!

A Week At The Lake


Dnes doporučuji povídku 'A Week At The Lake' autora/ky Nine Of Hearts.

Popis: Blaine a pár Warblerů jedou na týden do letního domu u jezera. Kurt je ten týden zrovna plavčíkem na jejich pláži a padne Blainovi do oka.

Sumarry: Blaine and some of the Warblers go up to the beach for a week. Kurt happens to be life guarding then and he catches Blaine's eye.

Povídka je anglicky, dokončená a má 5 kapitol.

1. Meet The Gleeks chat night

26. září 2012 v 13:34 Různé

Dámy a pánové, je to tady! V pátek 5.10. u Peth na blogu se koná 1. Glee Chat Night na téma "Meet The Gleeks". Více info zde. Snad se tam potkáme! Usmívající se

Tessee

Thumbs up! - Secret Santa

25. září 2012 v 22:29 Thumbs up!

Secret Santa


Po delší době zase doporučuji, a tentokrát povídku 'Secret Santa' autora/ky Smileys.

Popis: Blaine zaslechne Kurta, jak řekne panu Schuesterovi, že Blaina miluje. Jak mu dá Blaine vědět, že ho taky miluje?

Sumarry: Blaine hears Kurt tell Mr Schuester he loves him. How does Blaine let him know he loves him back?

Povídka je anglicky, dokončená a má 3 kapitoly.

Nová návštěvní kniha

25. září 2012 v 16:55 | Tessee |  Různé

Inspirovala jsem se u Peth na blogu a založila jsem diskusi (ani vám nebudu popisovat, jak dlouho mi trvalo jí vytvořit - jsem technicky naprosté dřevo! Úžasný). Takže od teď můžete diskutovat o čem chcete přímo tam a nemusíte se bát, že se vaše diskuse rozrůstá do neuvěřitelných délek (čím delší, tím lepší!S vyplazeným jazykem).

A samozřejmě všichni koukejte dát Peth vědět, kdy se vám hodí Chat Evenings, protože to je vynikající nápad! MrkajícíUsmívající se

Mějte se a diskutujte! Úžasný

Tessee


Be my prince - 14. kapitola

23. září 2012 v 18:48 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince

... "Jestli se to dozví Blaine, tak nás zabije. Znáš Coopera, je schopný sem kvůli tomu přijet."
"No a? Aspoň by Blaina konečně dokopal k nějakému jednání. Cooper je jediný, kdo na něj platí," založil si ruce trucovitě na prsa.
"To sice jo, ale my to pak odneseme," zamumlal. ...AN: Pod pohrůžkami Peth a Tamy vznikla další kapitola :-D (Za to chci vědět, kdo z vás dvou vyhrál!) Písnička You can't hurry love vyšla jako vítězná v mojí malé anketě, která tu byla. V kapitole nejsou všechna slova, protože nejsou zas tak důležitá a protože tu písničku většina lidí zná. Ale kdyby náhodou ne, dala jsem tam odkaz na video, které ta slova obsahuje. Tak se kdyžtak koukněte :-)
Zdravím a přeji příjemné počtení!
TesseeBlainův bratr

23. září 2012 v 14:46 | Tessee |  Fanfiction Glee - Jednorázovky
Blainův Bratr

Inspirace tímhle: AU: In which Blaine doesn't know he has a twin brother, but the twin knows about Blaine and Kurt. So he decides to flirt with him.
AU: Blaine neví, že má bratra dvojče, ale jeho dvojče ví o Blainovi i Kurtovi. Takže se rozhodne s Kurtem flirtovat.

AN: Pro Peth, která mě o to poprosila :-)Cooper Dohazovačem

21. září 2012 v 15:04 | Tessee |  Glee Czech Fest
obrázek: Dorea

16.9.
Téma: Dohazovač
Popis: Když se Cooper Anderson rozhodne, že jeho bratr nutně potřebuje vztah.

AN: A zase jedna zpožděná :-)


Poskytnutí první pomoci

20. září 2012 v 21:15 | Tessee |  Glee Czech Fest

Téma: Poskytnutí první pomoci

AN: Pozdě, ale přece :-D

"Pomoc!" uslyšel Kurt, když se v neděli v podvečer procházel malým parkem, který byl nedaleko jeho domu.
"Pomoc! Pomozte mi někdo! Prosím!" ozvalo se po chvilce znovu. Vypadalo to sice, že je to až na druhém konci parku, ale v Kurtovi se ozvala jeho lékařská zodpovědnost a rozběhl se tím směrem.

Nepovedené rande

15. září 2012 v 19:08 | Tessee |  Glee Czech Fest
obrázek:Dorea
15.9.2012
Téma: Nepovedené rande

Seděl na schodech před vchodem do domu a z modrých očí mu kanuly slzy. Dopadlo to stejně, jako vždycky. A co víc, tentokrát si zapomněl doma klíče.
Ještě štěstí, že jeho spolubydlící se zrovna vracel domů. Kudrnatý mladý muž se s vědoucím výrazem ve tváři podíval na jeho uplakaný obličej a povzdechl si.
"Zase?" zeptal se a jeho modrooký kamarád smutně přikývl.
Kudrnáč mu pomohl vstát, vzal ho kolem pasu a pomohl mu do jejich bytu. Společně si pak vzali z mrazáku zmrzlinu, ze šuplíku v kuchyni dvě lžíce a uvelebili se na pohovku před televizí, kde běžel jejich oblíbený film.
Modroočko si dal do pusy lžíci studené pochoutky a přitulil se ke kamarádovi. Možná, že dneska už mu to konečně řekne. Možná, že dneska už se odhodlá mu říct, proč žádné jeho rande nikdy nevyšlo.