Be my prince - 10. kapitola

31. srpna 2012 v 16:15 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince


... Opatrně si k němu přisedl a jemně ho pohladil po tváři. Kurt se po chvilce začal probouzet a otevřel modré oči. Jakmile spatřil, kdo se na něj usmívá, spokojeně se uculil. ...


AN: A je tu další kapitola, za kterou můžete poděkovat Peth, protože mě na Tumblr tak trochu vydírala, abych jí už konečně poslala další kapitolu ;-D
PS: V téhle povídce spolu Warblers a New Directions ještě nesoutěžili.

10
V neděli odpoledne, kdy se na koleje vraceli všichni studenti, Kurt už zase spal, tentokrát u sebe v posteli. Přestože by nejradši strávil zbytek dne v náručí kluka, který byl konečně jeho přítelem, Blaine ho přemluvil, aby si šel lehnout. A tak když Finn po návratu našel v pokoji spícího bratra, jen si odložil věci a zase se potichu vytratil.
O něco později, Blaine, který byl až do teď ve svém pokoji, zabraný částečně do čtení a částečně do přemílání událostí toho dopoledne, si všiml, že na chodbě je nějaký ruch a usoudil, že jeho kamarádi už zřejmě dorazili. A protože byl nesmírně šťastný z toho, co přes víkend stalo a cítil nutkání to někomu sdělit, dočetl si kapitolu a vydal se za Wesem a Davidem.

Kudrnatý kluk své kamarády v pokoji nenašel. A nikdo nebyl ani u Jeffa a Nicka. Což znamenalo, že budou všichni zřejmě ve společenské místnosti. Sešel tedy dolů a celý natěšený, že jim všem řekne, že jsou konečně s Kurtem spolu, chtěl vstoupit do místnosti, ale ještě dřív, než to udělal, se zarazil, protože zaslechl zvláštní rozhovor.
"Vsadím se s tebou o deset dolarů, že už se Blaine s Kurtem dali přes víkend dohromady," řekl David.
"Cože? Tak to beru, protože ti dva se bez naší Operace Klaine nikdy dohromady nedají," odvětil Wes a Blaine slyšel, jak si plácli. Nemohl uvěřit tomu, že na ně jejich kamarádi vsázejí. A co byla proboha ta Operace Klaine? Blaine se schoval za dveřmi a poslouchal dál.
"A kdy to konečně proběhne?" zeptal se Finn.
"Tenhle týden," odpověděl Wes. "Je k tomu báječná příležitost, protože se blíží Sectionals. Takže vyšleme Blaina s Kurtem do Limy na výzvědy."
"Já pořád nechápu, jak by je tohle mělo dát dohromady," řekl Nick.
"Jednoduše," odvětil Wes a Blaine si dokázal naprosto přesně představit jeho výraz. "Blaine je moc čestný na to, aby šel špehovat, ale moc hodný na to, aby nám to odmítl přímo. A Finn říkal, že Kurt bude to samé. Takže pojedou, ale pravděpodobně nakonec stejně skončí někde na kafi."
"Pořád nechápu, kde je ten moment, který by je měl dát dohromady. Na kafe taky přece chodí pořád," uvažoval Nick logicky.
"Já vím, já vím, já vím!" vyjekl Jeff a Blaine si živě představil, jak poskakuje na místě a pravděpodobně se i hlásí. "V jednu chvíli se jim jako pokazí auto. Blaine bude šílet, protože je to Blaine. A Finn říkal, že Kurt se v autech vyzná, takže to půjde spravit a BAM! Blaine to nevydrží a dá mu pusu," řekl blonďák nadšeně. Chvilku vládlo v místnosti ticho a Blaine si nebyl jistý, jestli je to proto, že Jeffova ústa jsou momentálně zaměstnána těmi Nickovými a nebo na něj všichni nechápavě zírají. Vzápětí se mu to ale rozkrylo.
"Lásko, to byl tvůj nápad, že jo?" řekl Nick tak trochu rezignovaně a s mírným povzdechem.
"Jo!" řekl nadšeně Jeff a s největší pravděpodobností skočil Nickovi na klín. "Super, ne?"
Blaine se rozhodl, že tohle mu stačí a vydal se zase nahoru, tentokrát za Kurtem.

Zaklepal na princovy dveře, ale protože se nic neozývalo, usoudil, že jeho přítel asi ještě spí a potichu vstoupil. A taky, že ano. Kurt byl zachumlaný do peřin a se spokojeným výrazem spal. Ve tvářích už měl mnohem více barvy, než předtím a Blaine doufal, že už se vyspal z toho nejhoršího. Opatrně si k němu přisedl a jemně ho pohladil po tváři. Kurt se po chvilce začal probouzet a otevřel modré oči. Jakmile spatřil, kdo se na něj usmívá, spokojeně se uculil.
"Ahoj, jak ti je?" zeptal se potichu Blaine.
"Mnohem líp," odpověděl Kurt.
"To je dobře. Poslouchej, promiň, že tě zase budím, ale musím s tebou o něčem mluvit," řekl Blaine. Kurt se na to posadil a naznačil mu, aby si přisedl vedle něj. Blaine si tedy sundal boty, uvelebil se vedle svého přítele a pustil se do vyprávění, co právě slyšel, akorát vynechal detaily o Operaci Klaine, protože už si vytvořil svůj vlastní plán, který chtěl sdělit Kurtovi až v pravou chvíli.

"Takže chceš říct, že si na nás sázejí?" ujišťoval se nevěřícně Kurt.
"Už to tak vypadá," přikývl Blaine.
"Tak to jim teda nedaruju," zamračil se Kurt a začal vylézat z postele. Blaine ho ale zarazil a jemně ho zatlačil zpátky.
"Počkej, tuhle hru můžeme hrát s nima a trochu si je vychutnat, nemyslíš?" zeptal se s potutelným úsměvem. Princ se na chvíli zamyslel a pak se taky usmál.
"Fajn. Co máš v plánu?" zeptal se a Blaine se šibalsky rozzářil.

"Ahoj Blaine," pozdravil ho Thad, když se později vrátil do jejich pokoje. "Tak jak tu bylo o víkendu?" vyzvídal. Blaine se v duchu rozesmál, ale navenek se tvářil neutrálně.
"Celkem nuda. Nikdo tu nebyl, tak jsme s Kurtem dali Disney maraton."
"Takže jste celý víkend seděli před televizí?" nechápal Thad.
"Přesně. Ale pak se Kurtovi udělalo trochu špatně, takže dnešek strávil v posteli," vysvětloval Blaine.
"A co mu je?"
"Nejspíš nějaká viróza," pokrčil Blaine rameny, hodil sebou na postel a vzal si do ruky knížku, kterou měl předtím rozečtenou. Thad si ho ještě chvíli prohlížel a pak se otočil zpět k počítači, který měl před sebou na stole. Ještě než začal pracovat na referátu, který měl na další den, poslal ostatním hromadnou zprávu, že Klaine o víkendu neproběhli. Po chvilce se celým jejich patrem ozvalo Davidovo zoufalé: "Nééé!" a Wesův smích. Blaine s Thadem se na sebe podívali, pokrčili rameny a vrátili se ke svým činnostem.

Asi o hodinu později vtrhli do Thadova a Blainova pokoje Wes a Davidem.
"Bože, to neumíte klepat?!" vyjekl vylekaný Blaine.
"Ne, když je to důležité," odvětil Wes a oba dva s Davidem se posadili každý vedle Blaina. Jejich kudrnatý kamarád koukal ze strany na stranu a čekal, co z nich vypadne.
"Máme pro tebe úkol," řekl David.
"Důležitý úkol," doplnil ho Wes.
"Ano?" zeptal se Blaine, i když mu bylo jasné, o co jde.
"Musíš zajet do Limy na McKinleyho střední a zjistit, jak jsou na tom New Directions s přípravami na Sectionals," řekl rozhodně Wes.
"Já?"
"Ano, ty," doplnil David.
"A proč já? Vždyť jsem hlavní zpěvák. Co když mě poznají?" odvětil Blaine.
"Neboj, na to jsme už taky mysleli. A proto s tebou pojede Kurt. Vymysleli jsme to tak, že ty Kurta zavezeš do Limy, protože nezná cestu, a on půjde zjistit, co a jak," vysvětlil mu Wes.
"Protože, neuraz se, ale myslíme, že Kurt dokáže předstírat, že je kluk ze státní školy lépe, než ty," doplnil Wese David a Blaine se trochu zamračil a založil si trucovně ruce na prsa.
"No moc se nemrač, kámo. Na tobě a tvých přehnaně galantních manýrech to hned každý pozná. To nepopřeš," pozvedl Wes obočí a Blaine si povzdechl. Musel uznat, že jeho kamarádi mají pravdu.
"Tak fajn, beru," řekl rezignovaně a oba jeho kamarádi se vítězoslavně usmáli.
"Jo a Kurta musíš přesvědčit ty. Řekni mu třeba, že pojedete na výlet a pak mu to sděl až cestou."
"A proč mu to nemůžete říct vy?" nechápal Blaine.
"Protože by na to nepřistoupil. A tobě to odpustí," uculil se Wes. Blaine si povzdechl a zavrtěl hlavou. Ale protože měl stejně jiný plán, neprotestoval.
"A kdy máme jet?" zeptal se ještě a doufal, že mu to vyjde.
"To je na vás. Ale nejspíš někdy v příštích čtrnácti dnech."
"Fajn," přikývl Blaine a v duchu zajásal. To se mu hodilo do karet. Jeho kamarádi ho poplácali po zádech a šli si po svých. Jakmile zmizeli z pokoje, Blaine se usmál. Hra může začít.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Peth Peth | Web | 31. srpna 2012 v 17:43 | Reagovat

Ano děkujte mi a milujte mne! :D Jdu ji utiskovat zas :D

2 K. K. | Web | 31. srpna 2012 v 19:24 | Reagovat

Super! Nová kapitola. Docela mě zajímá, co má Blaine v plánu :)

[1]:  a samozřejmě děkujuuuuuuuu, a utiskuj dál! :)

3 Gee Gee | Web | 31. srpna 2012 v 19:25 | Reagovat

[1]: Děkuji ti a miluji tě! Možná bych se mohla k tomu vydírání přidat, ale zase nechci, aby mi Tessee skončila jako uzlíček nervů :D

Já k tomuhle nemám co říct. Jsem neuvěřitelně nadšená a má sadistická část se dětinsky raduje.
Čím déle si budou Klainíci s tím zbytkem hrát, tím líp. Tyhle scénky jsou prostě... k nezaplacení.
Blaine jak stojí za dveřmi a poslouchá Slavičí diskuzi o operaci Klaine... ten výraz! Já si neměla představovat ten výraz! To byl špatný nápad!
Chechtala jsem se jako blázen.
Jen se podivuji, že po Davidově výkřiku (který jsem si též barvitě představila)se nesvalil v záchvatech smíchu i Blaine.

Ještě jiná věc. Neměla jsem se dívat nahoru na ty reklamy. Nějakej Adrian si... pytlík, pytlík, honem někdo pytlík! A nečtěte to! Help me!

4 Peth Peth | Web | 31. srpna 2012 v 19:54 | Reagovat

Holky nechte toho. Roste mi ego! :D

5 Dennlis Dennlis | 31. srpna 2012 v 20:37 | Reagovat

Musím si tohle přidat do oblíbených linků. Tahle povídka je naprosto úžasná (a ano, můžete mě začít dokumentovat jako nějaký ukázkový případ kohosi, kdo právě začal ujíždět na fanficu - Gee, tos neměla dělat, neměla, stává se ze mě šílenec).
Myslím, že začínám sdílet Geeinu sadistickou úchylku, protože Kurt a Blaine jak si pohrávají se zbytkem Slavíků - oh woah.
A Gee? Jsem rád, že nemám tvoji imaginaci. Ale chybí mi. Šílenče, nikdy jsem nemyslel, že se budu někdy těšit na egko, ale stalo se.
Šílenče! Jsi fakt, fakt šílená!

Peth, ať jsi kdo jsi, pokud jsi Tessee dokopala k téhle kapitole, tak se tvé ego může směle zvyšovat.

6 Axel Axel | 31. srpna 2012 v 21:23 | Reagovat

Ha! A už jsme oba fanboys! Šílení, poskakující a brečící nad spoilery (já brečel, ty snad ne?).
Všichni sdílíme Geeinu sadistickou úchylku, ona je jenom ta, co to vždycky sumarizuje (A vy jste kdo? Unholy Trinity! Další z dlouhého výčtu věcí, které teoreticky říkat neměla, ale jsou naprosto úžasné, ne?).
Protože člověka, který neujíždí na tomhle typu hry prostě nejsem schopen pochopit. Jde mimo mě.
Ale ten slaďoučký moment, jehož část je hned v úvodu, je prostě úžasně sladký. Dokonalá cukrová vata (koukám teď na Teen Wolf - vidíš to? - a potřebuji něco takhle skvěle sladkého).
Píše naprosto nepřekonatelný fluff! Prosím, prosím, víc takového a přidávám se k vydírací skupince :-D

PS: Jdeme přemluvit Gee, že je mentálně postižená. Šílenče! Neuvěřitelně úžasně šílená. Bez tebe to není to správné čtená fanficu - chtěl bych vidět tvůj výraz při čtení - ta tvoje imaginace jednou zlikviduje tvoji bránici, to bych ti měl jako budoucí doktor říct.

7 Tessee Tessee | Web | 31. srpna 2012 v 21:35 | Reagovat

Děkuji vám všem!!! :D Já naprosto nemám slov... snad jen: "Ó můj bože, já už mám i fanboys!!!" :-D Vás dva si musím hýčkat, moc kluků se tu neukáže ;-)
Gee, vážně bych si někdy přála ti vidět do hlavy, když čteš moje povídky, protože mám pocit, že to musí být ještě lepší, než když to píšu :D
Jinak vás možná bude zajímat, že mě Peth zase uprosila/uvydírala (je tohle vůbec slovo? :-D), abych napsala další kapitolu už do zítra. Tak uvodíme... zřejmě mě čeká veselá noc :-D

8 KateA. KateA. | 31. srpna 2012 v 21:37 | Reagovat

Hej naprosto geniální .. Kdy bude další ? :P Už se nemůžu dočkat *-* ;))

9 Tessee Tessee | Web | 31. srpna 2012 v 21:54 | Reagovat

[8]: Nooo.... teoreticky zítra... :D
Jinak děkuju! :-)

10 Andílek Andílek | Web | 31. srpna 2012 v 22:00 | Reagovat

naprosto úžasné, líbí se mi, že si Kurt s Blainem chtějí trochu pohrát :D (zní to dost blbě co? :D)

11 Peth Peth | Web | 31. srpna 2012 v 22:19 | Reagovat

[5]: Chceš-li můžeš mne poznat. Odkaz na můj blog máš :)

12 Karin Karin | 26. února 2017 v 17:56 | Reagovat

Jsem zvědavá co Blaine vymyslel. :-D  :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama