Srpen 2012

Děcka, napsal mi pan JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryk Lahola!

31. srpna 2012 v 22:01 | Tessee |  Různé

Vypadá to, že mám dalšího čtenáře! :-D


Zpráva od JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryk Lahola: "Vy i všichni vaši ďábelští poskoci byste se měli stydět za vaše prohnilé činy! Z moci dané Bohem vás proklínám za ničení dobrého jména našeho národa i lidu! Vaše texty jsou tak ohavné, že mám pocit, jako bych jedl nějaké hovna! Stojíte za relativizací morálky, mravních a etických hodnot vedoucích k mravnímu chaosu a rozvratu, jako důsledku státní protirodinné, propotratové, homosexualistické, feministické a genderové ideologie vládnoucího režimu a jeho všudypřítomné demogogické masmediální propagandy homosexualismu, feminismu, genderové a potratové "kultury smrti"! Děláte poskoka tomuto státnímu režimu, který zcela ničí základ všeho co Bůh stvořil - základem rodiny jsou vždy muž se ženou, ne jakési ďáblovy napodobeniny lidí o nichž dokonce píšete jakési ohavné pornografické příběhy! Nelze se divit, že se i ty nebohé děti nechaly svést ďáblem a nakazili se vaší satanistickou homosexualistickou nemocí! Měla byste se omluvit za své hříchy, ale pro vás už není z cesty do pekla cesty zpět. Jste zohavená a ateistická bytost, kterou už nelze člověkem nazvat! Doufám, že vás Bůh či někdo rozumný ve vašem okolí řádně potrestá nebo vás váš otec řádně poníží, abyste si uvědomila svoji chybu, což však se svým chybějícím svědomím nemůžete!"

Moc milé! Díky, pane Laholo! :-D

Thumbs up! - Little Bit of Feel Good

31. srpna 2012 v 20:53 Thumbs up!


Little Bit of Feel Good


Dnes doporučuji povídku 'Little Bit of Feel Good' autorky lemmesay.

Popis: Kurt nemá rád zvířata. Blaine je veterinář. Nemají se rádi. Nebo ano?

Sumarry: Kurt is not an animal person. Blaine is a vet. They dislike each other. Or do they.

Povídka je anglicky, dokončená a má 6 kapitol.

Be my prince - 10. kapitola

31. srpna 2012 v 16:15 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince


... Opatrně si k němu přisedl a jemně ho pohladil po tváři. Kurt se po chvilce začal probouzet a otevřel modré oči. Jakmile spatřil, kdo se na něj usmívá, spokojeně se uculil. ...


Thumbs up! - Straight

25. srpna 2012 v 20:18 Thumbs up!

Straight


Dnes doporučuji povídku 'Straight' autorky liz-loz.

Popis: Je každoroční nabourej-se-někomu-do-baráku-s-chlastem párty třetího ročníku. Blaine je připraven si ji řádně užít. Jenže jako hetero kluk - to, jak si ji 'užije' rozhodně není to, co zamýšlel...

Sumarry: It's the annual crash-someone's-house-with-a-keg Junior party. Blaine is ready to have a good time. As a straight guy though - the 'good time' he experiences is not what he intended...

Povídka je anglicky, dokončená a má 16 kapitol.

Za upozornění na tuto povídku děkuji Gee.

Thumbs up! - Shining Upon The Waves

24. srpna 2012 v 14:31 Thumbs up!

Shining Upon The Waves


Dnes doporučuji povídku 'Shining Upon The Waves' autora/ky out_there.

Popis: Ani Kurt Hummel nemůže vysvětlit tříměsíční úvazek jako klavírista na výletní lodi jako logický krok ke slávě a úspěchu.

Sumarry: Not even Kurt Hummel can spin a three-month stint as a piano player on a cruise ship as a logical step to fame and success.

Povídka je anglicky, dokončená má dvě části.

Now On Tumblr

15. srpna 2012 v 15:07 | Tessee |  Různé

Ano ano, přátelé. Už i mě to dostalo a nyní jsem k nalezení i na Tumblr! Neváhejte mě následovat...(nebo snad followovat? :-D).

Vaše Tessee

Thumbs up! - Trip The Light Fantastic

14. srpna 2012 v 10:00 Thumbs up!Trip The Light FantasticDnes doporučuji povídku 'Trip The Light Fantastic' autorky pureklaination.

Popis: Život Kurta Hummela byl relativně jednoduchý. Najít tiché místo na kreslení v New Yorku, už ne tak jednoduché. A když ho jednou našel, rozhodně neočekával to, co ho tam potkalo.

Sumarry: Kurt Hummel's life was relatively simple. Finding a quiet place to draw in NYC not so much. Once he thought he found it, he never expected what came next.

Povídka je anglicky, dokončená a má 2 kapitoly. Je inspirovaná stejným obrázkem jako 'Not The Boy Next Door', kterou jsem tu inzerovala v neděli.

Be my prince - 9. kapitola

13. srpna 2012 v 18:51 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince

... "Ne, Kurte, půjdeme se projít, prosím," kňoural Blaine. "Autem jezdíme pořád. Dneska půjdeme do přírody. Prosím, vždyť je tak krásně," přemlouval ho Blaine. ...


Thumbs up! - Where There's Smoke

13. srpna 2012 v 10:00 Thumbs up!

Where There's Smoke


Dnes doporučuji povídku 'Where There's Smoke' autorky stoney321.

Popis: Kurt je Kurt, akorát nikdy nepotkal Blaina Andersona. Blaine vyrostl v Brooklynu s jeho matkou a otcem hasičem. Rachel a Kurt vystudovali NYADA, Kurt má diplom z Tisch a teď jsou v jejich prvním povysokoškolském bytě, společně připraveni chopit se svých snů. Bohužel Rachel se nikdy nenaučila pořádně vařit a skoro jejich nový byt podpálí.

Sumarry: Kurt is Kurt, except that he never met Blaine Anderson. Blaine grew up in Brooklyn with his mother and firefighter father. Rachel and Kurt have graduated NYADA, Kurt gained a Masters from Tisch, and now they're in their first post-college apartment together ready to tackle their dreams. Unfortunately, Rachel never learned how to properly cook and almost sets their new house on fire.

Povídka je anglicky, dokončená a má 12 kapitol + epilog.

Thumbs up! - Not The Boy Next Door

12. srpna 2012 v 10:00 Thumbs up!


Not The Boy Next DoorDnes doporučuji povídku 'Not The Boy Next Door' autora/ky wordplayitout.

Popis: Blaine je ne moc úspěšný muzikant s novým zaměstnáním. Tohle je příběh o tom, co tam všechno najde.

Sumarry: Blaine Anderson is a struggling musician with a new job. This is the story of everything he finds there.

Povídka je anglicky a je to jednorázovka. Tentokrát také přidávám obrázek, který je součástí povídky a já osobně jsem se rozhodla si to přečíst především díky němu. :-) Autorkou obrázku (a taky všech nádherných artů v téhle povídce) je contesstylus neboli pencilpushingenthusiast na tumblr. :)