Memory - 22. kapitola - Epilog

30. července 2012 v 11:00 | Tessee |  Glee Fanfiction - Memory

... "OK, můžu jenom podotknout, že ten, co hrál Petera Pana byl děsně sexy?" řekl a několik kamarádů mu přitakalo. ...


22 Epilog

Od noci, kdy se dali Blaine a Kurt konečně dohromady, uběhl už více než rok a hodně se změnilo. Oba dva muži se přestěhovali do bytu nedaleko Wesova domu. Blaine si také našel v New Yorku novou psycholožku, kterou mu doporučil sám Dr. Smith, a společně s ní dělal takové pokroky, že už pomalu nebylo poznat, že se mu něco stalo. Postupně se začal stýkat s více lidmi a zařazovat se zpět do normálního života.
Po dlouhé diskusi ho Kurt také přesvědčil, aby se po prázdninách vrátil na Dalton a dodělal si střední školu. Blaine sice protestoval, že nechce být tak dlouho pryč a že si školu může dodělat v New Yorku, ale Kurt trval na tom, že na Daltonu to pro něj bude lepší. A díky tomu, že ani jeden z nich neměl o peníze nouzi, budou si moct dovolit vídat se každý víkend a každé volno, co to půjde.
A tak se nakonec Blaine opravdu na Daltonskou akademii vrátil. Kurta a Wese ani nepřekvapilo, když jim přibližně po třech měsících s obrovským udivením sdělil, že je na škole populární. Stal se znovu členem Warblers a postupně i znovu jejich hlavním zpěvákem, díky čemuž měl sbor znovu úspěchy.
Kromě toho, že byl na škole populární, měl tam Blaine také nejednoho obdivovatele. Kudrnatý mladý muž je vždycky zdvořile a opatrně odmítl s omluvou, že je šťastně zadaný. Vzhledem k tomu, že se to stávalo celkem často a nikdo nikdy Kurta neviděl, dělali si z něj kamarádi trochu legraci. A zanedlouho se už stal Blainův "Newyorský přítel" na Daltonu legendou. Kurt a Blaine se tomu smáli a rozhodli se hrát s nimi tuhle hru až do konce. A proto začal Blaine Kurta popisovat v těch nejlepších barvách a vychvalovat, jak je úžasný. A jeho spolužáci mu nikdy moc nevěřili a popichovali ho.
Oba dva muži se opravdu vídali téměř každý víkend. Většinou Blaine létal do New Yorku, protože Kurt měl dost práce. A pokud se náhodou někdy stalo, že jim to nevyšlo, přebýval Blaine v Limě u Burta s Carol, kteří se pomalu, ale jistě, stali jeho dvěma nejbližšími osobami, hned po Kurtovi.

Kurt a Blaine se dohodli, že Blaine představí Kurta spolužákům co nejpozději, nejlépe až na předávání maturitního vysvědčení. Ale pak se jim před koncem roku naskytla ještě lepší příležitost. Warblers totiž postoupili do národního kola, které se opět konalo v New Yorku.

"Kluci, mám pro vás dobrou zprávu," oznámil Blaine s úsměvem, když přišel na zkoušku.
"A jakou? Jakou?" dychtil Luke s rozzářenýma očima a okamžitě vyskočil z křesla, na kterém předtím seděl. Blaine se trochu zasmál a pokračoval.
"Sehnal jsem nám všem lístky na Broadway, na Petera Pana," řekl a kamarádi propukli v jásot.
"Jak?" zeptal se trochu nechápavě, ale šťastně Nicolas.
"Měl jsem štěstí," mlžil Blaine a usmál se při pohledu na jeho rozjásané kamarády. A pak se trochu ušklíbl, když si vzpomněl, koho jim bude moct v New Yorku konečně představit.

Vzhledem k tomu, že byl Blaine plnoletý, dostal Warblery v New Yorku na starost. A Wes, protože chtěl poznat další generaci Daltonských slavíků, a protože se v jádru srdce pořád cítil být tak trochu jejich vedoucím (za což se mu Blaine trochu smál), se k nim při jejich Newyorském pobytu připojil a pozval je na oficiální oběd k sobě domů.

Byla středa večer a Warblers se usazovali do svých míst v divadle.
"Můžeš mi ještě jednou říct, jak se ti podařilo sehnat čtrnáct lístků na Petera Pana do páté řady uprostřed?" ptal se nechápavě Jake.
"Jak jsem říkal, měl jsem prostě štěstí," usmál se jenom potutelně Blaine. Jake zavrtěl hlavou a uvelebil se, protože představení začínalo.

Po představení se všichni sešli před divadlem a čekali, až přijde Blaine, který někam zmizel.
"OK, můžu jenom podotknout, že ten, co hrál Petera Pana byl děsně sexy?" řekl Henry a několik kamarádů mu přitakalo. Načež se strhla horlivá diskuse, kdo byl nejlepší, kdo nejlépe hrál, zpíval, vypadal, a podobně. To trvalo až do chvíle, kdy se k nim připojil velmi dobře naladěný Blaine.
"Takže pánové, nedaleko odsud je jeden karaoke bar, kam teď půjdeme," řekl a kamarádi zajásali. "Jo a jenom vás chci upozornit, že znám barmana a proto se ani nemusíte snažit objednávat si alkohol," ušklíbl se. Na to kamarádi zabručeli a vydali se za ním a Wesem.

Blaine sledoval, jak se všichni Werbleři okamžitě vrhli ke karaoke, trochu se zasmál a přešel k baru. Barman a zároveň majitel baru, se jmenoval Antonio a byl to přítel Kurtova kamaráda Petera. Blaine popravdě nikdy moc nechápal, jak tenhle vztah může fungovat, protože Antonio byl původem a temperamentem Ital a s Peterem se neustále kvůli něčemu hádali. Ale na druhou stranu když se nehádali, byli nejroztomilejší pár, který Blaine znal.
"Takže Tony, nikomu v tmavě modrém saku nenalévej alkohol, i kdyby se tě snažili sebevíc přesvědčit, že už jim bylo dvacet jedna. Protože nebylo, ano?" řekl rozhodně Blaine a snědý barman přikývl. "Fajn," dodal Blaine. "A teď mi dej prosím to co obvykle."

Nebyli v baru ještě ani půl hodiny, ale zábava už byla v plném proudu. Všichni zpívali a bavili se, jak to dokázali jenom Warblers.
"Tak Blaine, kdy už nám konečně představíš toho svého 'Newyorského přítele?'" popichoval ho Michael. Blaine se jenom pousmál.
"Brzy," mrkl na něj a šel něco zazpívat.
Blaine byl asi v polovině písničky, když se Michael naklonil k Henrymu.
"Henry, nenápadně se otoč dozadu a podívej se, kdo zrovna stojí u baru," zašeptal. Henry udělal, jak mu řekl a vykulil oči.
"To je ten, co hrál Petera Pana!" vydechl.
"Já vím! A myslím, že ten vedle něj je jeden z těch pirátů!" říkal nadšeně Michael. Oba dva ještě chvíli rozebírali, jestli mají sebrat odvahu a nechat si podepsat program, když se najednou 'Peter Pan' pomalu přiblížil k nim a s úsměvem sledoval, jak Blaine zakončil svou písničku. Pak zatleskal a všichni Warbleři, kteří už si ho mezitím všimli, sledovali s vykulenýma očima, jak k němu Blaine přešel a vášnivě ho políbil.
"Byl jsi úžasný, jako vždycky, lásko," řekl mu Kurt s láskou v očích.
"Ty dneska večer taky," oplatil mu to Blaine a vlepil mu ještě jednu menší pusu.
Warbleři je jen nevěřícně sledovali, až se nakonec jako první vzpamatoval Jerry a pronesl: "To není možné. 'Newyorský přítel' opravdu existuje."
Kurt a Blaine se hlasitě rozesmáli, když viděli výrazy Blainových kamarádů. Jejich plán jim nakonec vyšel celkem hezky. Pak ale musel Blaine Jerryho trochu opravit.
"To je už tak trochu nepravda. 'Newyorský přítel' už několik měsíců neexistuje. Ale za to 'Newyorský snoubenec' ano," řekl a znovu se zamilovaně podíval na Kurta. Ten se na něj jenom sladce usmál. "Pánové, dovolte abych vám představil svého snoubence, Kurta Hummela," otočil se Blaine znovu na kamarády, kteří se už všichni pomalu vzpamatovali z prvotního šoku a postupně se Kurtovi představovali. Nakonec se vzpamatoval i Henry, který až do teď jenom zíral.
"Wooow! No není divu, že Blaine všechny odmítal, když má doma tohle," vydechl a zakroutil hlavou. Všichni kolem se hlasitě rozesmáli a postupně se zase začali bavit a zpívat.

Blaine se šťastně přitiskl ke Kurtovi a sledoval kamarády, jak se baví. Za dva dny je čekalo národní kolo soutěže sborů a on věděl, že by je měl možná trochu krotit. Ale nechal je. Však pokud nevyhrají, nebude to konec světa. Po téhle soutěži ho totiž čekala maturita, a po maturitě svatba, a po svatbě univerzita, a po univerzitě... kdo ví. Hlavní bylo, že u všeho bude po jeho boku láska jeho života, Kurt._________________________________________________________________________________________________________
AN: A je to tady! Konečně se mi podařilo dokončit tuhle povídku! :-D Díky všem, co vydrželi číst až sem!!! :-) Doufám, že se vám povídka líbila.

Tessee
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tamy Tamy | 30. července 2012 v 12:05 | Reagovat

*tekutý stav* Awww to bylo tak strašně slaďoušácký !!! Warblers byli naprosto dokonalí. :D A znova aww..'New Yorský snoubenec'* :3 Bravo bravo!! *stojí před ntb a tleská jak šílená*

P.S.: *Kdo požádal koho? :D

2 Gee Gee | Web | 30. července 2012 v 14:00 | Reagovat

*jelly applause* Tohle bylo tak strašně sladký, až - bylo to strašně sladký. Warblers rocks. Skvělé, skvělé, skvělé. Ještě jsem se u toho rozbrečela, protože mi jistá věta připomněla můj první crush - větší želé tady tenhle týden ještě nebylo (zoufale jsem se totiž snažila najít na Sicílii plynovou bombu - nedělám si legraci).
A jo, art k Memory je naprosto úžasný - opravdu, nevím, co je na něm tak adorable.

Tamy, jo, to je otázka... nezodpovězená :D

3 Tessee Tessee | 30. července 2012 v 14:58 | Reagovat

Děkuji, děkuji :-) Popravdě, já se nějak nemůžu rozhodnout :-D Asi proto tam to, kdo koho požádal, není :-D Co myslíte vy?
PS: Gee, tvoje komentáře mě vždycky spolehlivě pobaví! Já bych řekla jediné: OMGee :D
PPS: Díky :-) Tenhle art byl překvapivě z nejjednodušších, co jsem vytvářela... možná proto tak funguje :-D

4 Gee Gee | Web | 30. července 2012 v 15:22 | Reagovat

OMGee? Musím si na to sehnat patent :D

5 Tamy Tamy | 30. července 2012 v 18:15 | Reagovat

[4]: A dostanu právo to používat že? :D

6 Engli Engli | 30. července 2012 v 18:27 | Reagovat

Myslím, že se ze mě stalo želé.... a taky myslím, že nechci, aby byl konce.... ale také myslím, že ten konec byl dokonalý, pokud mu odpustím to, že to byl konec ... :D :D

7 Gee Gee | Web | 30. července 2012 v 20:08 | Reagovat

[5]: :D :D *dying*

8 Áďa Áďa | 30. července 2012 v 20:31 | Reagovat

Awwwwww krááááásnýýýýý!!!!!!!! Směju se jako debílek, škoda, že to končí :( Byla to skvělá povídka!!!!!!!

9 Tamy Tamy | 30. července 2012 v 20:54 | Reagovat

[7]: Ale né!! Já jí zabila!! Fu*k fu*k fu*k!!!

10 Nikola Nikola | Web | 30. srpna 2012 v 12:02 | Reagovat

oh muj boze. Precetla jsem to a jeden zatah. Uzasne,dokonale.. proste nepopsatelne. Nenuzasnejsi povidka jakou jsem kdy cetla. Chvilemi jsem se dusila smichy a chvilemi mi po tvari stikaly slzy. Proste ji strasne nadana  a byla to uzasna povidka. ;-) :-P

11 Tessee Tessee | Web | 30. srpna 2012 v 18:05 | Reagovat

[10]: Hrozně moc děkuju! :-)

12 Karin Karin | 27. února 2017 v 13:12 | Reagovat

Krása.**************************** :D  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama