Červenec 2012

Thumbs up! - Kiss

31. července 2012 v 19:10 Thumbs up!

Kiss

Dnes doporučuji povídku 'Kiss' autorky foraworldundeserving neboli Sarah.

Popis: Přestože byl polibek v dílu 'Original Song' nádherný, je milion dalších způsobů, jak mohl jejich první polibek proběhnout.

Sumarry: While the kiss in Original Song was oh-so-beautiful, there's millions of ways those two boys could have shared their first kiss.

Povídka je anglicky a je dokončená. Je také trochu neobvyklá, protože má celých 234 kapitol, které na sebe ale nenavazují. Je to spíš série jednorázovek, které obsahují nejrůznější situace, ve kterých naši oblíbení Klaine zažívají většinou svůj první polibek. Na začátku každé kapitoly je její námět, kde si můžete přečíst, o čem to přibližně bude.

Memory - 22. kapitola - Epilog

30. července 2012 v 11:00 | Tessee |  Glee Fanfiction - Memory

... "OK, můžu jenom podotknout, že ten, co hrál Petera Pana byl děsně sexy?" řekl a několik kamarádů mu přitakalo. ...


Thumbs up! - 0s and 1s

30. července 2012 v 10:00 Thumbs up!


0s and 1s


Dnes doporučuji povídku '0s and 1s' autorky FallOutGirl1.

Popis: Odehrává se v AU, kde Kurt nikdy nešel špehovat Warblers a místo toho se spřátelil s novým kamarádem na internetu.

Sumarry: Set in an AU where Kurt never went to spy on the warblers and instead made a new friend online.

Povídka je anglicky, dokončená a má 30 kapitol.

Thumbs up! - Love In The Air

29. července 2012 v 10:00 Thumbs up!

Love In The Air


Dnes doporučuji povídku 'Love In The Air' autora/ky random-gleekV.

Popis: Kurt sám poprvé nastoupí do letadla a sedí vedle zvláštně oblečeného kudnatého kluka. Dají to dohormady a nebo bude mít Kurt ten nejhorší let svého života?

Sumarry: Kurt boards a plane by himself for the first time and is seated next to a oddly dressed curly-haired boy. Will they hit it off or will Kurt have the worst flight ever?

Povídka je anglicky a je to jednorázovka.

Thumbs up! - Fifth Time's The Charm

28. července 2012 v 14:01 Thumbs up!

Dnes doporučuji krátkou povídku 'Fifth Time's The Charm' autora/ky random-gleekV.

Popis: Kurt pětkrát potká stejného hezkého kluka. A pokaždé je o krok blíž k tomu, aby nezestárnul sám.

Sumarry: Kurt runs into the same cute guy five times. And each time, he is a step closer to not growing old alone.

Povídka je anglicky a je to jednorázovka.

Thumbs up! - Wish I May

26. července 2012 v 20:14 Thumbs up!


Wish I May


Dnes doporučuji povídku 'Wish I May' autora/ky pineappletop92.

Popis: Sen je přání tvého srdce, a nebo se to tak alespoň zpívá v Disney songu. Ale to je všechno, co přání je - sen. Nebo snad ne? Co když se vaše přání stane skutečností? Kurt Hummel si jednoho večera přál potkat někoho stejně odvážného, jako je on. Co ale nečekal bylo, že se druhý den ráno před jeho vchodem objeví kluk a bude tvrdit, že je jeho přání.


Sumarry: A dream is a wish your heart makes, or so the Disney song says. But that's all a wish is - a dream. Or is it? What if your wish came true? Kurt Hummel made a wish one night to meet someone brave like him. But what he didn't expect, was for a boy to show up on his doorstep the next morning, claiming to be that very wish of his.

Povídka je anglicky a je to jednorázovka.

Pokračování "Our Secret Love"

24. července 2012 v 22:00 | Tessee |  Glee Fanfiction - Our secret love

Zdravím všechny mé čtenářky a čtenáře!

Toto je především odpověď Monice, která mi poslala zprávu (a jinak se tu na zprávu odpovědět nedá :-D), ale snad vás to potěší všechny. Vyvstal zde dotaz, jestli bude pokračování povídky "Our Secret Love". A odpověď je: ANO!
Pokračování povídky mám v plánu už celkem dlouho, ale nějak se ne a ne dostat k tomu, abych to sepsala. Jelikož "Our Secret Love" byla povídka hodně provázaná s písničkami, chci to tak nechat i v pokračování, které se bude odehrávat v druhé polovině 60. let, v době Hippies. Momentálně jsem ve fázi výběru songů vhodných pro příběh (není to tak jednoduché, jak jsem si myslela! :-D Těch hezkých písniček je tolik!). Jinak povídka se bude jmenovat příznačně "Peace & Love". A zatím bych se nerada pouštěla do bližších termínů kdy tu bude, neb opravdu netuším. Doufám, že ještě chvíli vydržíte a zatím se pobavíte povídkou "Be my prince". A také vás v nejbližší době čeká epilog povídky "Memory".

Jinak ještě děkuji Monice za milou zprávu! :-)

Tessee

Thumbs up! - Sorta Charming, Somewhat Handsome, NotSoPrincely

23. července 2012 v 8:00 Thumbs up!


Sorta Charming, Somewhat Handsome, NotSoPrincely


Dnes doporučuji povídku 'Sorta Charming, Somewhat Handsome, NotSoPrincely' autora/ky etmuse.

Popis: Po tom, co dohraje na svatbě své kamarádky, Kurt přemýšlí, proč ještě nepotkal svého Prince na bílém koni. Ale princové nejsou vždy jen tak snoví, jak se o nich říká...

Sumarry: After playing at a friend's wedding, Kurt wonders why he hasn't met Prince Charming yet. But Princes aren't always all they're cracked up to be...

Povídka je anglicky a je to jednorázovka.

Be my prince - 8. kapitola

20. července 2012 v 19:21 | Tessee |  Glee Fanfiction - Be my prince

... Kurt úspěšně přemluvil Rachel, aby alespoň trochu změnila styl oblékání (především pod pohrůžkou, že ji jinak Finn nebude chtít), Mercedes pomohl vybrat nový kabát a Quinn společenské šaty, které potřebovala. Sám ukořistil tři šály a nové boty. ...


Thumbs up! - All Shook Up

20. července 2012 v 9:00 Thumbs up!

All Shook Up


Dnes doporučuji povídku 'All Shook Up' autorky blaineywainey neboli Raven.

Popis: Kurt Hummel už se smířil s tím, že bude žít dvojitý život, v malém městě Lima v Ohiu, v roce 1959: sexy Greacer ve dne a romantický, hudbu a módu milující kluk v noci. Ale Kurtův život se má od základu změnit; k lepšímu nebo k horšímu.

Sumarry: Kurt Hummel has resigned himself to a double life in his 1959 small town of Lima, Ohio: a hot-shot Greaser by day and a romantic, music-loving fashionista by night. But Kurt's life is about to get all shook up; for better or for worse.

Povídka je anglicky, dokončená a má 15 kapitol.