Our secret love - 22. kapitola

4. prosince 2011 v 14:00 | Tessee |  Glee Fanfiction - Our secret love


... Byl si jistý, že ho ten kudrnatý kluk s nádherným hlasem miluje víc, než kohokoliv na světě. Ale bál se. Bál se, že mu odjede a už ho nikdy neuvidí. ...


22. kapitola

Konec prázdnin se pomalu blížil a s ním i termín Blainova odjezdu. Oba chlapci se snažili trávit spolu každou volnou minutu, snažili se o tom nemluvit, ale čím víc se to blížilo, tím více byl v jejich očích poznat smutek.
Kromě konce prázdnin se také přiblížil termín slavnosti, na které měl sbor vystupovat. Rachel na zkouškách přímo šílela a každý den přicházela s novými a novými písničkami. Jejich repertoár se neustále měnil a všichni členové začínali být otrávení. Až když začal Puck vyhrožovat, že se na ně vykašle a na slavnosti zpívat nebude, se brunetka trochu uklidnila a vytvořila užší výběr písní, ze kterých se nakonec měl vybrat konečný seznam.

V předvečer slavnosti seděl Kurt ve svém pokoji a poslouchal oblíbené desky Elvise. Bylo už celkem pozdě, když najednou slyšel, že mu někdo hází kamínky do okna. Vykoukl a ani nebyl moc překvapený tím, že pod jeho oknem stojí jeho přítel, mává na něj a potichu naznačuje, že si dojde pro žebřík. O chvilku později už se oba posadili na Kurtovu postel a vyměnili si dlouhý polibek.
"Co tu děláš?" zeptal se modroočko a zadíval se do posmutnělých lískových očí.
"Nemohl jsem to bez tebe vydržet," pohladil ho Blaine po tváři.
"Vždyť jsme se viděli před dvěma hodinami," usmál se Kurt.
"Já vím, ale..." Blaine se zhluboka nadechl. "Dneska chci usínat s tebou, lásko."
"Blaine, víš, že to nejde. Co kdyby přišel táta a..."
"Prosím," zašeptal naléhavě Blaine a stále se upřeně díval do hlubokých modrých očí. Kurt chvíli sledoval ten naléhavý, zoufalý výraz v jeho obličeji.
"Tak dobře," souhlasil nakonec. "Ale musíme být potichu, protože jestli se táta vzbudí a najde nás, tak..." Blaine Kurta pevně objal a tím přerušil jeho obavy. Kurt, trochu překvapený tou reakcí, omotal ruce kolem svého přítele a jeho pevné objetí mu oplatil. Byl trochu zmatený z Blainova chování, ale nic proti tomu nenamítal.
Po chvilce si oba dva potichu lehli vedle sebe, stále v objetí toho druhého, a beze slov se na sebe jen dívali. Pokojem zněl ještě pořád Elvis, Kurt si láskyplně pohrával s malými kudrlinkami, které jeho příteli padaly do očí a Blaine modroočka pomalu hladil po zádech. Kurtovi se pomalu začínaly zavírat oči, když jeho přítel začal potichounku zpívat s Elvisem.

Love me tender, love me sweet,
never let me go.
You have made my life complete,
and I love you so.

Love me tender, love me true,
all my dreams fulfilled.
For my darlin' I love you,
and I always will.

Kurt pomalu zase otevřel oči a zadíval se do smutného úsměvu v obličeji, který se nad ním skláněl. Blaine mu něžně prohrábl vlasy a stále zpíval.

Love me tender, love me long,
take me to your heart.
For it's there that I belong,
and we'll never part.

Love me tender, love me true,
all my dreams fulfilled.
For my darlin' I love you,
and I always will.

Z Blainových očí čišilo tolik emocí, že to Kurta skoro až píchalo u srdce. Byla tam láska, ale i strašný smutek a bolest. Byl si jistý, že ho ten kudrnatý kluk s nádherným hlasem miluje víc, než kohokoliv na světě. Ale bál se. Bál se, že mu odjede a už ho nikdy neuvidí.

Love me tender, love me dear,
tell me you are mine.
I'll be yours through all the years,
till the end of time.

Love me tender, love me true,
all my dreams fulfilled.
For my darlin' I love you,
and I always will.

S posledním tónem se Blaine k modroočkovi naklonil a dlouze, něžně a zároveň vášnivě, jej políbil.
"Neopouštěj mě, Blaine," zašeptal Kurt, když se jejich rty na chvíli rozdělily. Ale Blaine ho umlčel tichým: "Ššš," usmál se na něj a opět přitiskl své rty na ty Kurtovy, tentokrát o něco silněji a vášnivěji, ale stále s láskou.

Když Kurt později usínal v objetí svého milovaného Blaina, byl si jistý, že si tu noc bude na vždycky pamatovat. Byla nádherná, byla zvláštní, byla speciální.




AN: Písnička "Love me tender" by Elvis Presley
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Domík Domík | 4. prosince 2011 v 15:26 | Reagovat

Já nechci, aby se rozloučili :/ Ale je mi jasné, že jim nakonec nic jiného nezbude.

2 Peťa Peťa | 4. prosince 2011 v 22:00 | Reagovat

ou, chudaci :/ toto je tak smutne, že sa musia rozlučiť...ale verim, že najdu niejaky spôsob, aby sa to nestalo ;)

3 Vendy :) Vendy :) | 1. února 2016 v 20:24 | Reagovat

Awww, dokonalost! Jako všechny tvé povídky!! :) Písničku Love Me Tender mám strašně ráda :) Dokonale se hodila do této situace. Snad budou spolu... :o

4 Karin Karin | 28. února 2017 v 22:16 | Reagovat

Já taký doufám že zůstanou spolu. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama