I wanna be a star! - 4. kapitola

8. prosince 2011 v 13:00 | Tessee |  Glee Fanfiction - I wanna be a star!


... Každou chvíli zahlédla skupinku mladých rozesmátých hereček, mezi kterými se vždycky vyskytoval. Čím déle ho takhle pozorovala, tím víc na ty holky žárlila. Tak hrozně by chtěla být jednou z nich. Moct trávit každou volnou chvíli v jeho společnosti. ...

4. KAPITOLA
"TRABLE S LÁSKOU"


Kurt s Rachel se pomalu začínali rozkoukávat. Zvykli si na svůj denní režim, na ruch velkoměsta a pomalu se začínali cítit v New Yorku jako doma. Kurt míval ke své velké radosti většinou směny s Michaelem. I když Tara byla fajn, Michael měl přece jen něco navíc a tak si ty úžasné chvilky s ním užíval. Většinou mu směny rychle utíkaly. S Michaelem si povídali o všem a Kurt měl pocit, že je mezi nimi snad i něco víc. Blonďatý barista byl sice o něco starší, ale to mu bylo jedno. Měl pocit, že narazil na muže svého života.

"Haló, počkej. Tam nemůžeš!" zavolal Kurt na mladíka, který vešel do kavárny a rázoval si to rovnou za bar.
"Promiň, ale jdu za Michaelem. To je v pohodě."
"To by mohl říct každý. Neznám tě a nepustím tě tam," zastoupil mu cestu.
Mladík se na něj zamračil, ale z Kurtova neoblomného výrazu pochopil, že tenhle spor nevyhraje.
"No tak dobře. Můžeš mi ho aspoň zavolat?" zavrčel.
Kurt se na něj chvilku zamračeně díval a pak jen odsekl: "Fajn. - Michaele! Máš tu návštěvu," zavolal na blonďáka, který si zrovna užíval chvilku volna v zadní kanceláři. Michael vyšel a překvapeně se podíval na Kurta. Ten jen kývl hlavou směrem, kde stál mladík. V tu chvíli se Michael rozzářil tak, jak ho ještě Kurt nikdy neviděl.
"Pane bože, Davide!" vykřikl a pak se stalo něco, co Kurtovi málem podlomilo kolena. Michael se rozběhl směrem k Davidovi, objal ho a pak se políbili. Kurt stál v oněmění, sledoval ty dva a připadal si, jako by se mu zhroutil celý svět. Tak Michael má přítele, pomyslel si nešťastně. To už se k němu ale rozzářený Michael hrnul a Davida mu představoval. "Kurte, tohle je můj přítel, David."
"Ahoj," přijal Kurt ruku, kterou mu David podával. Pak se podíval na Michaela. "Nevěděl jsem, že máš přítele."
"David byl teď půl roku pryč. Měl se vrátit až za týden. Taky jsem to nečekal," usmál se na Davida, který jej objal a políbil na tvář.
"Chtěl jsem tě překvapit. A zdá se, že se mi to povedlo, Miky."
Kurt jen sledoval, jak jsou ti dva šťastní a vůbec nevnímají, že je kolem plná kavárna lidí. Bylo vidět, že mají oči jen jeden pro druhého. Že jsou prostě po uši zamilovaní.
"Tak tím to pro mě končí," pomyslel si smutně Kurt, nechal ty dva o samotě a šel se radši věnovat zákazníkům.

***

Od té doby, co Rachel potkala Blaina, měla pocit, že ho vidí všude. Pravda, měli hodně hodin po nich, nebo před nimi, takže šance, že se potkají, byla velká. Ale přesto, jako by na něj měla nějaký radar. Každou chvíli zahlédla skupinku mladých rozesmátých hereček, mezi kterými se vždycky vyskytoval. Čím déle ho takhle pozorovala, tím víc na ty holky žárlila. Tak hrozně by chtěla být jednou z nich. Moct trávit každou volnou chvíli v jeho společnosti. Jak později vysledovala, byly to jeho spolužačky, a tudíž všichni studenti třetího ročníku muzikálového herectví.
Občas se stávalo, že si jí Blaine všiml a pozdravil nebo prostě zamával. V tu chvíli si Rachel vždy připadala jako roztékající se máslo.
"Co je ti?" ptal se TJ, když ji viděl, jak hledí kamsi do dáli. Rachel neodpovídala a tak se podíval stejným směrem.
"Aha," zabručel, když zjistil, na koho kouká. "Prosím tě, proč se s nim nejdeš seznámit? Od prvního dne na něj koukáš jak na zjevení."
"To nejde!" vyděsila se Rachel.
"Proč jako?"
"Nějak se neodvažuju. Vždyť je to třeťák a koukni, jak je populární."
TJ jenom protočil oči. "Bože holka, s tebou je kříž. To na něj budeš takhle zírat až do smrti, nebo co?"
"Jenom do doby, kdy mě osloví," odpověděla Rachel. TJ zakroutil hlavou a dal se na odchod.
Rachel je fajn, je s ní legrace a vždycky si máme co říct. Ale jakmile se ocitne poblíž toho Blaina, stane se z ní husa, pomyslel si.
"Promiň," doběhla ho. "Vždyť víš, co to se mnou dělá, když ho vidím."
"Právě, že jo," odpověděl trochu naštvaně. Rachel ho jen zvesela objala kolem ramen a společně pokračovali na hodinu zpěvu, která je čekala.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 28. února 2017 v 22:46 | Reagovat

Tak že Kurt je odmilovaný a Rachel zamilovaná do Blaina. :-P  :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama