Our secret love - 5. kapitola

12. listopadu 2011 v 12:28 | Tessee |  Glee Fanfiction - Our secret love... Podíval se na něj a zjistil, že Kurt sedí tiše na druhé straně stolu a o něčem si povídá s Tinou. Jako by na sebe ani nechtěl upozorňovat. ...
5. kapitola


Kurt byl šíleně nervózní. Vůbec nechápal, co tu Blaine dělá. Nechtěl být v jeho blízkosti. Dělalo mu obrovské problémy se na něj neustále nedívat a nedávat najevo svoje pocity, takže se už předtím rozhodl, že se bude snažit Blainovi tohle léto vyhýbat. Jenže teď se zdálo, že se Blaine zná s Rachel a s ostatními a to pro Kurta nebylo dobré. Mohlo to dost dobře znamenat, že s nimi bude tenhle mladík s lískovýma očima trávit většinu svého volného času.
Stál před ostatními, připraven zpívat své sólo, a byl nervózní jako nikdy. Ty oříškové oči na něm doslova visely. Nesmím se na něj během zpěvu dívat, nakázal si Kurt a začal se soustředit na hudbu, která právě začínala.

All the words that I let her know
Still could not say
How much I need you so
In every way

I will hope you will guide me
And only you can do
Hold my hands down beside me
I'm counting on you

Blaine naprosto žasl. Ten kluk měl úžasný hlas a dával do toho vše. Přemýšlel, komu to asi Kurt zpívá, protože vzhledem k prožitku, co z jeho zpěvu cítil, to prostě muselo být pro někoho. Pak už se ke Kurtovi přidali i ostatní.

I'm counting on you dear
From the dawn of each day
To always come through dear
In your kind lovin' way

If you knew just how deeply
I feel things you do
Than you'll know how completely
I'm counting on you

Kurt cítil, že tu písničku nikdy nezpíval lépe. Bylo to tak zvláštní. Měl v sobě tolik citu, který najednou potřeboval ventilovat a tohle byl vynikající způsob. Už se mu sice stalo, že se mu více líbil některý z jeho kamarádů či spolužáků, ale nikdy se necítil až takhle. A to znal Blaina teprve chvíli.

I'm counting on you dear
Around the dawn of each day
To always come through dear
In your kind lovin' way

If you knew just how deeply
I feel the things you do
Than you'll know how completely
I'm counting on you.

Kurt se sborem dozpívali a Blaine se hlasitě roztleskal. Byl z nich naprosto nadšený. Nečekal, že budou takhle dobří.
"Wau. To bylo úžasné!" zvolal a Rachel hned nasadila jeden ze svých zářivých úsměvů.
"To ano. A počkej, až uslyšíš mé sólo," nezapomněla ho upozornit. Blaina to trochu překvapilo. Pořád ještě si na její sebevědomí nezvykl. Připadalo mu, že by měla spíš chválit Kurta, který právě zazpíval nejlépe, co kdy Blanie slyšel. Podíval se na něj a zjistil, že Kurt sedí tiše na druhé straně stolu a o něčem si povídá s Tinou. Jako by na sebe ani nechtěl upozorňovat. A nebo jako by už byl zvyklý, že si všechny zásluhy sboru bere na sebe Rachel.
"Blaine, jak jsi na tom se zpěvem ty?" zeptala se ho náhle hnědovlasá diva.
"Prosím?" nechápal.
"Napadlo mě, jestli by ses k nám nechtěl přes léto přidat. Teď, když tu není Mercedes, by se nám další hlas hodil," vysvětlovala.
"Já nevím, Rachel. Občas si doma zazpívám. Ale nejsem tak dobrý, jako Kurt," prohodil a usmál se na modroočka, který se na něj překvapeně podíval.
"Blaine, to je jedno. Nikdo tady není lepší než já a taky to nevadí. Jde o to, že potřebujeme hlas navíc. Jestli už jsi někdy zpíval, tak to bohatě stačí," prohlásila sebevědomě hnědovláska a Blaine na ni zůstal zírat s otevřenou pusou. Pomalu už mu ta její neskromnost začínala lézt krkem. Pamatoval si, že jako malá holčička kdysi všechny dirigovala. Ale zdálo se, že za ty roky jí to už trochu přerostlo přes hlavu a jakoby tu nebyl nikdo, kdo by jí zklidnil. Těm děckám, jako by to bylo úplně jedno. Nevšímali si jí a bavili se mezi sebou.
"Já si to rozmyslím," odbyl ji nakonec a vydal se za svým modrookým kamarádem.

Kurt si periferním viděním všiml, že se k nim blíží Blaine a automaticky se mu rozbušilo srdce a začaly se mu potit dlaně. Nevěděl, jak se uklidnit a nejraději by utekl někam pryč, ale nešlo to. Musel se chovat nenápadně.
"To bylo vážně úžasné, Kurte. Máš skvělý hlas!" prohlásil ohromeně Blaine, když si k němu přisedl.
"Díky," pípl potichu a trochu se začervenal.
"Já to myslím vážně. Ta písnička byla v tvém podání opravdu krásná," lichotil mu znovu a Kurt vůbec nevěděl, jak na to reagovat. Nechtěl být ani v jeho blízkosti, natož poslouchat od něj lichotky. Ale na druhou stranu mu nikdy neudělalo nic větší radost.
"Poslouchejte, proč necháváte Rachel takhle o vás mluvit? Vždyť ona se tváří, jako by byla nejlepší na světě," změnil Blaine téma a otočil se i na Tinu a Brittney, které seděly naproti Kurtovi.
"Je to jednoduší než se s ní hádat. Ona má o sobě přehnaně vysoké mínění," pokrčila Brittney rameny.
"Nikdo jí nebere moc vážně. Je protivná a přehnaně sebevědomá, ale kdyby nebylo jí, asi bychom se takhle nesešli a nezkoušeli. Díky ní máme i ty vystoupení a tak..." doplnila ji Tina.
"Navrhla mi, abych se k vám přes léto přidal," prohodil Blaine.
Kurt vykulil překvapením své modré oči. Tohle bylo přesně to, čeho se bál. "A uděláš to?" zeptal se opatrně.
"Ještě nevím. Zpíval jsem si vždycky jenom sám pro sebe. Co myslíte vy?" otočil se na své nové kamarády.
"Já myslím, že bys měl. Je to zábava," usmála se na něj Brittney.
"To je pravda. Na Rachel si rychle zvykneš a jinak je to tu fajn," souhlasila Tina.
"Asi máte pravdu. Stejně tu nikoho jiného než vás neznám. Asi bych tu beztak trávil většinu času," usmál se. Pomalu se mu to léto začínalo líbit. Cítil se na tomhle malém městě úplně jinak. Tak nějak volnější a možná i šťastnější. Doma by si nikdy nedovolil přiznat, že si rád zpívá. A tady mu to přímo nabízeli. Začínal se těšit.
AN: Písnička "I'm counting on you" by Elvis Presley
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tewezka :) Tewezka :) | Web | 12. listopadu 2011 v 12:40 | Reagovat

Prosím přečti si text na mím blogu a napiš svůj názor :)

2 Karin Karin | 28. února 2017 v 17:03 | Reagovat

Zamilovaný Kurt a co Blain. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama