Our secret love - 18. kapitola

25. listopadu 2011 v 12:00 | Tessee |  Glee Fanfiction - Our secret love

... Domů došli oba chlapci mlčky. Oba byli pořádně vyděšení z toho, že o jejich malém tajemství teď ví ještě někdo další. ...


18. kapitola

Po zkoušce se Rachel vydala domů. Blaine s Kurtem si počkali, až se její cesta rozdělí s tou Tininou, a pak jí doběhli.
"Rachel, můžeme si prosím promluvit?" zeptal se opatrně Blaine. Rachel se zastavila a přikývla.
"No... jde o to..." koktal Blaine a nevěděl, jak začít. "Za co přesně jsi se nám předtím omlouvala?" zkusil to nakonec.
"Za to, jak jsem vás včera vyrušila. Já nevěděla, že máš společnost," odvětila potichu.
"A jak víš, že jsem tam byl já?" pípl slabě Kurt.
Rachel se na ně chvíli dívala a rozmýšlela se, co jim řekne. Nakonec se rozhodla jít s celou pravdou ven.
"Blaine, když jsi mi zavřel ty dveře před nosem, naštvalo mě to. Takže jsem se rozhodla, že zjistím, koho tam máš," řekla a sklopila oči do země, jako by se za to styděla. "Měli jste sice zataženo, ale jedním oknem jsem stejně viděla dovnitř. Nejdřív jsem viděla jenom Kurta, jak si hraje na kytaru a naštvalo mě ještě víc, že jsi mě odmítl kvůli kamarádovi. Jenže pak jsi přišel i ty a..." Rachel se odmlčela a Blaine chytil Kurta, který se viditelně třásl, za ruku.
"Když jsem viděla ten polibek a slyšela tu písničku," pokračovala Rachel, "tak mi to došlo. Hrozně mě to vyvedlo z míry. Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. Měla jsem vztek a... ještě dneska před zkouškou jsem byla rozhodnutá, že to všem řeknu," pronesla trochu provinile.
"Rachel, prosím, ne," vyjekl nešťastně Kurt.
"Neboj," usmála se na něj. "Ještě když jsem vstoupila na to pódium, jsem si myslela, že jim to prostě oznámím. Jenže pak jsem vás tam viděla, jak sedíte vedle sebe a tváříte se děsně zamilovaně, a došlo mi, že vám to prostě nemůžu udělat. Tak jsem si místo toho vymyslela to s tím songem," dodala a oběma chlapcům se velmi ulevilo. Kurt Rachel z ničeho nic objal. "Děkuju," pošeptal jí do ucha a pak ji zase pustil.
"Já to sice moc nechápu, ale... mám pocit, že je to asi vaše věc," pronesla ještě hnědovláska.
"Díky, Rachel. Nikdy bych to do tebe neřekl, ale... jsi vážně moc hodná," usmál se na ni vděčně Blaine. Rachel mu úsměv oplatila a pak se vydala směrem k domovu.

Domů došli oba chlapci mlčky. Oba byli pořádně vyděšení z toho, že o jejich malém tajemství teď ví ještě někdo další. Kurt se snažil nemyslet na to, co by se stalo, kdyby to Rachel všem řekla, ale stejně mu to v hlavě pořád šrotovalo. A Blaine stále ještě nemohl uvěřit tomu, že Rachel překonala tu svou sebestřednost a povýšenost a upřednostnila štěstí někoho jiného.

K večeři snědli další várku zásob, co navařila Blainova babička. Pak se oba opět uvelebili u krbu, pustili si dědečkovo rádio a zachumlali se společně do deky. Najednou jim zase bylo dobře. Když byli spolu v objetí, všechny problémy jako by zmizely. Až po nějaké době si zase Kurt vzpomněl na dnešní odpoledne.
"Co myslíš, že by se stalo, kdyby to Rachel řekla?" zeptal se opatrně a upřel na Blaina své modré oči.
"To nevím, lásko," prohodil Blaine a políbil jej na čelo. "Radši na to nemysli. Hlavní je, že to neřekla a vypadá to, že stojí při nás."
"Máš pravdu. Budu v to doufat."
Blaine jej objal a chvíli jen mlčky držel pevně v náručí. Bylo mu tak krásně. Připadalo mu, že kdyby ho takhle mohl držet navždy, byl by nejšťastnější člověk na světě. Momentálně nepotřeboval nic jiného, než cítit jeho blízkost. Být s ním prostě v bezprostředním kontaktu. Hladil ho jemně po ruce a přemýšlel nad tím, jak je jeho modroočko dokonalý. V náručí mu seděl dokonalý anděl, jenž měl podle Blaina nejlepší hlas na světě, nejkrásnější modré oči, které se před malou chvilkou unaveně zavřely, a nejsladší polibky. A k tomu všemu byl jeho.
Z rádia zazněl Elvis a Blaine se pousmál. Ta písnička dokonale seděla, a tak začal potichu zpívat s ním.

You're so young and beautiful
And I love you so
Your lips so red, your eyes that shine
Shame the stars that glow

Kurt otevřel oči a sladce se na Blaina usmál.

So fill these lonely arms of mine
And kiss me tenderly
Then you'll be forever young
And beautiful to me

Kurt si opřel hlavu o Blainovu hruď a společně s ním a s rádiem si pobrukoval. Ale jen tak potichu, aby nerušil ten nádherný zpěv, co vycházel z Blainových úst.

You're so young and beautiful
You're everything I love
Your angel smile, your gentle touch
Are all I'm dreaming of

Blaine propletl prsty jejich rukou a něžně tu Kurtovu stiskl.

Oh take this heart I offer you
And never set me free
Then you'll be forever young
And beautiful to me

"To bylo nádherné, lásko," zašeptal modroočko a spojil jejich rty v dlouhém, sladkém a něžném polibku. Pak si zase položil hlavu zpátky na Blainovu hruď a vnímal tlukot jeho srdce, o kterém věděl, že bije jen pro něj. Po chvíli, když si Blaine povzdechl, se na něj modroočko starostlivě otočil. "Copak je?"
"Ale nic. Já jen... lituju toho, co jsem udělal před prázdninami." Kurt na něj nechápavě upřel oči.
"Se Cindy," dovysvětlil Blaine.
"Aha," došlo to Kurtovi.
"Teď vím, že to byla hrozná chyba. Neměl jsem to dělat jenom proto, že o tom všichni mluvili. Kdybych... kdybych počkal, mohlo to být poprvé s tebou. A mohlo to být krásné," pronesl smutně potichu. Kurt se na chvíli zamyslel a pak se mu upřeně zadíval do očí.
"Blaine, Cindy je dívka. Možná jsi to musel udělat, abys vůbec zjistil, že to není to, co chceš. A se mnou..." na chvilinku se odmlčel. "Bude to jako poprvé a bude to krásné. Vím to, Blaine, protože to bude z lásky," usmál se na něj a Blaine ho pevně objal. Věděl, že má pravdu.
"Já jenom... nemám v tomhle ohledu vůbec žádné... zkušenosti," pípl potichounku Kurt.
"Já taky ne, lásko. Chci říct... skoro. Ale společně na to přijdeme," zašeptal mu do ucha a něžně ho políbil na krk. "Ale jenom jestli chceš," dodal ještě a odpovědí mu byl dlouhý polibek.
AN: Písnička "Young and beautiful" by Elvis Presley
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Domík Domík | 25. listopadu 2011 v 23:58 | Reagovat

To je tak strašně sladký. Každý by měl zažít takovouhle první lásku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama