Our secret love - 16. kapitola

23. listopadu 2011 v 13:00 | Tessee |  Glee Fanfiction - Our secret love


... Blaine Anderson se jí líbil od chvíle, kdy ho uviděla v obchodě jeho dědečka a ještě více pak když zjistila, že naprosto dokonale zpívá. Byla pevně rozhodnutá, že do konce léta bude její. ...16. kapitola

Kurt se už nemohl dočkat, až Blaina uvidí. A tak skončil v práci o něco dříve, přestože se to jeho tátovi moc nelíbilo. Sbalil si doma pár věcí a vyrazil k Andersonovic domu.
Když tam přišel, nikdo mu neotvíral, takže usoudil, že Blaine bude ještě v obchodě. Nechal si tašku s věcmi na zadní terase, kde nehrozilo, že by ji někdo vzal, a vydal se za svým přítelem.

Blaine zrovna obsluhoval, když Kurt vstoupil do zelinářství. Zůstal stát u vchodu a zálibně si svého přítele prohlížel. Tvářil se velmi důležitě, když tam tak prodával, a Kurta to hrozně rozesmívalo.
"Co se směješ?" obořil se něj, také s úsměvem, Blaine, když zákaznice odešla.
"Nic. Jenom je vtipné, jak se tváříš, když někoho obsluhuješ. Jako by ti to tu patřilo," smál se Kurt a vysloužil si tím šťouchanec do žeber. Pak Blaine vyhlédl z obchodu, jestli se někdo neblíží, a když zjistil, že ne, zatáhl svého přítele do zadní místnosti, kde nehrozilo, že by je někdo viděl, a dlouze jej políbil.
"Tohle mi celý den tak strašně chybělo," postěžoval si.
"Mně taky," přitakal Kurt a objal jej kolem pasu. "Ale teď máme pro sebe celý víkend," mrkl na něj a chtěl mu dát znovu pusu. Jenže ho vyrušilo cinknutí zvonku, které oznamovalo, že někdo vešel do obchodu. Blaine hodil na modroočka omluvný pohled a šel obsluhovat.

Vzhledem k tomu, že dědeček byl pryč, musel Blaine zůstat v obchodě v podstatě až do doby, kdy začínala zkouška sboru. Tu pak přežil jen díky tomu, že si Kurt sedl velmi blízko k němu, nenápadně pod stolem propletl prsty jejich rukou a držel jej celou dobu, kdy to šlo. Rachel je to odpoledne zdržela opravdu dlouho, takže když se konečně dostali domů, byl už čas na večeři. Snědli něco ze zásob, kterých babička navařila naštěstí hodně, a konečně se mohli věnovat sobě.
Přestože bylo léto, byl poměrně chladný večer a venku pršelo. Takže Blaine rozdělal oheň v krbu, zatáhl závěsy ve všech oknech a pak se s Kurtem schoulili na gauči pod jednu deku. Leželi v objetí, povídali si o všem možném a cítili se šťastní.

Ten den se Rachel konečně rozhodla. Ona se jen tak nevzdá. Blaine Anderson se jí líbil od chvíle, kdy ho uviděla v obchodě jeho dědečka a ještě více pak když zjistila, že naprosto dokonale zpívá. Byla pevně rozhodnutá, že do konce léta bude její. Zatím jí sice dost odmítal, ale rozhodla se, že to změní. Ona to dokáže. Protože Rachel Berry dokáže vše.
Byl už docela večer, ale Andersonovic dům nebyl daleko, takže se rozhodla, že jej navštíví. Oblékla si šaty, které považovala za nejhezčí, popadla deštník a vydala se k Blainovi.

Oba dva chlapci se zrovna něčemu smáli, když je vyrušil zvonek od dveří.
"Kdo to je?" zeptal se poněkud zbytečně Kurt. Blaine jen pokrčil rameny a odběhl se podívat, kdo v tuhle hodinu přišel.
Jen co otevřel dveře, měl hroznou chuť je zase zabouchnout. Stála za nimi Rachel se svým zářivým úsměvem.
"Ahoj, Blaine," pozdravila ho.
"Ahoj," odvětil Blaine. "Co potřebuješ, Rachel?" optal se a snažil se, aby to znělo tak, že na ni nemá náladu.
"Napadlo mě, že když jsi doma sám, že tě přijdu navštívit," usmála se na něj.
"A jak víš, že jsem sám?" nechápal.
"Naši dnes říkali, že tvá babička s tvým dědečkem jeli na nějakou svatbu," vysvětlila a Blaine proklínal to, že v tomhle městě se nic neutají.
"Aha. Ale já tady nejsem sám, Rachel. Tak se nezlob," snažil se být slušný a už už zavíral dveře, jenže Rachel ho nenechala.
"Tak já se přidám," chtěla vejít dovnitř, ale Blaine jí v tom zabránil.
"Ne. Dobrou noc, Rachel," řekl tentokrát dostatečně rázně, aby pochopila, že ji tam nechce, a zavřel jí dveře před nosem.
Rachel to naštvalo. Tohle si k ní nikdo dovolovat nebude. Musela zjistit, kvůli komu jí Blaine takhle odmítl. Přeběhla k oknu, za kterým se svítilo, ale bylo zatažené závěsy, takže neviděla. Zkusila to tedy u dalšího, ale ani tady nepochodila. Nakonec se přesunula ještě k poslednímu oknu, které vedlo do rozsvícené místnosti, a tentokrát měla štěstí. Mezi závěsy byla drobná mezera a tou bylo vidět přesně na gauč. Zadívala se tam a uviděla Kurta, který seděl, v ruce měl kytaru a něco si hrál. Rachel si naštvaně odfrkla.
"Tss, takhle mě odmítnout kvůli Kurtovi," zamumlala si pod fousy. Jenže pak se stalo něco, kvůli čemu málem spadla z bedýnky, na které stála, aby viděla do okna.
Blaine vešel do pokoje, na stolek položil dvě sklenice s limonádou, které přinesl, pak si sedl vedle Kurta, usmál se na něj, naklonil se k němu a políbil jej. Rachel leknutím málem spadla, ale naštěstí se stihla chytit parapetu a rovnováhu nakonec udržela.
Stála tam pak ještě asi pět minut s ústy otevřenými dokořán. Pak se znovu podívala dovnitř a zjistila, že Kurt něco hraje a zpívá a Blaine se na něj zamilovaně usmívá. Zaposlouchala se a velmi potichu slyšela Kurtovu písničku.

Heartbeat - why do you miss when my baby kisses me
Heartbeat - why does a love kiss stay in my memory
Piddle dee pat - I know that new love thrills me
I know that true love will be
Heartbeat - why do you miss when my baby kisses me

Blaine se k němu naklonil a laškovně jej políbil. Pak Kurt zase pokračoval.

Heartbeat - why do you skip when my baby's lips meet mine
Heartbeat - why do you flip then give me a skip beat sign
Piddle dee pat - and sing to me love stories
And bring to me love's glories
Heartbeat - why do you miss when my baby kisses me

Kurt vlepil Blainovi další pusu a to už Rachel nevydržela. Seskočila z bedýnky a rozběhla se ke svému domovu. V hlavě jí to doslova vřelo. Připadala si naprosto podvedená a také zmatená. Nikdy ji nenapadlo, že zrovna tohle by mohl být důvod, proč ji Blaine odmítal. A navíc Kurta znala docela dlouho, byli kamarádi. Jak to, že tohle o něm nevěděla?
Doběhla do svého pokoje, schoulila se do křesla a přemýšlela, co by měla udělat. Převládal v ní vztek, protože chtěla Blaina pro sebe. Měla chuť někomu prostě říct, co viděla. Už o tomhle slyšela a věděla, že lidé zastávali názor, že milovat člověka stejného pohlaví není správné. Naštvaně se zvedla, začala přecházet po pokoji sem a tam a uvažovala, komu to řekne.

Ten večer modroočko a jeho přítel s kudrnatými vlasy poprvé usínali spokojeně a v objetí. Poprvé si mohli dovolit nepřemýšlet nad tím, jestli je někdo ráno uvidí, až je přijde vzbudit, nebo jestli nebudou vyrušeni při polibku. Byli sami, a tak mohli v klidu oddechovat a snít o tom, že to takhle bude už napořád.AN: Písnička "Heartbeat" by Buddy Holly
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Domík Domík | 23. listopadu 2011 v 23:13 | Reagovat

Awww, oni jsou úžasní. A Rachel ať koukat držet ty svý pracky od nich pryč. A pusu na zámek.

2 Karin Karin | 28. února 2017 v 21:46 | Reagovat

Doufám že ta mrcha je neprozradí. O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama