Our secret love - 10. kapitola

17. listopadu 2011 v 12:00 | Tessee |  Glee Fanfiction - Our secret love

... "Já myslím, že ještě dorazí. A než přijde, chtěl bych zazpívat jednu písničku, kterou jsem zrovna dneska poslouchal a od té doby mi pořád zní v hlavě. Snad ji odtamtud takhle dostanu," prohlásil rychle a doufal, že mu to všichni spolkli. ...


10. kapitola

Blaine seděl na malé bedničce plné rajčat a plakal. Věděl, že v obchodě ho teď odpoledne nikdo hledat nebude. Byl naprosto zoufalý. Takhle to přeci být nemělo. To měla být nějaká dívka, kterou políbí, ne jeho kamarád s modrýma očima. Bože, zase ty oči, pomyslel si zoufale Blaine. To přeci neměl být Kurt, do kterého se... neopovažoval se ani přemýšlet nad tím slovem.
Vůbec si nedokázal představit, co si teď o něm Kurt musí myslet. Tohle bylo prostě tabu, nebylo to správné. "Tohle se nesmí," pronesl potichu nešťastně Blaine. Už nikdy se mu nebude moct podívat do očí.

Kurt vůbec nevěděl, jak by se teď měl zachovat. Nejradši by hned běžel za ním a sdělil mu své city, ale to si netroufal. Nebyl jistý, jak na tom jeho kamarád je. Přeci jen, ještě nedávno ho prosil, aby mu pomohl najít dívku jeho snů. Nakonec se rozhodl, že mu to dá najevo písní na zkoušce, a začal se prohrabovat svými deskami, aby vybral tu správnou. Netrvalo mu to ani moc dlouho, než našel jednu, co se mu dokonale hodila. Vzal kytaru a rychle si jí začal zkoušet.

Blaine seděl v obchodě ještě asi hodinu, než se trochu uklidnil. Zjistil, že zkouška sboru už nejspíš začala a on na ní zase není. Rozmýšlel se, jestli by tam měl jít nebo ne. Nechtěl se s Kurtem potkat a už vůbec s ním nechtěl znovu zpívat tu písničku. Ale napadlo ho, že to Kurt určitě chtít taky nebude. A možná, že tam ani nepřijde, po tom, co se stalo. Navíc Rachel už se tak dost zlobila a bude jistě vyvádět i když jen přijde pozdě.
Opláchl si tedy trochu obličej, zkontroloval v zrcadle, jestli není poznat, že plakal, nasadil falešný úsměv a vydal se do bistra.

"Kurte, kde je zase Blaine?!" vyštěkla na něj opět naštvaná Rachel.
"Já nevím," bránil se Kurt.
"Ale měli jste dneska přece zkoušet tu písničku!" nadávala dál.
"Zkoušeli jsme. Ale Blaine pak šel ještě domů. Nevím, kde se zasekl," snažil se Kurt vymlouvat. Ve skutečnosti už mu došlo, že se Blaine asi necítí na to, se s ním vidět.
"Pane bože, tak co budeme dělat? Dneska jsme měli nazkoušet ten váš duet," rozhodila hnědovláska rukama. Kurt si oknem najednou všiml, že se Blaine přeci jen odhodlal přijít. Ale šel docela pomalu, jako by se mu moc nechtělo. Kurt se rozhodl využít situace.
"Já myslím, že ještě dorazí. A než přijde, chtěl bych zazpívat jednu písničku, kterou jsem zrovna dneska poslouchal a od té doby mi pořád zní v hlavě. Snad ji odtamtud takhle dostanu," prohlásil rychle a doufal, že mu to všichni spolkli.
"Tak dobře," souhlasila neochotně Rachel, protočila oči a posadila se ke stolu. Kurt si vzal kytaru, ještě naposledy zkontroloval, jestli jde Blaine k nim, a když se ujistil, že opravdu míří na zkoušku, spustil.

When you looked into my eyes
I stood there like I was hyp-notised
You sent a feeling to my spine
A feeling warm and smooth and fine
But all I could do were stand there paralyzed

Blaine vstoupil do bistra a zjistil, že Kurt je na pódiu a zpívá. Všichni na něj zírali a nikdo si nevšiml, že Blaine přišel a tak se jen potichu posadil úplně dozadu ke stolu a zaposlouchal se do slov Kurtovy písničky.

When we kissed, ooh what a thrill
You took my hand and, ooh baby, what a chill
I felt like grabbin' you real tight
Squeeze and squeeze with all my might
But all I could do was stand there paralyzed

Oh yeah lucky me, I'm singing ev'ry day, o-o-oh
Ever since that day you came my way, o-o-oh
You made my life for me just one big happy game
I'm gay ev'ry morning, At night I'm still the same

Blaine na něj nevěřícně koukal. Přemýšlel, jestli se mu to nezdá, ale po chvíli si byl jistý. Kurt to zpíval jemu. Koukal se na něj těma svýma modrýma očima a zpíval písničku o tom, že se mu ten polibek líbil.

Well do you remember that wonderful time
When you held my hand and swore that you'd be mine
In front of preacher you said "I do",
I couldn't say a word for thinking of you
All I could do was stand there paralyzed

Oh, lucky me, I'm singing every day, o-o-oh
ever since the day you came my way, o-o-oh
You made my life for me just one big happy game
I'm gay every morning, at night I'm still the same

Kurt si dával pozor, aby na Blaina nekoukal příliš dlouho, aby ostatní nepojali podezření. Ale zároveň se soustředil na to, aby na se na Blaina podíval v těch důležitých pasážích.

Do you remember that wonderful time
When you held my hand and swore that you'd be mine
In front of the preacher you said " I do",
I couldn't say a word for thinking of you
All I could do was stand there paralyzed
All I could do was stand there paralyzed

Dozpíval a všichni začali nadšeně jásat. Netušili, že to někomu věnoval, ale připadalo jim, že to zazpíval dokonale. Kurt se nenápadně podíval na Blaina, kterého si ještě pořád nikdo kromě něj nevšiml. Potřeboval vědět jeho reakci.
Blaine sledoval, jak se všichni radují z Kurtovy písničky, ale sám nadšený nebyl. Nevěděl, jestli to modroočko myslel vážně, ale i kdyby ano, prostě to tak nebylo správné. Automaticky zavrtěl hlavou, zvedl se a potichu zase odešel z bistra pryč. To Kurta rozhodilo. Takovou reakci nechtěl, nelíbila se mu. Rozhodl se, že si přece jen bude muset s Blainem promluvit. A tak zatímco všichni už se mezi sebou zase vesele vybavovali a řešili které další písničky zazpívají, Kurt se vytratil ven za Blainem.AN: Písnička "Paralyzed" by Elvis Presley
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 28. února 2017 v 17:37 | Reagovat

Chudák Blain má v hlavě pěkný zmatek a Kurt jak by smet to samé. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama